BREAKING NEWS

Altin Dumani is threatened by sms, the democratic deputy whitewashes the Rama-Berisha bargains with the criminal amnesty, this is how the corrupt were released and the "coup" that was done to SPAK

Altin Dumani is threatened by sms, the democratic deputy whitewashes the
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha's press is expected to return to the Parliament, from the removal of the salary and any financial benefits, to the burning of the mandate, this is how "non-women" will be taken out of politics

Sali Berisha's press is expected to return to the Parliament, from the
x
BREAKING NEWS

Ervin Karamuço gives the details of the sensational project of London to sink the corrupt high officials, here is who collected the evidence for the British who declared Sali Berisha "non-women", on the "black list" of politicians from the right and fr...

Ervin Karamuço gives the details of the sensational project of London to
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela reveals the shocking details, the killers who got rid of Azem Hajdar had set out to eliminate Sali Berisha, who has the evidence that will open the "Pandora's Box" for the file of the "century"

Spartak Ngjela reveals the shocking details, the killers who got rid of Azem
x
BREAKING NEWS

The scheme that Edi Rama is following to "seize" SPAK is revealed, constitutionalists and analysts raise the alarm, strong clashes within "Reestablishment"

The scheme that Edi Rama is following to "seize" SPAK is revealed,
x
BREAKING NEWS

He was raped in the middle of the former Block, new details of the attack on Sokol Mêngjesi are revealed, it is suspected that the cause was...

He was raped in the middle of the former Block, new details of the attack on
x
BREAKING NEWS

London activates the secret plan to reveal the connections of Albanian politicians with criminals, Lord Dingeman is coming to Tirana today, training SPAK prosecutors for money laundering and seizing property, here are the "VIP" names at risk, the Briti...

London activates the secret plan to reveal the connections of Albanian
x
BREAKING NEWS

Here's who gave the order to kill Servet Pëllumbi and how the state gangs led by General Agim Shehu ambushed us at Ura e Dajlani, Spartak Braho remembers the violence of '96 and reveals the conversation inside the car with the high official of the SP

Here's who gave the order to kill Servet Pëllumbi and how the state
x

Lifestyle

"Enjoy every second of the day!", here are the signs that will be positively influenced by the stars

"Enjoy every second of the day!", here are the signs that will be

Aries

You will be more romantic during this day in your life as a couple and the atmosphere that will be created will be much warmer than before. Single women will feel good even in the presence of close friends and will not feel the need of another person by their side at all. You should manage the budget with great care and discretion.


Taurus

You who are in a relationship may face strong disappointments. You have made a grave mistake by blindly trusting the one on your side. Singles will have only fleeting adventures and nothing more than that. Do what you feel. The sun will have a positive impact on the financial sector.

Gemini

Today is a very turbulent and problematic day for lovers. You will argue with him all the time and you will not be able to speak calmly for a moment. Singles will feel good as they are and won't look for someone to be by their side. Financially, you will have an immediate increase in income.

The crab

Do not take hasty steps in your life as a couple because you will have serious problems later. Get things straight. Singles will be helped by Mercury to find their prince blue and they will finally find him. Financially, you will be more organized and know how much to spend.

Leo

Cooperation will prevail throughout this day in your life as a couple. You will feel very good next to the one you love and you will express your feelings more. Singles will begin an exciting love story that will change their lives forever. In the financial plan, balance will prevail.

Virgo

The couple's relationship will be generally stable today. Communication will be good and arguments will be few. There will be something more important than love for you. Singles will be lucky and will find a person for whom their heart will beat fast. In the financial plan, you should be very prudent even though the income will be sufficient.

Libra

Those who are in a relationship will spend a very beautiful day full of emotions. The partner will surprise them at any moment. Singles will start a serious and very exciting love story. In the financial plan, you will need a lot of prudence and care. The smallest mistake can lead to serious problems.

Scorpio

Passion will be rekindled during this day in your life as a couple and emotions will be stronger than ever before. Use the day until the last second. Singles should not despair even if they do not find their soulmate today. Everything happens for a reason. In the material plan, everything will continue to be as it was.

Sagittarius

Ditë e mrekullueshme kjo e sotmja për të dashuruarit. Do përjetoni emocione pa fund në çdo moment. Beqarët do jenë të bindur se do e gjejnë princin e tyre të kaltër sot dhe nuk do ndalen së kërkuari për asnjë çast. Në fakt do jetë ditë me fat. Në planin financiar duhet të tregoheni të matur sepse të ardhurat do jenë shumë të paqëndrueshme.

Bricjapi

Do jeni shumë xhelozë për partnerin/en tuaj gjatë kësaj dite dhe kjo do sjellë probleme të mëdha në çift. Mundohuni ta përmbani veten nëse nuk doni që lidhja juaj të marrë fund. Beqarët ka shumë gjasa të hedhin hapat e para drejt një lidhjeje të bukur, por që do e mbajnë sekret. Në planin financiar priten përmirësime.

Ujori

Komunikimi në çift nuk do jetë i mirë gjatë kësaj dite. Nuk do bini aspak dakord me partnerin/en për disa tema delikate dhe kjo do e ndërlikojë situatën. Kujdes! Beqarët do joshen nga një person i turpshëm në dukje, por që në të vërtetë është një thesar i çmuar. Mos e humbni mundësinë për ta njohur. Të ardhurat nuk do jenë të mira.

Peshqit

Jeta juaj në çift nuk do jetë aq e mirë sa ju e kishit menduar megjithatë as probleme serioze nuk do ketë. Yjet këshillojnë të tregoheni më pak agresivë se zakonisht. Beqarët do kenë një ditë më të bukur dhe të mbushur me emocione. Shfrytëzojeni deri në maksimum. Perspektivat financiare do jenë të mira.