BREAKING NEWS

Berisha dhe fëmijët e tij me dosje në SPAK, ish-kryeministri në alarm nga rreziku i hetimeve, mohon zërat dhe ju çon mesazh prokurorëve

Berisha dhe fëmijët e tij me dosje në SPAK, ish-kryeministri
x
BREAKING NEWS

Bujar Çela: Pas Berishës edhe Meta do shpallet “non grata”, e ardhmja e tyre është burgu, koha të japin llogari për aferat ku janë zhytur

Bujar Çela: Pas Berishës edhe Meta do shpallet “non
x
BREAKING NEWS

SPAK nis hetimin për mbi 120 zyrtarë të zhytur në afera, valë procedimesh gjatë vitit 2021, shtohen dosjet e korrupsionit në duart e specialëve

SPAK nis hetimin për mbi 120 zyrtarë të zhytur në afera,
x
BREAKING NEWS

Si u aksidentua eskorta e Sali Berishës në Laç, një mjet hyri kundravajtje / Ja gjendja shëndetësore e ish-kryeministrit

Si u aksidentua eskorta e Sali Berishës në Laç, një mjet
x
BREAKING NEWS

E rëndë në Kosovë! Breshëri plumbash ndaj një autobusi me nxënës, dyshohet për viktima dhe të plagosur

E rëndë në Kosovë! Breshëri plumbash ndaj një
x
BREAKING NEWS

Varianti i ri i koronavirusit quhet Omicron, OBSH e shqetësuar: Ka një numër të madh mutacionesh

Varianti i ri i koronavirusit quhet Omicron, OBSH e shqetësuar: Ka një
x
BREAKING NEWS

“Je i përshtatshëm për qelitë e Shqipërisë dhe SHBA-së”, Sali Berisha e paralajmëroi me burg pas largimit të Ramës, reagon për herë të parë Lulzim Basha

“Je i përshtatshëm për qelitë e Shqipërisë
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha i kujton Ramës paralajmërimin që i ka bërë Fatos Nanos kur ishte kryeministër: Kjo vlen edhe për ty, nuk do të bierë më mendja për Lul pengun

Sali Berisha i kujton Ramës paralajmërimin që i ka bërë
x

Sport

Tifozët shqiptarë hodhën shishe, kampionia polake: Mirë që s’isha në Tiranë, do iu bombardoja me...

Tifozët shqiptarë hodhën shishe, kampionia polake: Mirë

Fitorja e Polonisë mbrëmjen e kaluar vijon të bëjë jehonë në mediat polake pavarësisht rezultatit që ishte minimal dhe jo shumë i drejtë për Kombëtaren tonë. Sjellja e tifozëve tanë në stadium përbën lajm kryesor në Poloni dhe jo vetëm. Mënyra se si tifozët reaguan pas golit të pësuar dhe ndërprerja e ndeshjes për shkak të hedhjes së shisheve të ujit është komentuar dhe vijon të komentohet si një sjellje skandaloze. Mes personave që kanë reaguar në lidhje me këtë moment është edhe Anita Wlodarczy, kampione dhe rekordmene në hedhjen me çekiç.

Në një postim në Twitter, Anita ka shprehur mllef për tifozët e kombëtares shqiptare duke shkruar:

"Sa keq që nuk jam në terren në Tiranë. Do të bombardoja me çekiçë tifozët shqiptarë për sjelljet e tyre të pashpresa."