BREAKING NEWS

Si u aksidentua eskorta e Sali Berishës në Laç, një mjet hyri kundravajtje / Ja gjendja shëndetësore e ish-kryeministrit

Si u aksidentua eskorta e Sali Berishës në Laç, një mjet
x
BREAKING NEWS

E rëndë në Kosovë! Breshëri plumbash ndaj një autobusi me nxënës, dyshohet për viktima dhe të plagosur

E rëndë në Kosovë! Breshëri plumbash ndaj një
x
BREAKING NEWS

Varianti i ri i koronavirusit quhet Omicron, OBSH e shqetësuar: Ka një numër të madh mutacionesh

Varianti i ri i koronavirusit quhet Omicron, OBSH e shqetësuar: Ka një
x
BREAKING NEWS

“Je i përshtatshëm për qelitë e Shqipërisë dhe SHBA-së”, Sali Berisha e paralajmëroi me burg pas largimit të Ramës, reagon për herë të parë Lulzim Basha

“Je i përshtatshëm për qelitë e Shqipërisë
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha i kujton Ramës paralajmërimin që i ka bërë Fatos Nanos kur ishte kryeministër: Kjo vlen edhe për ty, nuk do të bierë më mendja për Lul pengun

Sali Berisha i kujton Ramës paralajmërimin që i ka bërë
x
BREAKING NEWS

18 pacientë në gjendje të rëndë, Ministria e Shëndetësisë jep bilancin ditor: Regjistrohen 9 viktima në 24 orë, nga 2902 testime ja sa qytetarë kanë rezultuar pozitiv

18 pacientë në gjendje të rëndë, Ministria e
x
BREAKING NEWS

Publikohet FOTOJA/ “Na hidhërove o mikeshë e veçantë”, kjo është farmacistja 34-vjeçare dhe vajza e mjekut të njohur që u hodh me fëmijën 1 vjeç nga kati i pestë. Shoqja e saj prek me fjalët

Publikohet FOTOJA/ “Na hidhërove o mikeshë e
x
BREAKING NEWS

Zbardhen të tjera detaje dhe dëshmi për ngjarjen që tronditi Vlorën/ Nga njëri divorc te tjetri, jeta e vështirë dhe fjalët e fundit të nënës 34-vjeçare që u hodh me fëmijën 1-vjeç nga pallati

Zbardhen të tjera detaje dhe dëshmi për ngjarjen që tronditi
x

Sport

Përmbysje e çmendur në 3 minuta me autogol, Milani triumfon ndaj Veronës

Përmbysje e çmendur në 3 minuta me autogol, Milani triumfon

Milani ka arritur të marrë një fitore me vuajtje, por duke treguar edhe shumë karakter përballë Veronas në “San Siro” në kuadër të javës së tetë të Serie A.

“Kuqezinjtë” u gjendën në disavantazhin e dyfishtë në pjesën e parë, e arritën të përmbysnin gjithçka në pjesën e dytë.

Miqtë e zhbllokuan rezultatin që në minutën e 7 me Caprarin dhe më pas dyfishuan në të 24’ me Barak duke ia vështirësuar ndjeshëm gjerat ekipit të Piolit.

Pjesa e para përfundoi me avantazhin e dyfishtë të Veronas, ndërsa e dyta filloi me një Milan edhe më sulmues që nuk kishte më çfarë të humbiste. Giroud do të ngushtonte rezultatin në minutën e 59, e Kessie do të barazonte gjithçka në minutën e 76 duke u treguar i saktë ngë pika e bardhë e panalltisë.

Goli i tretë dhe i përmbysjes do të vinte vetëm dy minuta më vonë, pasi Gunter devijon topin në portën e tij.
3-2 do ishte rezultati përfundimtar i kësaj ndeshjeje shumë emocionuese dhe të bukur.