BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x
BREAKING NEWS

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i sherrit me dy viktima në Kavajë

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr detaje për identitetin e tyre: Viktimat kishin ndryshuar emrat

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr
x
BREAKING NEWS

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje të reja nga të shtënat në Kavajë, ku humbën jetën dy persona

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje
x
BREAKING NEWS

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një në Elbasan dhe një në Mat, ç’po ndodh në vend?

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një
x

Lifestyle

Para “nga qielli”! Nesër është dita e madhe për këto 3 shenja Horoskopi

Para “nga qielli”! Nesër është dita e madhe për

Disa shenja të horoskopit do të përjetojnë jo pak ndryshime në fushën e tyre financiare dhe profesionale, pasi më 16 mars do të bëhet takimi i Diellit me Neptunin dhe shumë gjëra do të ecin shumë shpejt.

Në veçanti, ne do të jemi në gjendje të vendosim qëllime të reja dhe të bëjmë plane për zbatimin e tyre, si dhe të kuptojmë thellësisht nevojat tona. Në të njëjtën kohë do të jemi më të vendosur të përpiqemi për ëndrrat tona dhe sidomos në çështjet e karrierës do të ketë zhvillime.

Nga ana tjetër, në disa shenja do të krijojë një ndjenjë konfuzioni pasi mund të përballemi me disa situata konfuze si në fushën tonë profesionale ashtu edhe në atë personale. Në të njëjtën kohë do të ngrihen disa çështje nëse duhet të investojmë apo jo në projekte dhe njerëz të rinj, prandaj është e nevojshme të peshojmë siç duhet situatat për të bërë zgjedhjet e duhura. Tre janë ata që do të zgjedhin rrugën e duhur dhe kështu do shohin financat e tyre të rriten vertikalisht.


Shihni më poshtë nëse i përkisni njërës prej këtyre 3 shenjave:

BINJAKËT

I përkisni shenjave që papritur do të kenë shumë mundësi karriere që do të jenë padyshim fitimprurëse. Në veçanti, ka shumë të ngjarë që ose të lindë një propozim për një temë krejtësisht të ndryshme nga ajo që po punoni tashmë, ose të promovoheni, gjë që po, pozicioni i ri do të ketë më shumë përgjegjësi, por edhe paratë të jenë shumë më mirë.


PESHORJA

Jeni një nga shenjat që do arrini të kapërceni menjëherë disa vështirësi në punë që keni pasur dhe gjërat do fillojnë të rrjedhin shumë shpejt dhe fitimet tuaja do të rriten gradualisht. Do të bëni bashkëpunime të reja me njerëz që do t’ju vijnë shumë në dobi dhe do të mund të tregoni aftësitë tuaja, të cilat do të vihen re plotësisht nga ambienti juaj.

GAFORRJA

Personat e afërt do të ndiejnë nevojën t’ju afrohen shumë dhe t’ju mbështesin, diçka që do t’ju stimulojë dhe do t’ju japë shkas që të përpiqeni edhe më shumë për ëndrrat tuaja. Do të jeni në gjendje të parashtroni plane të reja dhe t’i afroheni një hapi më afër qëllimit tuaj, ndërsa në të njëjtën kohë do të jeni plotësisht të përkushtuar në karrierën tuaj, e cila në planin afatgjatë do t’ju sjellë më shumë fitime.