BREAKING NEWS

Meta në panik nga rihetimi i bllokut 700 mijë eurosh, flet për videon me Priftin dhe zbulon pasurinë e Monika Kryemadhit: Ka një pronë bashkë me familjen e saj, me ata sigurojmë të ardhura për të shkolluar fëmijët jashtë shtetit

Meta në panik nga rihetimi i bllokut 700 mijë eurosh, flet për
x
BREAKING NEWS

"Mos e humbisni", Artan Hoxha nxjerr prapaskenat brenda studios ku Ilir Meta po jep intervistë: Presidenti rrëfeu se kush janë dy politikanët që vranë protestuesit në 21 janar! Erla Mëhilli po e informon...

"Mos e humbisni", Artan Hoxha nxjerr prapaskenat brenda studios ku
x
BREAKING NEWS

"Më erdhi lajmi nga jashtë", Presidenti Ilir Meta: Ju tregoj kush i vrau protestuesit më 21 janar

"Më erdhi lajmi nga jashtë", Presidenti Ilir Meta: Ju tregoj
x
BREAKING NEWS

Çfarë i ka ndodhur Ilir Metës? Presidenti shfaqet i nxirë në emision (PAMJET)

Çfarë i ka ndodhur Ilir Metës? Presidenti shfaqet i nxirë
x
BREAKING NEWS

Dëshmia e fortë nga SHBA: Ky biznesmen është një mafioz i lindur i Napolit! Ja çfarë i dha Sali Berisha

Dëshmia e fortë nga SHBA: Ky biznesmen është një mafioz
x
BREAKING NEWS

Bashës i ndodh e papritura, futet menjëherë te një nga baret e Korçës, ja çfarë ndodhi kur po lëvizte në këmbë në pedonalen e qytetit

Bashës i ndodh e papritura, futet menjëherë te një nga baret
x
BREAKING NEWS

KUJDES! Paralajmërojnë meteorologët: Ja çfarë do të ndodhë me motin më 1 Shkurt

KUJDES! Paralajmërojnë meteorologët: Ja çfarë do
x
BREAKING NEWS

"Duhet të largohesh nga PD! Si i fitove ti 32 mln euro?", drejtuesi demokrat në Fier i jep përgjigjen e fortë Berishës: Ish-politikani i korruptuar vetëm vjell vrer sepse ka inat se...

"Duhet të largohesh nga PD! Si i fitove ti 32 mln euro?",
x

Shëndeti

Një ilaç i fuqishëm dhe qetësues për sistemin nervor, ky çaj konsiderohet një mrekulli e vërtetë: Përmirëson presionin e gjakut, lufton pagjumësinë, forcon zemrën, zvogëlon rrezikun e sulmit në zemër dhe goditjes në tru

Një ilaç i fuqishëm dhe qetësues për sistemin nervor,

Çaji i tërshërës përdoret për të lehtësuar shumë simptoma. Shumë pak njerëz dinë për vetitë e tij shëruese. A keni dëgjuar se çaji i tërshërës është një mbrojtës i madh i enëve tuaja të gjakut? Tërshëra është e pasur me fitosterole, substanca që pastrojnë enët e gjakut dhe parandalojnë akumulimin e kolesterolit në trup.

Tërshërën mund ta konsumoni edhe në formë tjetër, por është më e thjeshtë të bëni një çaj. Është i mrekullueshëm për forcimin e shëndetit të zemrës dhe enëve të gjakut, zvogëlon rrezikun e sulmit në zemër dhe goditjes në tru dhe konsiderohet një ilaç i fuqishëm dhe qetësues për sistemin nervor.

Gjithashtu rekomandohet për të gjithë ata që vuajnë nga pagjumësia, lodhja mendore, ankthi dhe depresioni. Përmirëson gjithashtu funksionimin e stomakut, veçanërisht te njerëzit me organe të ndjeshme tretëse. Është gjithashtu efektiv kundër efekteve anësore që ndodhin tek njerëzit që i nënshtrohen kimioterapisë. 

Një ilaç i fuqishëm dhe qetësues për sistemin nervor,