BREAKING NEWS

Ilir Demalia tregon tmerrin që po përjeton Ilir Meta nga dëshmitarët për dosjen “CEZ-DIA”, ja skema që po përdor bashkë me Sali Berishën për të shpëtuar nga prangat e SPAK

Ilir Demalia tregon tmerrin që po përjeton Ilir Meta nga
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj pse prokurorët po hezitojnë të marrin vendimin për të çuar në burg Sali Berishën dhe Jamarbër Malltezin, ja praktika gjyqësore që i fundos, çfarë pritet të ndodhë në Gjykatën e Lartë

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj pse prokurorët po hezitojnë të marrin
x
BREAKING NEWS

Nga “Gërdeci” dhe vdekja e Trebickës, te firmat piramidale dhe zhvarrimi i kufomës së biznesmenit të njohur, Geri Kokalari thirrje SPAK të hetojë Berishën, ja disa nga krimet ku është përfshirë ish-kryeministri

Nga “Gërdeci” dhe vdekja e Trebickës, te firmat piramidale
x
BREAKING NEWS

Ja provat në duart e FBI dhe shërbimeve të huaja sekrete që dëshmojnë se Sali Berisha është vrasësi i padënuar i “21 Janarit”, zbardhen prapaskenat e bujshme

Ja provat në duart e FBI dhe shërbimeve të huaja sekrete që
x
BREAKING NEWS

Kupola e Policisë së Shtetit drejt shkrirjes pas dorëzimit nga Europol të përgjimeve të “EncroChat” dhe “Sky”, Rrumbullaku hap me urgjencë garën për gradat

Kupola e Policisë së Shtetit drejt shkrirjes pas dorëzimit nga
x
BREAKING NEWS

Skandali i madh, ja si kryeministri Rama ia fali portin e Vlorës Samir Manes vetëm për 1 euro, përveç pasurimit të oligarkut, qytetarët dhe shteti nuk përfitojnë asnjë gjë, zbardhen detajet e forta nga kontrata

Skandali i madh, ja si kryeministri Rama ia fali portin e Vlorës Samir
x
BREAKING NEWS

Baza detare e Sarandës, Meçollari akuzon rëndë Begaj: Dizinformoi me firmë dhe vulë

Baza detare e Sarandës, Meçollari akuzon rëndë Begaj:
x
BREAKING NEWS

“Fole grerëzash”, ish-drejtuesi i Policisë zbulon prapaskena të forta: Më shumë se nga kriminelët ruheshim nga…

“Fole grerëzash”, ish-drejtuesi i Policisë zbulon
x

Sport

Ndeshja Shqipëri-Ishujt Faroe, djemtë dëshmorit Afrim Bunjaku bëjnë gjestin fisnik ndaj shqiptarëve

Ndeshja Shqipëri-Ishujt Faroe, djemtë dëshmorit Afrim

Shqiptaria sot feston! Të gjithë shqiptarët kudo ku ndodhen do të mblidhen mbrëmjen e sotme në kryeqytetin e Shqipërisë, Tiranë, për të parë nga afër ndeshjen e djemve kuqezinj, të cilët padyshim do të sigurojnë fitoren e radhës për tu kualifikuar kështu në krye të grupit.

Së bashku me dhjetra tifozë nga Kosova janë nisur drejt kryeqytetit shqiptar edhe dy djemtë e heroit, Afrim Bunjakut, i cili humbi jetën mëngjesin e 24 shtatorit pas sulmit terrorist të serbëve në Banjskë.

Prezencën e dy djemve të heroit, Afrim Bunjaku e konfirmon një nga anëtarët e tifogrupit “Tifozat Kuq e Zi”. Gëzim Bajrami, tifozi nga Gjilani me anë të një postimi në profilin e tij në rrjetet sociale ka publikuar foton me miqtë e tij dhe djemtë e Bunjakut.

“U nisëm sot për festën e madhe të kombëtares tonë. Speciale është festa sonte, por dhe udhëtimi ynë është mbase më i veçanti për ne si TKZ.

Bashkë me ne sot, në festën e kombëtares tonë, janë edhe dy djemtë e heroit të Republikës, Afrim Bunjakut.

Sonte nga të gjitha trojet po bashkohemi në Tiranë. Idealet e heroit Afrim Bunjaku e shumë heronjëve të tjerë që nuk janë më në mesin tonë fizikisht, na bëjnë bashkë.

Përherë krenarë për ta. Përjetësisht me Shqipërinë tonë”, shkruan Gëzim Bajrami.