BREAKING NEWS

Ky është qyteti në vendin tonë që zgjohet i gjithi i ngrirë! Temperaturat zbresin deri në -18 gradë celsius

Ky është qyteti në vendin tonë që zgjohet i gjithi i
x
BREAKING NEWS

Deputeti i PD Luciano Boçi në zi, ndan lajmin e hidhur: Ndriçofsh në parajsë shoku, miku e kolegu im i mirë!

Deputeti i PD Luciano Boçi në zi, ndan lajmin e hidhur:
x
BREAKING NEWS

Temperatura nën zero dhe pritet të shkojnë -17 gradë të shoqëruar me reshje të dendura dëbore, Rama që në orët e para të mëngjesit bën njoftimin me rëndësi dhe nxjerr pamjet se çfarë po ndodh në vend

Temperatura nën zero dhe pritet të shkojnë -17 gradë të
x
BREAKING NEWS

Ngjarja që tronditi Shqipërinë/ Artan Hoxha publikon fotot dhe del me deklaratën e fortë: Dëshmorët e vërtetë jeni ju, nesër do të...

Ngjarja që tronditi Shqipërinë/ Artan Hoxha publikon fotot dhe
x
BREAKING NEWS

Shkëlqim Hajdari zbardh detajet e hetimeve për “21 Janarin”: FBI faktoi se Garda qëlloi për të vrarë, si u bllokua dosja dhe konflikti polici-prokurori

Shkëlqim Hajdari zbardh detajet e hetimeve për “21
x
BREAKING NEWS

Zbardhet dosja në Strasburg për “21 Janarin”, Berisha fshehu provat për vrasjen e 4 protestuesve, Garda synonte të qëllonte sa më shumë njerëz

Zbardhet dosja në Strasburg për “21 Janarin”, Berisha
x
BREAKING NEWS

“21 Janari”, Ngjela i sigurt se Berisha ka qenë me kallashnikov në dorë, Artan Hoxha zbardh detajet si u qëlluan 4 protestuesit

“21 Janari”, Ngjela i sigurt se Berisha ka qenë me kallashnikov
x
BREAKING NEWS

Ndizet konflikti, Skënder Bruçaj kundër Erdogan: Presionet për gylenistët të patolerueshme, Komuniteti Mysliman të mbrohet nga influencat turke

Ndizet konflikti, Skënder Bruçaj kundër Erdogan: Presionet
x

Politike

“Fjala e fundit”, ish-deputetja e PD shpërthen ndaj Lulzim Bashës: Pabesisht po konsumon çdo limit politik dhe human

“Fjala e fundit”, ish-deputetja e PD shpërthen ndaj Lulzim

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Albina Dede ka shpërthyer ndaj kreut të PD-së Lulzim Basha.

Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Dede shkruan se ndonëse karakteri nuk e lejon të thotë fjalën e fundit për askënd, as për hasmin, Basha ka konsumuar çdo limit politik e human, ndaj ai bën përjashtim nga kjo gjë.

Ish deputetja shprehet se Basha është një lider i thyer e sipas saj ai do ngelet për të gjithë demokratët një lider i urryer.

“Fjala e fundit për Luli Bashën!

As karakteri dhe as gjeneza ime nuk më lë të them fjalën e fundit për askënd..biles as për hasmin.

Por ti Luli Basha po konsumon pabesisht ç’do limit jo vetëm politik por dhe human.

Dr.Berisha të jesh i bindur ti që ishte dhe vijon të jetë tepër i rezervuar e i kursyer kur të përcaktoi si  Lider i thyer!

Ti në fakt sot e sa të ketë demokratë në këto troje do ngelesh për ne Lider i urryer!

Në alfabetin e pabesisë tënde deri sot të kemi përmendur pak germa…bindu se gërmat e tjera do të ndjekin pas gjithë jetën. AD”, shkruan ajo.

Më të lexuarat