BREAKING NEWS

“Denar Biba në krye të Autoritetit të Konkurencës”/ Erion Braçe bën opozitarin dhe shpërthen hapur kundër kandidaturës: Kam rezerva për integritetin e zotërisë, kur të jem ballë për ballë...

“Denar Biba në krye të Autoritetit të
x
BREAKING NEWS

Padia e Grida Dumës për Erion Veliajn, SPAK merr vendimin përfundimtarë. Zbardhet çfarë u vendos

Padia e Grida Dumës për Erion Veliajn, SPAK merr vendimin
x
BREAKING NEWS

“Ky është skenari i Berishës”, Roland Bejko plas deklaratën e fortë dhe parashikon se çfarë do të ndodhë në 11 Dhjetor: Mbreti del lakuriq!

“Ky është skenari i Berishës”, Roland Bejko plas
x
BREAKING NEWS

"Cikloni i fuqizuar prej 24 orësh"/ Lajda Porja tregon ndryshimin drastik të motit: Vendi jonë do goditet nga i ftohti polar. Ja ç'pritet të ndodhë nesër dhe sa do të shkojnë temperaturat

"Cikloni i fuqizuar prej 24 orësh"/ Lajda Porja tregon ndryshimin
x
BREAKING NEWS

Amerikanët vihen në lëvizje për të bllokuar skenarët destabilizues të Berishës, i dërguar i DASH vizitë në Tiranë 2 ditë para Kuvendit të 11 dhjetorit

Amerikanët vihen në lëvizje për të bllokuar
x
BREAKING NEWS

Berisha pranon dështimin, vetëm 2100 delegatë konfirmojnë firmat për 11 dhjetorin, degët akuza për falsifikime me formularët

Berisha pranon dështimin, vetëm 2100 delegatë konfirmojnë
x
BREAKING NEWS

Foltorja me shqiptarët e SHBA, Berishës i shkon vetëm një përfaqësues i Vatrës, sulmon Yuri Kim dhe kërcënon me protesta

Foltorja me shqiptarët e SHBA, Berishës i shkon vetëm një
x
BREAKING NEWS

Petro Koçi: PD po shfrytëzon komunizmin si gomone shpëtimi, ka ikur koha e Enver Hoxhës, Meta të dekretojë zgjedhjet e pjesshme vendore

Petro Koçi: PD po shfrytëzon komunizmin si gomone shpëtimi, ka
x

Sport

Lajm i trishtë për futbollin shqiptar, ndahet nga jeta lojtari i njohur (EMRI)

Lajm i trishtë për futbollin shqiptar, ndahet nga jeta lojtari i

Është ndarë nga jeta ne moshën 69 vjeçare Vladimir Ajazi , një nga portierët më të shquar të vendit në vitet 70-80.

Ai është përfaqësues i brezit të parë të Shkëndisë së famshme, ish portier i ekipit kombëtar Shpresa dhe portier i Lokomotivës së Durrës.

Pas lënies së futbollit, u angazhua si zv. trajner i ekipit të Lokomotivës, zv. trajner i ekipit kombëtar dhe trajner me ekipet e moshave.