BREAKING NEWS

Shpërthimi në hotelin e drejtorit të FSDKSH/ Reagon menjëherë policia dhe zbardh detajet zyrtare: Lënda plasëse ishte vendosur në …

Shpërthimi në hotelin e drejtorit të FSDKSH/ Reagon
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detajet/ Kush ishte objektivi? Tritol hotelit në pronësi të ish-drejtorit të Aluiznit. Ja posti drejtues që mban (Emri)

Zbardhen detajet/ Kush ishte objektivi? Tritol hotelit në pronësi
x
BREAKING NEWS

Shpërthim me eksploziv në një hotel në Sarandë, zbardhen informacionet e para

Shpërthim me eksploziv në një hotel në Sarandë,
x
BREAKING NEWS

“Është tmerr, këtu ndërtohen vetëm vila e pallate”, Braçe thumbon sërish Ramën për lopët

“Është tmerr, këtu ndërtohen vetëm vila e
x
BREAKING NEWS

Manipuluan rezultatin e zgjedhjeve të 25 prillit në Elbasan, kush janë anëtarët e KZAZ-së që përfunduan në prangat e policisë

Manipuluan rezultatin e zgjedhjeve të 25 prillit në Elbasan, kush
x
BREAKING NEWS

“Vrasja më e tmerrshme që mund të ekzistonte”, avokati zbulon detaje të reja nga ekzekutimi barbar i 18-vjeçares nga partneri dhe shoku i tij: Unë jam tmerruar kur e kam parë raportin e autopsisë, Marigona është detyruar të përdorë…

“Vrasja më e tmerrshme që mund të ekzistonte”,
x
BREAKING NEWS

Arrestohen 8 persona në Elbasan, falsifikuan rezultatet në zgjedhjet e 25 prillit

Arrestohen 8 persona në Elbasan, falsifikuan rezultatet në zgjedhjet e
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë në Pogradec, polici përplas 13-vjeçarin dhe ikën nga vendngjarja, detajet e para

Aksident i rëndë në Pogradec, polici përplas
x

Politike

“Pse mos të garosh ti për kryetar bashkie në Tiranë?”, Monika Kryemadhi i bën propozimin e papritur Ylli Rakipit, befason me përgjigjen e tij moderatori: Mua pas tre ditësh më gjeni të...

“Pse mos të garosh ti për kryetar bashkie në

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka tentuar që të bindë prezantuesin Ylli Rakipi që të garojë për kryebashkiak. E ftuar në emisionin "Të Paekspozuarit" në MCN TV, Kryemadhi mori shembullin e presidentit ukrainas, Volodymir Zelenskyy, por sërish duket se nuk e bindi Rakipin në përfshirë në politikë.

PJESË NGA BISEDA: 

Monika Kryemadhi: Pse mos të garosh ti për kryetar bashkie në Tiranë?

Ylli Rakipi: Pse bëhem dot unë?

Monika Kryemadhi: Po pse jo? Si shoqëri civile, si i pavarur. Po ai Zelenskyy aktor humori ishte, u bë hero i botës. Të pëlqeu më duket?

Ylli Rakipi: Mua më gjeni të varur pas 3 ditësh. Me këtë që i është bërë Tiranës...

Monika Kryemadhi: Ka frikë nga Veliaj më duket

Ylli Rakipi: Jo, jo varem vetë. Unë vetëm për këtë punë që bëj jam i aftë, ndryshe varem vetë.