BREAKING NEWS

E rëndë/ Gjendet i vdekur shtetasi në një hotel, dalin detajet e para

E rëndë/ Gjendet i vdekur shtetasi në një hotel, dalin
x
BREAKING NEWS

"Të presim thesin e lekëve në kurriz?" Gazetari zbardh detaje për akuzat e Ahmetajt: Mund të ndjekë edhe rrugën e arratisjes si Adriatik Llalla

"Të presim thesin e lekëve në kurriz?" Gazetari zbardh
x
BREAKING NEWS

“Marrëveshja Beograd-Prishtinë?!”/ Reagon Rama, kërkon sqarime nga OKB: Gabim serioz apo lapsus? Jepni sqarime menjëherë

“Marrëveshja Beograd-Prishtinë?!”/ Reagon Rama,
x
BREAKING NEWS

A do arrestohet Ahmetaj? Juristja shpjegon prapaskenat: Ja çfarë po ndodh pas dyerve të SPAK

A do arrestohet Ahmetaj? Juristja shpjegon prapaskenat: Ja çfarë po
x
BREAKING NEWS

Akuzat mbi Arben Ahmetajn, Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat: Rrezikon 10 vjet pas hekurave, ja ku ndryshon me Saimir Tahirin

Akuzat mbi Arben Ahmetajn, Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat: Rrezikon 10 vjet
x
BREAKING NEWS

“Mikun mbaje pranë, armikun edhe më pranë”/ Çfarë po paralajmëron Artan Hoxha? Ja mesazh i koduar që jep nga Shkupi

“Mikun mbaje pranë, armikun edhe më pranë”/
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu plas deklaratën ‘bombë’ dhe zbardh skemën që po përdoret: Arben Ahmetaj do arrestohet kur Rama të jetë në këtë shtet, jo rastësisht...

Kreshnik Spahiu plas deklaratën ‘bombë’ dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

A po zhduk provat Ahmetaj? Spahiu zbardh prapaskenat dhe zbulon skenarin: Akuzat mund të rrudhen deri në…

A po zhduk provat Ahmetaj? Spahiu zbardh prapaskenat dhe zbulon skenarin: Akuzat
x

Sport

'Raskapitet' dhe dorëzohet De Laurentiis, Osimhen mund të largohet, pritet “beteja e furtunës" së milionave

'Raskapitet' dhe dorëzohet De Laurentiis, Osimhen mund të

Victor Osimhen shprehu edhe një herë pëlqimin e tij për Premier League, deklarata që sipas mediave italiane pritet të sjellin shitjen e nigerianit në përfundim të këtij sezoni. Në ishull, emri i Osimhen është kthyer në modë, thuajse e dëshirojnë të gjithë ekipet e mëdha.


Sipas Il Mattino, klubi si Chelsea, Man.United dhe Tottenham janë të gatshëm të ofrojnë 140-150 milionë euro për të siguruar shërbimet e Osimhen. Jo vetëm në Angli, “bomberi” i Napolit pëlqehet shumë edhe nga Real Madrid.

Në kushte të tillë, duke parë dhe pëlqimin e Osimhen për tu larguar, presidenti De Laurentiis nuk pritet të bëhet pengesë, mjafton që të marrë atë që kërkon, milionat për kartonin e nigerianit.