BREAKING NEWS

Ambasadori gjerman i shkon në zyrë Bashës, zbardhet çfarë u diskutua

Ambasadori gjerman i shkon në zyrë Bashës, zbardhet
x
BREAKING NEWS

“Tërmet!”/ Media rumune publikon faktet dhe shkruan për ndryshimet rrënjësore që pritet të ndodhin:Harta mund të ndryshojë, Shqipëria dhe Kosova do bashkohen

“Tërmet!”/ Media rumune publikon faktet dhe shkruan për
x
BREAKING NEWS

Ditë e trishtë për kinematografinë/ Ndahet nga jeta aktori i njohur shqiptar (EMRI+FOTO)

Ditë e trishtë për kinematografinë/ Ndahet nga jeta aktori i
x
BREAKING NEWS

Thellohet përplasja mes presidencës dhe Qeverisë/ "Shkel kushtetutën dhe autonominë e pushtetit vendor", Ilir Meta del me vendimin më të fundit

Thellohet përplasja mes presidencës dhe Qeverisë/ "Shkel
x
BREAKING NEWS

“Provat për shpalljen ‘non-grata’ i siguroi FBI dhe CIA”, Spartak Ngjela plas ‘bombën’ për Sali Berishën

“Provat për shpalljen ‘non-grata’ i siguroi FBI dhe
x
BREAKING NEWS

Ulsi Manja me ‘dorë të fortë”, del me paralajmërimin e rëndësishëm

Ulsi Manja me ‘dorë të fortë”, del me
x
BREAKING NEWS

Humbje e madhe për artin shqiptar, ndahet nga jeta piktori i njohur, një nga më të mirët në zhanrin e peisazhit (EMRI+FOTO)

Humbje e madhe për artin shqiptar, ndahet nga jeta piktori i njohur,
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Metën e Berishën i ka bërë bashkë korrupsioni dhe frika e SPAK, nuk trembet SHBA me “Foltore”, 3 makina policie duhen për t’i arrestuar

Spartak Ngjela: Metën e Berishën i ka bërë bashkë
x

Lifestyle

Nuk i ndan dot askush! Shenjat e horoskopit që janë të destinuara për të qënë çift

Nuk i ndan dot askush! Shenjat e horoskopit që janë të destinuara

Ka shumë faktorë që përcaktojnë përputhshmërinë në një dashuri dhe marrëdhënie, përfshirë astrologjinë. Megjithëse është pothuajse e pamundur të përcaktojë me saktësi se kush mund të jetë i përsosur për ty, gjithsesi mund t’ju japë një perspektivë se kush mund të jetë një përputhje e mundshme për ju.

Pra, nëse po pyesni veten nëse historia e dashurisë tuaj dhe partnerit tuaj është shkruar në yje, lexoni më poshtë:

Këto shenja të Zodiakut janë të destinuara për të qënë bashkë.

Dashi + Binjakët

Energjia e lartë dhe paparashikueshmëria janë dy fjalë që përcaktojnë në mënyrë të përsosur këtë çift. Ata do të kenë pjesën e tyre të drejtë të argumenteve, por të dy kanë një sens të mjaftueshëm të të kuptuarit. Pra këto dy shenja të pavarura kanë shumë të përbashkëta, prandaj janë një çift i shkëlqyeshëm.

Luani + Shigjetari

Shokë shenja zjarri, ata janë të dashuruar me idenë e dashurisë. Ndërsa Luanët janë të impresionuar nga bukuria e zhurmshme e shigjetarit, Shigjetarët tërhiqen nga cilësitë drejtuese të Luanëve. Së bashku, këto shenja do të sjellin lumturi, kënaqësi dhe dashuri në jetën e njëri-tjetrit.

Demi + Bricjapi

Bricjapi dhe Demi kanë shumë të përbashkëta me njëri-tjetrin. Ata janë të qetë, të besueshëm dhe të vendosur. Ata janë partnerë idealë në jetë dhe biznes. Nëse ata arrijnë të punojnë për çështje të vogla, atëherë asgjë nuk mund t’i ndalojë ata të ndajnë një marrëdhënie afatgjatë.

Gaforrja + Akrepi

Gaforrja e ndjeshme e çiftuar me Akrepin misterioz krijon një nga lidhjet më të forta dhe të pathyeshme në zodiak. Këto shenja uji lidhen në një nivel intuitiv dhe do të gjejnë rehati tek njëri-tjetri. Edhe pse ata janë pothuajse të përsosur për njëri-tjetrin, mund të ketë disa çështje që ata duhet t’i adresojnë.

Ujori + Peshorja

Ky është një çift i fuqishëm! Peshorja e ekuilibruar kombinon mirë Ujorin idealist dhe të vendosur. Shenjat e ajrit do ta kenë të lehtë të kuptojnë njëra-tjetrën. Aftësia e lindur e këtij çifti për të lexuar dhe kuptuar mendjen e njëri-tjetrit është ajo që e bën këtë çift të jashtëzakonshëm.