BREAKING NEWS

Kush janë 10 kandidatët që mbeten në garë për fitimin e “Topit të Artë” (Lista)

Kush janë 10 kandidatët që mbeten në garë për
x
BREAKING NEWS

U qëllua me plumb pas shpine, ndërron jetë ish-deputeti, Pashko Ujka

U qëllua me plumb pas shpine, ndërron jetë ish-deputeti, Pashko
x
BREAKING NEWS

Pashko Ujka në gjendje të rëndë, familjarët e tij kërkojnë gjak

Pashko Ujka në gjendje të rëndë, familjarët e tij
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela flet me emra, paralajmëron arrestime “bombë” në nivele shumë të larta të politikës shqiptare: Goditja që do të marrë Sali Berisha së shpejti...

Spartak Ngjela flet me emra, paralajmëron arrestime
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të pazareve, nuk kanë çfarë humbin dhe duan kreun e opozitës, pas 11 dhjetorit rrezikohet përplasje

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e papritur: Në varreza me...

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e
x
BREAKING NEWS

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40 për qind e buxhetit shkonte në xhepin e tij, paratë i transportonte me çanta

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike nga përfundimi i projektit gjigant: Do të bëhet një korridor lidhës i rëndësishëm Lindje-Perëndim

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike
x

Rajoni

E rëndë/ Shkoi në aeroport për të pritur djalin e tij, deputetit serb i ndodh e papritura

E rëndë/ Shkoi në aeroport për të pritur djalin e tij,

Një incident është shënuar djke në aeroportin “Nikola Tesla” në Serbi ku persona të panjohur  kanë shkatërruar makinën e kryetarit të LDP-së, Çedomir Jovanoviç dhe i janë drejtuar me fyerje.

Sipas B92, Jovanoviç ka ardhur në aeroport për të pritur djalin e tij, i cili studion në Britaninë e Madhe,  dhe teksa priste vetura e tij e parkuar jashtë është dëmtuar nga një grup të rinjsh. Ai e parkoi makinën në korsinë e ndalimit para hyrjes së godinës së aeroportit. Kur është kthyer ka gjetur pjesë të thyera të makinës, ndërsa një grup të rinjsh e kanë fyer.

“Ti e ke shitur Serbinë” , i kanë thënë personat e panjohur që i kanë bërtitur dhe e kanë ofenduar Jovanoviç teksa i është afruar makinës.

Vetëm pas kësaj, Jovanoviç pa se targat në makinë ishin hequr, fshirëset ishin thyer dhe dera ishte e këputur. Dy ekipe policie kanë kryer hetime dhe e gjithë pjesa në aeroport është nën vëzhgimin e kamerave.