BREAKING NEWS

Jorida Tabaku zbulon skenarin brenda partisë, ja si duhet të drejtohet PD-ja

Jorida Tabaku zbulon skenarin brenda partisë, ja si duhet të drejtohet
x
BREAKING NEWS

Doli forcë e tretë në disa bashki, Tom Doshi thyen heshtjen për rezultatin e PSD

Doli forcë e tretë në disa bashki, Tom Doshi thyen heshtjen
x
BREAKING NEWS

Votuat Këlliçin apo Bejkon në zgjedhjet e 14 majit? Përgjigjet Jorida Tabaku

Votuat Këlliçin apo Bejkon në zgjedhjet e 14 majit?
x
BREAKING NEWS

Mori rezultat pozitiv në zgjedhje, Tom Doshi i përgjigjet "dhëmbë për dhëmbë" Berishës: Atij i dhemb fakti se...

Mori rezultat pozitiv në zgjedhje, Tom Doshi i përgjigjet
x
BREAKING NEWS

A do të kandidojë për kreun e PD-së? Ja si përgjigjet Jorida Tabaku

A do të kandidojë për kreun e PD-së? Ja si përgjigjet
x
BREAKING NEWS

Dhuna në veri të Kosovës, reagon kryeministri Rama

Dhuna në veri të Kosovës, reagon kryeministri Rama
x
BREAKING NEWS

Paralajmëron Spartak Ngjela: Mbajeni mend, është koha shqiptarizmit

Paralajmëron Spartak Ngjela: Mbajeni mend, është koha
x
BREAKING NEWS

“E ka quajtur flamuri lara lara”, Milaim Zeka hedh akuzat ndaj Kurtit për tensionet në Veri, ja pasojat që na sjell në raport me SHBA dhe BE

“E ka quajtur flamuri lara lara”, Milaim Zeka hedh akuzat ndaj
x

Politike

‘Bëhet i gjallë’ Lulzim Basha, del me thirrjen e fortë për autoritetet

‘Bëhet i gjallë’ Lulzim Basha, del me thirrjen e

Lulzim Basha ka reaguar për sulmin ndaj Top Channel ku ka mbetur viktimë Pal Kola, i cili punonte si roje.

“Dënoj me forcë sulmin me armë ndaj tv kombëtar Top Channel me pasojë vrasjen e rojes së sigurisë. Shpreh ngushëllimet e mia për familjarët e të ndjerit Pal Koka dhe bëj thirrje për vënien para drejtësisë të autorëve të këtij krimi të rëndë kundër jetës, sigurisë dhe medias.”- shkruan Basha.