BREAKING NEWS

Detaje të reja nga ngjarja në Përmet/ Pushimet kthehen në tragjedi, 24-vjeçari vrau nënën 4 ditë pasi u rikthyen në Shqipëri

Detaje të reja nga ngjarja në Përmet/ Pushimet kthehen në
x
BREAKING NEWS

Aksidenti në Rrëshen, shkon në 7 numri i të plagosurve, mes tyre 3 fëmijë

Aksidenti në Rrëshen, shkon në 7 numri i të plagosurve, mes
x
BREAKING NEWS

Shtëpia e Bardhë përshëndet Albin Kurtin për zgjidhjen e konfliktit dhe i kërkojnë Vuçiçit të ulë tensionet

Shtëpia e Bardhë përshëndet Albin Kurtin për zgjidhjen
x
BREAKING NEWS

Udhëtimi sekret i shefit të CIA-s në Kinë, çfarë misteri fsheh vizita e tij?

Udhëtimi sekret i shefit të CIA-s në Kinë,
x
BREAKING NEWS

Tronditëse në Përmet, 24-vjeçari vret nënën e tij

Tronditëse në Përmet, 24-vjeçari vret nënën e
x
BREAKING NEWS

Shmanget konflikti i shekullit, tension në ngushticën e Tajvanit, kinezët provokojnë amerikanët

Shmanget konflikti i shekullit, tension në ngushticën e Tajvanit,
x
BREAKING NEWS

Joe Biden nënshkruan marrëveshjen e borxhit, SHBA shmang falimentimin

Joe Biden nënshkruan marrëveshjen e borxhit, SHBA shmang falimentimin
x
BREAKING NEWS

Aksident me vdekje/ Përplasen dy makina, policia del me njoftimin zyrtar

Aksident me vdekje/ Përplasen dy makina, policia del me njoftimin zyrtar
x

Rajoni

“Kërcënoi me luftë nga Veriu”/ Analisti nga SHBA bën deklaratën e fortë: Lajçak të dorëhiqet, ajo që bëri është skandaloze

“Kërcënoi me luftë nga Veriu”/ Analisti nga SHBA

I dërguari për dialogun Kosove-Serbi, Miroslav Lajçak, mund të shkarkohet.

Ky lajm po përflitet së fundmi teksa ai po ai akuzohet se po përkrah Serbinë në dialogun me Kosovën në Bruksel.

“Është mirë që Ministrat e Jashtëm të BE-së që po diskutojnë për dialogun me Serbinë të bëjnë të njëjtin veprim siç e bëri Presidenti Biden.

Të shkarkojë edhe Miroslav Lajçakun sepse është i njëanshëm, skandaloz dhe bën veprime duke përdor presion ndaj Kosovës në dobi të Serbisë”, ka thënë profesori Binak Maxharraj lidhur me ketë.

Duke shtuar se “e keqja është se ai po kërcënon edhe me luftë, njësoj në stilin e Vuçiçit i cili vazhdimisht e kërcënon Kosovën me luftë”.

Më të lexuarat