BREAKING NEWS

Andi Bushati doesn't hold back, fiercely attacks Rama: Albin Kurti is getting stabbed in the back by Tirana

Andi Bushati doesn't hold back, fiercely attacks Rama: Albin Kurti is
x
BREAKING NEWS

The criminology expert is surprised with the statement: Drugs are brought in by fishing boats, but also by civilian planes

The criminology expert is surprised with the statement: Drugs are brought in by
x
BREAKING NEWS

The former candidate of the DP points out the culprits of the division of the opposition, he does not spare the former prime minister and Alibeaj

The former candidate of the DP points out the culprits of the division of the
x
BREAKING NEWS

Why did the DEA land in Albania? Expert Karamuço uncovers the behind-the-scenes and confronts the minister: Here are how many agents have come

Why did the DEA land in Albania? Expert Karamuço uncovers the
x
BREAKING NEWS

The former Prosecutor of Serious Crimes explodes the 'bombshell' statement: Here is the city that consumes the most cocaine in Albania

The former Prosecutor of Serious Crimes explodes the 'bombshell'
x
BREAKING NEWS

"Luizi has received a second of the views of Joe Biden"/ Rakipi asks Fevziu about the spectacle that has "stuck" the Albanians: They are leaving en masse, who is left is immersed in the vanity of Big Brother

"Luizi has received a second of the views of Joe Biden"/ Rakipi asks
x
BREAKING NEWS

"McGonigal"/ The former president of the American House breaks the statement: There is information that has not been published and...

"McGonigal"/ The former president of the American House breaks the
x
BREAKING NEWS

"You know better about these things, but you won't talk!"/ Debate breaks out in the studio, Rakipi is caught with Fevziu about contraband oil and oligarchs

"You know better about these things, but you won't talk!"/ Debate
x

Lifestyle

"Today you may face disappointments", daily horoscope for tomorrow, Saturday 4 February 2023

"Today you may face disappointments", daily horoscope for tomorrow,

Aries

You will not have any kind of problem with your partner during this day, on the contrary, you will be calmer and talk to him about some delicate topics. Eventually you will find a solution for them too. Single women will give absolute priority to their sentimental life and by the end of the day they will find the person for whom their heart will beat hard. Finances will be much better than before.

Taurus

Things in your life as a couple are not expected to be good today. Either you will leave the one by your side, or you will have fierce disagreements and you will not feel calm for a single moment. Single women, on the other hand, will eventually agree to go out with a person who has been seducing them for some time. For them, things can take a fantastic direction. In the financial plan, be realistic and spend carefully.

Gemini

Your life as a couple will be unstable during this day. In many moments you will have strong arguments with your partner, even though your nerves will often fall and you will regret it. You will experience stress and anxiety all the time. Singles may face suffering later if they are not realistic today. Be reasonable with your expenses and you won't have any problems.

The crab

There is a possibility that you lovers will face disappointments today. The partner will not be in the right mood and will not fulfill what was promised to him at all. Those who are alone will have a few meetings, but for none of them, their hearts will beat hard enough to take further steps. You won't be able to keep your finances under control, so it's better to ask for help before serious problems start.

Leo

Mosmarrëveshjet me partnerin tuaj ka rrezik te shtohen gjate kësaj dite. Për shume gjera nuk do merreni vesh fare dhe do bëni atë qe do mendoni me te logjikshme. Me e mira do jete te mbani pak largësi për disa kohe sa te qetësohet situata. As beqaret nuk do jene me fat ne dashuri. Ne planin financiar rekomandohet me shume maturi me shpenzimet.

Virgjeresha

Mundohuni te mos i dramatizoni gjerat sot ju te dashuruarit sepse debate te vogla kane te gjithë. Nga ana tjetër do bëni mire te toleroni pak me tepër dhe te mendoni për diçka ndryshe nga rutina e përditshme. Beqaret do argëtohen gjithë kohës me miqtë e ngushte dhe nuk do e ndiejnë te nevojshme te kenë një person tjetër ne krah. Financat për fatin e mire do përmirësohen ndjeshëm.

Peshorja

Ka rrezik te mos i qëndroni besnike partnerit tuaj gjate kësaj dite sepse disa persona joshës do flirtojnë me ju dhe do iu bëjnë te dilni nga realiteti. Beqaret do jene te hapur për gjithçka dhe mund te fillojnë edhe lidhje te menjëhershme. Për ta me te rëndësishme do jene emocionet e momentit. Gjendja financiare do ketë vetëm përmirësime, kështu qe do jeni te qete ne këtë plan.

Akrepi

Dialogu do mbizotërojë gjate gjithë kohës ne jetën tuaj ne çift sot kështu qe jo vetëm qe nuk do keni mosmarrëveshje, por do përjetoni edhe emocione te veçanta pranë njeri-tjetrit. Secili do mendoje te beje surpriza. Beqaret do kenë miqtë e ngushte këshilltarët me te mire dhe mund te hedhin edhe hapa drejt një lidhjeje me dike. Ne planin financiar me mire ulni shpenzimet qe te jeni me te mbrojtur.

Shigjetari

Nëse jeni ne një lidhje mundohuni te jeni sa me realiste sot dhe te mos kërkoni për asnjë çast gjera te pamundura. Jeta nuk është telenovele kështu qe qëndroni me këmbë ne toke. Beqaret do përjetojnë çaste te këndshme fate disa takimeve qe do realizojnë. Perspektivat do jene te mira. Te ardhurat do rriten, por duhet patjetër te gjeni një mënyrë me te mire menaxhimi ne mënyrë qe t’i siguroni edhe për me vone.

Bricjapi

Do keni teka te shumta sot ju te dashuruarit dhe partneri për fat te keq nuk do arrije dot t’ua plotësojë te gjitha. Kjo mund t’iu mërzitë për momentin, por kur te reflektoni ne qetësi do e kuptoni se keni gabuar ju. Beqaret duhet te presin edhe pak kohe për te pasur ndryshimet qe kane dashur. Financat do jene te shkëlqyera kështu qe mund t’i bëni te gjitha investimet e menduara.

Ujori

You lovers have a prosperous day filled with strong emotions today. You will agree on everything with what you have by your side and everyone will envy your cooperation. Even for single women, beautiful and interesting things will happen today. It will be a stable day for finances. Try to account for expenses in any case.

Pisces

Your life as a couple will consolidate even more during this day. The climate will be passionate and very pleasant at every moment. Singles will not get tired of finding the right person because friends will think about everything down to the details. You will have the budget under your care more than ever and you will find solutions for all problems.