BREAKING NEWS

Pritet kthesa drastike në politikën shiptare / Spartak Ngjela tregon planin e madh që po përgatitet për Shqipërinë

Pritet kthesa drastike në politikën shiptare / Spartak Ngjela tregon
x
BREAKING NEWS

Erdogan ia bën të qartë qeverisë shqiptare: Merrni masa të menjëhershme pë gylenistet që marrëdhëniet tona të mos errësohen

Erdogan ia bën të qartë qeverisë shqiptare: Merrni masa
x
BREAKING NEWS

Presidenti Erdogan flet në Parlamentin e Shqipërisë: S’do lejojmë askënd që të prishë këtë panoramë të bukur e të këndshme

Presidenti Erdogan flet në Parlamentin e Shqipërisë: S’do
x
BREAKING NEWS

Ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri, zbulohen zonat më 'të nxehta'

Ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit
x
BREAKING NEWS

Erdogan jep njoftimin e rëndësishëm, paralajmëron zhvillime të reja në Shqipëri

Erdogan jep njoftimin e rëndësishëm, paralajmëron zhvillime
x
BREAKING NEWS

Mobilizohet i gjithë vendi për vizitën e Erdoganit, shikoni çfarë po ndodh në sheshin “Skënderbej” (FOTO+VIDEO)

Mobilizohet i gjithë vendi për vizitën e Erdoganit, shikoni
x
BREAKING NEWS

Ndryshimet në grupin parlamentar/ Pas përjashtimit të mbështetësve të Berishës nga partia, PD bën lëvizjen e rëndësishme (DOKUMENT)

Ndryshimet në grupin parlamentar/ Pas përjashtimit të
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet vendore, KQZ i përgjigjet menjëherë Ilir Metës: Shkodra, Dibra dhe Vora... (Publikohet DOKUMENTI zyrtar)

Zgjedhjet vendore, KQZ i përgjigjet menjëherë Ilir Metës:
x

Politike

“Sfurqet, kazmat e lopatat që përdorte ditën e zgjedhjeve i mbaruan”, Romeo Kara del me deklaratën e fortë për Ilir Metën: Tani për t’i hedhur benzinë zjarrit...(FOTO)

“Sfurqet, kazmat e lopatat që përdorte ditën e zgjedhjeve i

Juristi Romeo Kara ka dalë me një reagim të fortë në rrjetet sociale pas mesazheve që u bënë publike dje që Presidenti Meta ka shkëmbyer ditën e protestës në selinë blu me deputetin demokrat Belind Këllëçin.

Me ironi juristi shkruan se Ilir Metës i kanë mbaruar sfurqet e kazmat që përdorte ditën e zgjedhjeve dhe tashmë iu është kthyer SMS-ve për t’i hedhur benzinë zjarrit.

“Sfurqet, kazmat e lopatat, qe do perdorte diten e zgjedhjeve i mbaruan, por deshira dhe sms-benzine per t'ia hedhur zjarrit, jo.”, shkruan Romeo Kara.

“Sfurqet, kazmat e lopatat që përdorte ditën e zgjedhjeve i