BREAKING NEWS

Here are the 2 postmen who launder Ilir Meta's money in England, their frequent and unjustified trips to London, details of his assets hidden in banks in Switzerland, Congo, Cyprus and San Marino are revealed, two more appear on the scene singers, SPAK...

Here are the 2 postmen who launder Ilir Meta's money in England, their
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta is preparing the ground to escape from the clutches of SPAK, here is his "ace up his sleeve", Evi Kokalari makes a strong statement

Ilir Meta is preparing the ground to escape from the clutches of SPAK, here is
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani accuses Edi Rama of having blocked the work of SPAK, does not provide funds for additional personnel of BKH and legal advisers who will assist prosecutors in the fight against corruption

Altin Dumani accuses Edi Rama of having blocked the work of SPAK, does not
x
BREAKING NEWS

SHELL explodes the "bomb" of Edi Rama, Shpiragu is the "black pit" of the company, they withdraw from 600 million euro investments without a single drop of oil, the propaganda of the 500 million euro pension fund of the prime minister falls

SHELL explodes the "bomb" of Edi Rama, Shpiragu is the "black
x
BREAKING NEWS

Here are the families that control the media and make bargains with the government in Albania, "Freedom House" gives the alarm, the presence of corruption, Berisha's continuous attempts to destabilize the country and sabotage the disturbing SPAK, the r...

Here are the families that control the media and make bargains with the
x
BREAKING NEWS

Bardhyl Reso's "bombshell": Edi Rama has a file in the USA, in 2025 he will no longer be prime minister and the socialists won with votes, this is the danger that awaits him

Bardhyl Reso's "bombshell": Edi Rama has a file in the USA, in
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi explodes against Ilir Meta, hints that she is becoming his "victim", the couple is in deep crisis after sinking from SPAK

Monika Kryemadhi explodes against Ilir Meta, hints that she is becoming his
x
BREAKING NEWS

Here is the suspicious movement of money between Monika Kryemadhi and her mother who set SPAK in motion, the entire source of the fabulous wealth of the "Meta" family lies in the donation of 500 m2 of land and the saving of 5 million lek, their palace ...

Here is the suspicious movement of money between Monika Kryemadhi and her mother
x

Lifestyle

Today you will be more creative and optimistic and for this there is a major reason, horoscope March 18, 2023

Today you will be more creative and optimistic and for this there is a major

Aries

 

Today you will take things very calmly. You will have confidence in yourself and you will think that no one will be able to stop you. Imagination will help you immensely. After a difficult period for your life as a couple, during this day the first rays of the sun will begin to appear. You will understand the mistakes you have made and know how to ask for forgiveness. If you are single, you should seduce the people you meet, but not cross the limits. At work you should not listen to others at all, but you should reflect yourself and find the right solution. Finances will be very poor. Avoid spending on unnecessary things as much as possible because the situation can become even more difficult.

Taurus

 

If you are looking for answers to the questions that have troubled you for so long, today the stars will help you find them. In the afternoon you will feel even calmer. Venus, the goddess of love, will be the strongest ally for you lovers. This planet will enlighten your thoughts and you will know well what steps to take to further the relationship. If you are still single, you will prefer flirtations and short-term adventures to serious relationships. And in fact, there will be no shortage of opportunities. Quiet day for the professional plan. You will have more achievements than you thought and joy will conquer your soul. Financially, it is the right time to invest.

Gemini

 

The Moon and the Sun will be strong opponents with each other and will create many problems. Sometimes you will lie a lot and you won't even remember what the truth is. If you have a relationship, you will have a difficult day. You will not agree on many things with your partner and this will irritate the atmosphere. For you singles, there will be successive surprises. Get ready for a day very different from the ones you've lived so far. New responsibilities will be given at work and difficulties will increase slightly. Finances will be good, but work is still needed to get the improvements you wanted.

The crab

 

Gjatë ditës së sotme do jeni më kreativë dhe me optimistë. Do e dini mirë si të kënaqni veten dhe ata që ju rrethojnë. Nëse keni një lidhje do e mbroni gjithë kohës marrëdhënien tuaj dhe nuk do lejoni askënd të ndërhyjë në të. Komunikimi me partnerin do jetë shumë herë më i mire. Nëse jeni beqarë iu pret një dite emocionuese dhe me një takim fantastik. Shfrytëzojeni sa të mundni. Në pune çdo gjë do varet nga temperamenti juaj, gjithsesi mos u dorëzoni menjëherë para çdo pengese që mund t’iu dalë. Në planin financiar duhet të merrni disa masa strikte në mënyrë që situata të mos bëhet problematike.

Luani

 

Gjatë kësaj dite Urani do ju nxitë të bëni më shumë përpjekje për pa përmirësuar jetën. Nuk do e ndieni më as lodhjen sepse rezultatet që do arrini do ju mbushin shpirtin. Nëse marrëdhënia juaj në çift nuk ka qenë aq e mirë kohët e fundit, duhet të tregoheni edhe më të kujdesshëm sot. Mundohuni të flisni hapur me partnerin tuaj dhe t’i zgjidhni me qetësi të gjitha konfliktet. Ju beqarët nuk duhet të bëni asnjë lloj sakrifice për të bërë për vete dikë. Lërini gjërat të rrjedhin vetë. Në planin profesional më të privilegjuarit do jeni nëse punoni në zyrë. Gjithsesi në çdo fushë që të jeni nuk duhet të dorëzoheni lehtësisht. Financiarisht do jeni me fat dhe nuk do keni asnjë problem.

Virgjëresha

 

Mos u tregoni kokëfortë gjatë kësaj dite dhe nëse keni bërë gabime kërkoni falje. Kjo është dita më e përshtatshme për të ndrequr gjithçka. Nëse keni një lidhje do ndiheni jashtëzakonisht mirë nëse nuk nxitoheni dhe qëndroni me këmbë në tokë. Nuk do keni probleme serioze megjithatë harxhoni pak kohë për të reflektuar mbi të ardhmen. Nëse jeni beqarë do takoni persona të rinj dhe do ndiheni më së miri pranë tyre. Në punë do rimerrni në dorë disa projekte të vjetra të cilat i kishit lënë pas dore. Në planin financiar do keni fat dhe një përmirësim të ndjeshëm të situatës. Kujdes mos shpenzoni shuma marramendëse.

Peshorja

 

Pas një periudhe të zymtë Dielli do ua ngrejë jetën në tërësi dhe zemrat në veçanti. Do refkektoni para se të veproni dhe nuk do gaboni. Jeta juaj në çift do jetë mjaft e privilegjuar. Do bashkëpunoni për gjithçka me atë që keni në krah dhe nuk do keni as mosmarrëveshjen më të vogël. Ju beqarët nuk do e keni shumë mendjen tek krijimi i një lidhjeje, por duke folur me miqtë do ndryshoni paksa mendim. Në punë duhet të bëni çmos që t’iu njihen vlerat që keni, por nga ana tjetër duhet t’i pranoni edhe gabimet që keni bërë. Financat fatmirësisht nuk do kenë asnjë problem. Mund të shpenzoni edhe pak më tepër nëse dëshironi.

Akrepi

 

Kureshtja do ju shtyjë të tentoni edhe gjëra të reja gjatë kësaj dite. Nuk do keni as frikë të tentoni gjëra të reja në çdo fushë. Nëse jeni në një lidhje, më në fund do i konkretizoni disa projekte që keni menduar për jetën tuaj në çift dhe do ndiheni më të plotësuar. Harmonia dhe mirëqenia do mbizotërojë gjatë gjithë kohës. Ju beqarët do njiheni me persona mjaft tërheqës me të cilët do ia vlejë të krijoni një lidhje. Në punë do jeni ambiciozë dhe do arrini sukses të madh. Mund të lodheni pak, por arritjet do ju çlodhin menjëherë. Në planin financiar nuk duhet të kryeni shpenzime shumë të mëdha edhe sikur të ardhurat të jenë të mira.

Shigjetari

 

Dielli do ua ndriçojë mendimet gjatë kësaj dite dhe do ju nxitë t’i fiksoni edhe më mirë objektivat. Bëni një listë me gjërat më të rëndësishme që duhet të bëni në mënyrë që të mos ngatërroheni. Jeta në çift do jetë përgjithësisht e qetë dhe aspak problematike. Edhe pse tundimi mund të jetë i fortë për një person që do takoni rishtazi nuk do e tradhtoni atë që keni në krah. Nëse jeni beqarë me shumë gjasë do gjeni personin tuaj të ëndrrave dhe do ndiheni të plotësuar. Në punë do jeni mjaft të motivuar për të ecur përpara dhe do ia dilni mbanë me sukses. Në disa momente mundtë jeni edhe të gatshëm të bëni edhe sakrifica. Në planin financiar duhet ta shtrëngoni pak rripin sot që ta keni të nesërmen të siguruar.

Bricjapi

 

Nëse nuk tregoheni me takt gjatë kësaj dite keni për të pasur probleme shumë serioze. Nga ana tjetër duhet të mbështesni fort disa familjarë që kanë nevojë për ju. Atmosfera në jetën tuaj në çift do jete mjaft e ngrohtë dhe do keni mundësinë të flisni më qetësisht me partnerin tuaj. Do i zgjidhni një nga një të gjitha problemet që keni pasur. Edhe për ju beqarët do jetë ditë me fat. Mundësitë për të njohur persona të rinj do jenë të shumta. Në punë do iu bëhet një propozim interesant që nuk duhet ta humbni për asnjë lloj arsyeje. Financiarisht do përballeni me momente të vështira kështu që duhet të bëni kujdes me shpenzimet.

Ujori

 

Nëse kohët e fundit keni qenë disi të fjetur, mos hezitoni sot të bëni gjithçka për t’u rizgjuar, Venusi do ju tregojë përherë rrugën që mund të ndiqni. Ju të dashuruarit do luftoni fort për ta larguar rutinën dhe do ndiheni më mirë për këtë fakt. Të dy do tregoheni më të hapur dhe do provoni eksperienca të reja. Ju beqarët edhe pse do mërziteni mjaft për shkak të vetmisë nuk duhet të dorëzoheni apo të bini në pesimizëm. Në punë gjërat do fillojnë të ecin në drejtimin e duhur. Nëse vazhdoni në këtë rruge do e arrini objektivin më shpejt sesa e kishit menduar. Në planin financiar do kryeni transaksione me rëndësi të madhe dhe situata do jetë goxha e qëndrueshme.

Peshqit

 

Saturn will make you very wise today and you will always know how to fix the problems that will arise. At every moment you will be aware of every step you will take. You lovers will build a strong wall to protect your love life. It is expected that the day will be good and you will not have any contradictions with your partner. If you are single you should not be in a rush to get into a relationship. Get to know the people you are going to meet well and then think about what steps to take. At work, you will start an important project, which, if successfully completed, will bring radical changes to your life. Try as much as you can. In the financial plan, you will have successive surprises which will certainly raise their morale.