BREAKING NEWS

Do të shpallet “non grata” së shpejti”? Ilir Meta bën deklaratën e fortë, zbulon planin e fshehtë: Le ta bëjnë gjatë kohës që jam President! Do e paguaj vetë biletën e ekstradimit, të mi ngrijnë asetet dhe llogaritë

Do të shpallet “non grata” së shpejti”? Ilir Meta
x
BREAKING NEWS

Escobar refuzoi ta takonte, Ilir Meta: Më falni për modestinë, por...

Escobar refuzoi ta takonte, Ilir Meta: Më falni për modestinë,
x
BREAKING NEWS

Presidenti Meta zbulon datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale

Presidenti Meta zbulon datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim plas deklaratën e fortë, tregon nëse SHBA do të zbulojë provat që kanë fundosur Sali Berishën

Yuri Kim plas deklaratën e fortë, tregon nëse SHBA do të
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i mblodhi provat për të shpallur non grata Sali Berishën

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i
x
BREAKING NEWS

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo shpresë’: Ka prova! I iku drejtësisë...

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë në pushtet, nëse u kërkohet llogari duhet që të…

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë
x
BREAKING NEWS

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së
x

Politike

Sali Berisha nxjerr prapaskenat: I thoja se del e flet mbi gjysmë ore dhe nuk përmend emrin e Ramës, ja si më përgjigjej Lulzim Basha

Sali Berisha nxjerr prapaskenat: I thoja se del e flet mbi gjysmë ore dhe

Ish-kryeministri Sali Berisha ka mohuar që të ketë pasur ndonjëherë lidhje me Suel Çelën, emër i denoncuar nga Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi si person që u ka bërë presion demokratëve për të firmosur formularin për mbajtjen e Kuvendit më 11 dhjetor.

“Në Librazhd dhe këtu, dua tu them demokratëve të Elbasanit se Sali Berisha ka në librarinë e tij digjitale 26 statuse në të cilat denoncon me emër Suel Çelën dhe banditë të tjerë të Elbasanit. E kam bërë këtë pasi ata kanë kërcënuar qytetarët e Elbasanit dhe është njësoj si të më kenë kërcënuar mua. Nuk gjen një status apo reagim të Bashës që del e flet mbi gjysmë ore dhe nuk përmend emrin e Ramës. Dhe i thoja s’i ka mundësi more zotëri, thoshtë unë kështu e kam. I thoja kështu e ke ti, por s’e ka Opozita. Asnjë emër nuk përmendte. Ne jemi për bashkimin, në statutin tonë nuk ka ekzistuar përjashtimi, sigurisht që janë larguar njerëz, nuk them që nuk janë larguar, por kemi bashkëpunuar. Ne do të bashkohemi me të gjithë ata që duan të bashkohen me Partinë Demokratike,”- tha Berisha.