BREAKING NEWS

A do preken zyrtarë shqiptarë? Anthony Blinken paralajmëron zhvillime të bujshme, zbardhet njoftimi i rëndësishëm

A do preken zyrtarë shqiptarë? Anthony Blinken paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë publikon të dhënat e fundit: Ja si paraqitet situata epidemiologjike në vend

Ministria e Shëndetësisë publikon të dhënat e fundit:
x
BREAKING NEWS

“Korrupsioni është kancer”, çfarë po paralajmëron Yuri Kim: SHBA po ndërmerr hapa shtesë

“Korrupsioni është kancer”, çfarë po
x
BREAKING NEWS

Deputeti i PD plas 'bombën': Është trishtuese. Ja çfarë bën për Sali Berishën njeriu i Tom Doshit (VIDEO)

Deputeti i PD plas 'bombën': Është trishtuese. Ja
x
BREAKING NEWS

“Denar Biba në krye të Autoritetit të Konkurencës”/ Erion Braçe bën opozitarin dhe shpërthen hapur kundër kandidaturës: Kam rezerva për integritetin e zotërisë, kur të jem ballë për ballë...

“Denar Biba në krye të Autoritetit të
x
BREAKING NEWS

Padia e Grida Dumës për Erion Veliajn, SPAK merr vendimin përfundimtarë. Zbardhet çfarë u vendos

Padia e Grida Dumës për Erion Veliajn, SPAK merr vendimin
x
BREAKING NEWS

“Ky është skenari i Berishës”, Roland Bejko plas deklaratën e fortë dhe parashikon se çfarë do të ndodhë në 11 Dhjetor: Mbreti del lakuriq!

“Ky është skenari i Berishës”, Roland Bejko plas
x
BREAKING NEWS

"Cikloni i fuqizuar prej 24 orësh"/ Lajda Porja tregon ndryshimin drastik të motit: Vendi jonë do goditet nga i ftohti polar. Ja ç'pritet të ndodhë nesër dhe sa do të shkojnë temperaturat

"Cikloni i fuqizuar prej 24 orësh"/ Lajda Porja tregon ndryshimin
x

Lifestyle

Shenjat që do të kenë një muaj premtues në dashuri

Shenjat që do të kenë një muaj premtues në dashuri

Me kalimin e Afërditës në Bricjap, do të shihni që humori juaj do të ndryshojë për mirë dhe do të merrni epërsinë. Do të keni fat sa i përket jetës së dashurisë, veçanërisht nëse i përkisni dhjetëditëshit të tretë. Ka shumë mundësi që të krijoni një lidhje të re, pasi Dielli dhe Mërkuri do të jenë në Akrep dhe do të kenë kontrast me shenjën tuaj.

Duke qenë se Afërdita do të jetë te Bricjapi, do të “shëtisë” në shtëpinë tuaj të shtatë, e cila ka të bëjë me marrëdhëniet, fejesën dhe martesën. Kjo do të thotë se nëse jeni beqar, diçka do të ndryshojë në jetën tuaj sentimentale. Mund të takoni dikë dhe do të marroseni pas tij. Nëse jeni në një lidhje, një propozim martese mund të jetë në horizont.

Perëndesha e dashurisë dhe e parave do të jetë te Bricjapi, gjë që lidhet me flirtin, takimet dhe dashurinë. Vishni buzëqeshjen tuaj dhe përgatituni të mirëprisni dashurinë e jetës tuaj. Do të dilni, argëtoheni dhe të takoni shumë njerëz. Nëse jeni ende beqar, Afërdita do t’ju japë favorin të krijoni një lidhje.

Afërdita do t’ju japë energjinë e saj pozitive dhe duhet ta shfrytëzoni sa më shumë. Do të ndiheni në humor, do të shkëlqeni dhe takoni personin e duhur. Shanset për të takuar dikë dhe për të krijuar një marrëdhënie të qëndrueshme do të rriten.