BREAKING NEWS

Cila PD regjistrohet në zgjedhjet vendore? Kreu i KQZ habit me përgjigjen

Cila PD regjistrohet në zgjedhjet vendore? Kreu i KQZ habit me
x
BREAKING NEWS

Skandali McGonigal, thirrja e fortë e Rudina Hajdarit: Rama do të hetohet nga FBI, SPAK të bashkëpunojë me amerikanët

Skandali McGonigal, thirrja e fortë e Rudina Hajdarit: Rama do të
x
BREAKING NEWS

Ndihmës Sekretarja amerikane e shtetit vizitë në Tiranë, ja çfarë pritet të diskutohet

Ndihmës Sekretarja amerikane e shtetit vizitë në Tiranë, ja
x
BREAKING NEWS

Regjistrimi në KQZ/ Celibashi zbulon çfarë pritet të ndodhë me PD-në

Regjistrimi në KQZ/ Celibashi zbulon çfarë pritet të
x
BREAKING NEWS

"Berisha sheh ëndrra me sy hapur", Bejko ironizon hapur ish kryeministrin: Me miellin e amerikanëve s'bëhet shaka

"Berisha sheh ëndrra me sy hapur", Bejko ironizon hapur ish
x
BREAKING NEWS

"Rama takon anëtarët e FBI-së se jemi partnerët strategjikë", deputeti socialist për çështjen "McGonigla": Dezinformim, s'ka hetim për kryeministrin

"Rama takon anëtarët e FBI-së se jemi partnerët
x
BREAKING NEWS

Revoltohet Ylli Manjani, shpërthen keq në emision, grushton tavolinën: Nuk paska shteti para për pajisjet e zgjedhjeve?!

Revoltohet Ylli Manjani, shpërthen keq në emision, grushton
x
BREAKING NEWS

Çështja e McGonigal, Blushi del me reagimin: Rama korruptoi zyrtarin e FBI-së

Çështja e McGonigal, Blushi del me reagimin: Rama korruptoi zyrtarin
x

Sport

Bota e sportit 'mban frymën', legjenda Pele përfundon me urgjencë në spital

Bota e sportit 'mban frymën', legjenda Pele përfundon me

Legjenda braziliane e futbollit, Pele është shtruar me urgjencë në spital. ESPN Brazil bën me dije se gjendja shëndetësore e 82 vjeçarit "nuk është dhe aq e mirë", me familjarët që kanë njoftuar mjekët.

Pele ka pësuar një enjtje të çuditshme në të gjithë trupin dhe është vendosur që të transferohet urgjentisht në "Qendrën Albert Einstein" që ndodhet në Sao Paulo. Kjo është klinika e tij e besuar, aty ku muaj më parë kreu edhe një ndërhyrje kirurgjikale.

Për momentin vetëm këto janë të dhënat që raportojnë mediet e huaja. Pas muajve qetësi dhe gjendje stabël shëndetësore, Pele rikthehet për urgjencë mjekësore në spital.