BREAKING NEWS

Berisha dhe fëmijët e tij me dosje në SPAK, ish-kryeministri në alarm nga rreziku i hetimeve, mohon zërat dhe ju çon mesazh prokurorëve

Berisha dhe fëmijët e tij me dosje në SPAK, ish-kryeministri
x
BREAKING NEWS

Bujar Çela: Pas Berishës edhe Meta do shpallet “non grata”, e ardhmja e tyre është burgu, koha të japin llogari për aferat ku janë zhytur

Bujar Çela: Pas Berishës edhe Meta do shpallet “non
x
BREAKING NEWS

SPAK nis hetimin për mbi 120 zyrtarë të zhytur në afera, valë procedimesh gjatë vitit 2021, shtohen dosjet e korrupsionit në duart e specialëve

SPAK nis hetimin për mbi 120 zyrtarë të zhytur në afera,
x
BREAKING NEWS

Izet Haxhia nxjerr prapaskenat e forta: S’e nxora unë në pritë, para se të vritej kishte një takim me Sali Berishën! Ja kush e qëlloi Azem Hajdarin dhe si ndodhi krimi

Izet Haxhia nxjerr prapaskenat e forta: S’e nxora unë në
x
BREAKING NEWS

E papritur/ Fifi merr vendimin drastik në minutat e fundit, banorët nuk përmbahen, shpërthejnë në lot

E papritur/ Fifi merr vendimin drastik në minutat e fundit, banorët
x
BREAKING NEWS

Certifikata e vaksinimit papritur del me datë ‘skadence’/ BE-ja merr vendimin: Ja kur do t’ju duhet të merrni dozën e 3 për të lëvizur lirisht

Certifikata e vaksinimit papritur del me datë ‘skadence’/
x
BREAKING NEWS

Stuhia e fuqishme do të godasë vendin tonë, mësoni si do ndryshojë moti mbrëmjen e sotme dhe çfarë pritet të ndodhë nesër (Ndiqni gjithçka LIVE)

Stuhia e fuqishme do të godasë vendin tonë, mësoni si do
x
BREAKING NEWS

Mban të bllokuar hapjen e negociatave me veton që i vendosi Maqedonisë së Veriut, Bullgaria bën kërkesën ZYRTARE, ja çfarë thuhet për Shqipërinë

Mban të bllokuar hapjen e negociatave me veton që i vendosi
x

Sport

Tifozët shqiptarë nuk përmbahen, ja se çfarë hedhin në fushë, gjyqtari ndal lojën dhe kërcënon!

Tifozët shqiptarë nuk përmbahen, ja se çfarë hedhin

Në minutën e 55-të, sfida Shqipëri-Poloni u ndal si pasojë e një gjesti aspak të hijshëm që ndodhi në fushën e lojës.

Në një goditje këndi për miqtë, disa tifozë qëlluan me shishe uji drejt lojtarit të Polonisë duke bërë që gjyqtari Klerment Turpin të ndalë lojën.

Francezi iu drejtua menjëherë zyrtarit të FSHF-së, Lusin Nurishmit duke paralajmëruar për rastin e ndodhur, pasi nëse do të përsëritej sërish do të merreshin masa duke e ndërprerë ndeshjen.

Një episod aspak i hijshëm që i prish bukurinë ndeshjes. Kujtojmë se në ‘’Air Albania’’ ndodhen të pranishëm 22 mijë tifozë në një rekord për këtë stadium.