BREAKING NEWS

E rëndë/ Gjendet i vdekur shtetasi në një hotel, dalin detajet e para

E rëndë/ Gjendet i vdekur shtetasi në një hotel, dalin
x
BREAKING NEWS

"Të presim thesin e lekëve në kurriz?" Gazetari zbardh detaje për akuzat e Ahmetajt: Mund të ndjekë edhe rrugën e arratisjes si Adriatik Llalla

"Të presim thesin e lekëve në kurriz?" Gazetari zbardh
x
BREAKING NEWS

“Marrëveshja Beograd-Prishtinë?!”/ Reagon Rama, kërkon sqarime nga OKB: Gabim serioz apo lapsus? Jepni sqarime menjëherë

“Marrëveshja Beograd-Prishtinë?!”/ Reagon Rama,
x
BREAKING NEWS

A do arrestohet Ahmetaj? Juristja shpjegon prapaskenat: Ja çfarë po ndodh pas dyerve të SPAK

A do arrestohet Ahmetaj? Juristja shpjegon prapaskenat: Ja çfarë po
x
BREAKING NEWS

Akuzat mbi Arben Ahmetajn, Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat: Rrezikon 10 vjet pas hekurave, ja ku ndryshon me Saimir Tahirin

Akuzat mbi Arben Ahmetajn, Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat: Rrezikon 10 vjet
x
BREAKING NEWS

“Mikun mbaje pranë, armikun edhe më pranë”/ Çfarë po paralajmëron Artan Hoxha? Ja mesazh i koduar që jep nga Shkupi

“Mikun mbaje pranë, armikun edhe më pranë”/
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu plas deklaratën ‘bombë’ dhe zbardh skemën që po përdoret: Arben Ahmetaj do arrestohet kur Rama të jetë në këtë shtet, jo rastësisht...

Kreshnik Spahiu plas deklaratën ‘bombë’ dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

A po zhduk provat Ahmetaj? Spahiu zbardh prapaskenat dhe zbulon skenarin: Akuzat mund të rrudhen deri në…

A po zhduk provat Ahmetaj? Spahiu zbardh prapaskenat dhe zbulon skenarin: Akuzat
x

Sport

Të gjithë sytë nga talenti britanik/ Iu ‘shkund’ xhepat me transfertat rekord, United përgatitet të mbetet ‘trokë’ për Bellinghamin

Të gjithë sytë nga talenti britanik/ Iu ‘shkund’

Jude Bellingham, talenti i B.Dortmund, është kthyer në një nga emrat më të lakuar në tregun e transferimeve. Mesfushori britanik kërkohet nga pjesa më e madhe e ekipeve “big” në Evropë, pëlqehet shumë në Premier League, por prej kohësh për shërbimet e tij interesohet edhe Real Madrid.

Së fundmi në garë është futur edhe Man.United, me “djajtë e kuq” që janë të gatshëm të bëjnë një çmenduri të vërtetë financiare për të siguruar shërbimet e Bellingham.

Sipas The Telegraph, drejtuesit e United pritet të paraqesin një ofertë prej 143 milionë euro për të bindur Dortmund. Nëse United arrin të vë në jetë këtë transferim, atëherë Bellingham do të bëhej blerja më e shtrenjtë në historinë e Premier League duke thyer në këtë mënyrë rekordin e vendosur në janar nga Chelsea, me blutë që investuan 121 milionë euro për të blerë Enzo Fernandez.