BREAKING NEWS

Meta-Kryemadhi të përgjuar nga BKH, ja detajet nga dosja që po heton prokurori Sotir Kllapi, në skaner pronat dhe llogaritë bankare, nga tërheqja e 20 mijë euro në vitin 2008, lejet për ndërtime, vila në Gjirin e Lalzit, deri te mobilimi dhe misteri i...

Meta-Kryemadhi të përgjuar nga BKH, ja detajet nga dosja që po
x
BREAKING NEWS

Gati fletë-arresti për Ilir Metën, kjo është seanca e fundit e pyetjeve të tij në SPAK, ja provat që e kanë fundosur, juristi Romeo Kara nxjerr detajet e forta

Gati fletë-arresti për Ilir Metën, kjo është seanca e
x
BREAKING NEWS

Aleanca mes Sali Berishës dhe Ilir Metës është prishur, Myslym Murrizi zbulon se çfarë po ndodh brenda opozitës dhe tregon "recetën" që do të rrëzojë Edi Ramën nga pushteti

Aleanca mes Sali Berishës dhe Ilir Metës është prishur,
x
BREAKING NEWS

Donald Lu flet për herë të parë për pushtetarët e lartë shqiptarë që po futen të gjithë në burg për korrupsion nga SPAK dhe nxjerr “zbuluar” qeverinë Rama, si i vuri në rresht ish-ambasadori i SHBA 140 deputetë për të votuar reformën në drejtësi...

Donald Lu flet për herë të parë për pushtetarët e
x
BREAKING NEWS

Manovrat e oligarkut Klodian Allajbeu, ja si e bleu spitalin e vet Amerikan për 24 milion euro, i dha borxh kompanisë që ishte në emrin e tij, zbardhen transaksionet e dyshimta, a duhet të nisë SPAK hetim për pastrim parash?

Manovrat e oligarkut Klodian Allajbeu, ja si e bleu spitalin e vet Amerikan
x
BREAKING NEWS

Ja pse u thirr Monika Kryemadhi në SPAK, prokurorët po shikojnë mundësinë për ta lënë fillimisht në “arrest shtëpie”, avokati Idajet Beqiri që denoncoi çiftin e PL zbardh të tjera detaje bombastike për aferat familjes “Meta”

Ja pse u thirr Monika Kryemadhi në SPAK, prokurorët po shikojnë
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha pa mandat pas 21 qershorit, fitorja e vulës së PD si ajo e Pirros së Epirit, Argita merr frenat e Partisë Demokratike dhe përjashton grupin e Bashës nga bashkimi

Sali Berisha pa mandat pas 21 qershorit, fitorja e vulës së PD si ajo
x
BREAKING NEWS

Gjeneralë, ushtarakë, ministra dhe oligarkë drejt burgut për bazën e Sarandës, në krye të kësaj afere qëndron Presidenti Bajram Begaj, personazhi që “iu bëri gropën” në SPAK paralajmëron Edi Ramën pas sulmeve të tij ndaj drejtësisë

Gjeneralë, ushtarakë, ministra dhe oligarkë drejt burgut për
x

Lifestyle

Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme, ja çfarë kanë rezervuar yjet për ju

Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme, ja çfarë

Dashi
Shpëtoni nga mundimi i jetës së përditshme dhe përqafoni një të ardhme më të ndritshme. Ndalni grindjet familjare me të dashurin tuaj dhe rizbuloni pasionin që ju bashkoi. Kaloni pak kohë cilësore me njëri-tjetrin, duke riafirmuar dashurinë dhe përkushtimin tuaj ndaj njëri-tjetrit. Shqetësimet tuaja për stabilitetin financiar do të zhduken.

Demi
Një ditë frymëzimi dhe pozitiviteti është përpara për ju. Për ata që ende nuk kanë marrë pagat e tyre, mund të fillojnë të shfaqen shqetësime për stabilitet financiar. Mirëqenia e partnerit tuaj mund të jetë shkak për t’u shqetësuar.

Binjakët
Mblidhuni me më të afërmit dhe më të dashurit tuaj, sepse kjo do të jetë një ditë gëzimi. I dashuri juaj, me një zemër të pastër si ari, nuk do të kursejë asnjë përpjekje për të sjellë një buzëqeshje në fytyrën tuaj. Bëni kujdes me taktin në prani të kolegëve tuaj.

Gaforrja
Shmangni grindjet e kota, sepse mund të kenë një efekt të dëmshëm në marrëdhëniet tuaja me të tjerët. Në vend të kësaj, përpiquni të adoptoni një qasje me mendje të hapur dhe t’i rezistoni dëshirës për të nxituar në përfundime të paramenduara. Durimi është thelbësor kur keni të bëni me fëmijët ose me ata që janë më pak me përvojë se ju. Dashuria dhe romanca sigurisht që do të lulëzojnë në marrëdhëniet tuaja martesore ose personale.

Luani
Stabiliteti juaj financiar do të marrë një nxitje. Gjyshërit e kësaj shenje zodiakale do të gjejnë gëzim te nipërit e mbesat e tyre. Dashuria, si vetë jeta, duhet të mbahet e freskët dhe plot vitalitet. Për biznesmenët e kësaj shenje, sot është dita që ju të korrni shpërblimet e mundit tuaj.

Virgjëresha
Dita e sotme premton të jetë një ditë prosperiteti dhe gëzimi të madh, pasi yjet janë në favorin tuaj. Sot do ta gjeni veten të fortifikuar nga mbështetja e një personi vërtet me ndikim. Shkoni përpara, kënaquni me të tashmen dhe përfitoni sa më shumë nga kjo ditë, sepse është me të vërtetë një ditë për t’u kujtuar.

Peshorja
Duke hedhur hapa të guximshëm përpara, ju do të mposhtni një dilemë të bezdisshme një herë e përgjithmonë, kur bëhet fjalë për mundësi investimi. Do të ndiheni të bekuar dhe mirënjohës kur të kuptoni se partneri juaj është me të vërtetë gur i çmuar në jetën tuaj. Një zhvillim i papritur mund të ndodhë në jetën tuaj profesionale.

Akrepi
Kjo do të jetë një ditë kur çështjet financiare mund të jenë në qendër të vëmendjes. Sa i përket lidhjes në çift, parashikohet njw moment delikat mes jush. Kushtojini vëmendje mirëqenies suaj, duke mos neglizhuar asnjë shenjë.

Shigjetari
Çdo vështirësi financiare që po përjetoni aktualisht ka të gjasa të lehtësohet përmes mbështetjes së prindërve tuaj. Jeta juaj e dashurisë, nga ana tjetër, mund të jetë një burim grindjesh. Qëndroni të hapur ndaj çdo ideje të re në aspektin profesional.

Bricjapi
Ndërsa dita zbardh, përqafoni mundësinë për të investuar në mirëqenien dhe pamjen tuaj. Gjendja juaj financiare mbetet e sigurt. Gjysma juaj më e mirë do të jetë një aleat i vlefshëm për të sjellë ndryshime pozitive në jetën tuaj.

Ujori
Financat tuaja do të kenë një rritje. “Stuhitë” mund të kërcënojnë harmoninë e jetës suaj të dashurisë. Partnerët tuaj të biznesit, gjithashtu, do të dëshmojnë se janë një burim mbështetjeje, pasi së bashku do t’i përballoni detyrat që keni me lehtësi.

Peshqit
Heshtja përballë një konflikti do të parandalojë përshkallëzimin e mëtejshëm të situatës. Ka gjasa të merrni një telefonatë mjaft të rëndësishme nga një person i dashur. Në vendin e punës, shfrytëzoni mundësinë për të marrë drejtimin dhe për të demonstruar iniciativë, pasi kjo ka gjasa të tërheqë vëmendjen e duhur.