BREAKING NEWS

“Të jep fjalën Taulant Balla, ata e kanë ndarë mendjen”/ Agron Duka jep zgjidhjen e tij për presidentin e ri dhe shkakton të qeshura: Nëse doni 84 vota, 8 veta ua gjej unë, sa i bie 76+8, se mos bëj gabime në matematikë

“Të jep fjalën Taulant Balla, ata e kanë ndarë
x
BREAKING NEWS

“Çdo lëvizje është e kontrolluar nga FBI dhe CIA”, Spartak Ngjela parashikon zhvillime ‘bombë’, zbulon çfarë e pret Sali Berishën dhe lëvizjen që do bëjë SHBA para shtatorit: Do jetë shumë e shpejtë

“Çdo lëvizje është e kontrolluar nga FBI dhe
x
BREAKING NEWS

Merret vendimi zyrtar nga Gjykata e Hagës/ Haradinaj dënohet me burg, ja sa vite do vuaj

Merret vendimi zyrtar nga Gjykata e Hagës/ Haradinaj dënohet me burg,
x
BREAKING NEWS

Nis me debate mbledhja për zgjedhjen e Presidentit të ri, Taulant Balla zbulon vendimin e PS-së për propozimin e Alibeajt: Ne nuk...(VIDEO-LIVE)

Nis me debate mbledhja për zgjedhjen e Presidentit të ri, Taulant
x
BREAKING NEWS

ZYRTARE/ GJKKO merr vendimin për Lefter Kokën

ZYRTARE/ GJKKO merr vendimin për Lefter Kokën
x
BREAKING NEWS

KPK ‘djeg’ Enkelejda Kapedanin, jepet vendimi për gjyqtaren e “Tik-Tok-ut” (FOTO)

KPK ‘djeg’ Enkelejda Kapedanin, jepet vendimi për gjyqtaren e
x
BREAKING NEWS

"Hap historik"/ Jens Stoltenberg jep lajmin fantastik

"Hap historik"/ Jens Stoltenberg jep lajmin fantastik
x
BREAKING NEWS

“Mund të vriteshin! Harrojeni as Berisha as Meta nuk do të...”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’, tregon kush po i mbron ‘peshqit e mëdhenj’ në Shqipëri: Si askund në botë

“Mund të vriteshin! Harrojeni as Berisha as Meta nuk do
x

Politike

"Më erdhi lajmi nga jashtë", Presidenti Ilir Meta: Ju tregoj kush i vrau protestuesit më 21 janar

"Më erdhi lajmi nga jashtë", Presidenti Ilir Meta: Ju tregoj

Presidenti Ilir Meta tha sonte në emisionin “Noë” se 4 protestuesit më 21 janar 2011 “i ka vrarë Edi Rama dhe Lulzim Basha”.

Ilir Meta tha se është informuar paraprakisht që në protestën e paralajmëruar të 21 janarit do të kryheshin vrasje.

“Në mëngjes më bie zilja te shtëpia ku rrija në Bllok. Vjen lajmi nga miqtë e mi të vjetër, nga jashtë.

Më thotë vlerësoje këtë situatë se planifikohet se do të bëhen vrasje”, u shpreh Meta.

 

Më të lexuarat