BREAKING NEWS

Si u aksidentua eskorta e Sali Berishës në Laç, një mjet hyri kundravajtje / Ja gjendja shëndetësore e ish-kryeministrit

Si u aksidentua eskorta e Sali Berishës në Laç, një mjet
x
BREAKING NEWS

E rëndë në Kosovë! Breshëri plumbash ndaj një autobusi me nxënës, dyshohet për viktima dhe të plagosur

E rëndë në Kosovë! Breshëri plumbash ndaj një
x
BREAKING NEWS

Varianti i ri i koronavirusit quhet Omicron, OBSH e shqetësuar: Ka një numër të madh mutacionesh

Varianti i ri i koronavirusit quhet Omicron, OBSH e shqetësuar: Ka një
x
BREAKING NEWS

“Je i përshtatshëm për qelitë e Shqipërisë dhe SHBA-së”, Sali Berisha e paralajmëroi me burg pas largimit të Ramës, reagon për herë të parë Lulzim Basha

“Je i përshtatshëm për qelitë e Shqipërisë
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha i kujton Ramës paralajmërimin që i ka bërë Fatos Nanos kur ishte kryeministër: Kjo vlen edhe për ty, nuk do të bierë më mendja për Lul pengun

Sali Berisha i kujton Ramës paralajmërimin që i ka bërë
x
BREAKING NEWS

18 pacientë në gjendje të rëndë, Ministria e Shëndetësisë jep bilancin ditor: Regjistrohen 9 viktima në 24 orë, nga 2902 testime ja sa qytetarë kanë rezultuar pozitiv

18 pacientë në gjendje të rëndë, Ministria e
x
BREAKING NEWS

Publikohet FOTOJA/ “Na hidhërove o mikeshë e veçantë”, kjo është farmacistja 34-vjeçare dhe vajza e mjekut të njohur që u hodh me fëmijën 1 vjeç nga kati i pestë. Shoqja e saj prek me fjalët

Publikohet FOTOJA/ “Na hidhërove o mikeshë e
x
BREAKING NEWS

Zbardhen të tjera detaje dhe dëshmi për ngjarjen që tronditi Vlorën/ Nga njëri divorc te tjetri, jeta e vështirë dhe fjalët e fundit të nënës 34-vjeçare që u hodh me fëmijën 1-vjeç nga pallati

Zbardhen të tjera detaje dhe dëshmi për ngjarjen që tronditi
x

Sport

Shanset nuk kanë përfunduar ende, ja si e kap Shqipëria “Play-Offin” në ndeshjet e mbetura

Shanset nuk kanë përfunduar ende, ja si e kap Shqipëria

Shqipëria ka ende shanse.

Në ndeshjen pasardhëse Shqipëria luan në Angli, ndërsa polakët në transfertë ndaj Andorrës. Llogaritë e leverdishme për Shqipërinë në këto sfida të 12 nëntorit janë që kuqezinjtë të fitojnë në Angli, ndërsa Polonisë t’i “merren këmbët” në Andorrë. Pastaj në ndeshjen e fundit Shqipëria duhet të bëjë detyrën me Andorrën, ndërsa duhet shpresuar te një ndalesë e Polonisë në shtëpi ndaj Hungarisë. Një mundësi tjetër është që të besuarit e Rejës të marrin pikë në Angli, të fitojnë me Andorrën dhe të shpresojnë te një humbje e mundshme e Polonisë me Hungarinë.