BREAKING NEWS

Artan Hoxha: Laert Haxhiu u kap pak ditë pasi hyri në Greqi nga Shqipëria, ishte pajisur me dokumente greke

Artan Hoxha: Laert Haxhiu u kap pak ditë pasi hyri në Greqi nga
x
BREAKING NEWS

"Arjan Ndojin e përmendi zv.kryeministri si të lidhur me bandat"/ Artan Hoxha zbardh prapaskenat e atentatit të bujshëm

"Arjan Ndojin e përmendi zv.kryeministri si të lidhur me
x
BREAKING NEWS

Fredi Beleri padit Artan Hoxhën dhe Klodiana Lalën? Ja reagimi i gazetares

Fredi Beleri padit Artan Hoxhën dhe Klodiana Lalën? Ja reagimi i
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela zbulon qëllimin kryesor të Vuçiç, ja gabimi foshnjërak për situatën e tensionuar në Veri

Spartak Ngjela zbulon qëllimin kryesor të Vuçiç, ja
x
BREAKING NEWS

Çfarë po i bën Albini Kosovës? Plas keq në emision, Bushati ‘përplaset’ me politikanin e njohur kosovar

Çfarë po i bën Albini Kosovës? Plas keq në emision,
x
BREAKING NEWS

Tensionet në Veri të Kosovës, reagon Borrell dhe paralajmëron palët: Kemi 3 kërkesa të qarta! Dështimi do sjellë pasoja të rënda

Tensionet në Veri të Kosovës, reagon Borrell dhe
x
BREAKING NEWS

A keni kontaktuar me Kurtin? Zv/Kryeministri i Maqedonisë së Veriut habit me përgjigjen

A keni kontaktuar me Kurtin? Zv/Kryeministri i Maqedonisë së Veriut
x
BREAKING NEWS

Mentor Kikia flet për rezultatin e zgjedhjeve të 14 majit, ja çfarë do të ndodhë me kandidatët e bashkive që janë shpallur fitues nga votat e burgut

Mentor Kikia flet për rezultatin e zgjedhjeve të 14 majit, ja
x

Lifestyle

Një ndryshim i bukur ju pret, kjo shenjë horoskopi do ketë shumë fat sipas Meri Shehut

Një ndryshim i bukur ju pret, kjo shenjë horoskopi do ketë

Dashi
Nje dite kjo e sotmja ku mund te ndjeni me shume realitetin e prekshem. Ju duhet dicka e qendrueshme!

Demi
Nje fillim i ri ju pret. Kjo dite mund t'ju kujtoj qe edhe mund te lini pas te kaluaren me nje ndarje apo shkeputje!

Binjaket
Ne subkoshience do kuptoni qe mund te hapni nje shteg te ri per veten per te dal nga bllokimet shpirterore!

Gaforrja
Nje njohje e re do mund t'ju ndryshoj shijen apo menyren e te vepruarit ne dashuri e pune!

Luani
Sot mund t'i jepni fund nje frike ose pasigurie ne lidhje ne te ardhmen. Karriera do shkoj mire ne nje ndryshim qe duhet te beni!

Virgjeresha
Nje mundesi e re sot per te kuptuar sa larg do shkoni ne nje lidhje apo sa dashuri mund te merrni ne te ardhmen.

Peshorja
Per ju sot do kete nje sqarim ne cift dhe ndoshta do i jepni fund nje vuajtjeje te gjate. Por mund t'i futeni edhe nje rruge te gjate deri ne fitore!

Akrepi
Perball jush del mundesia te rrini apo te ikni nga nje lidhje e paqarte. Po rendesi ka qetesia juaj per cdo ecuri!

Shigjetari
Mund t'ju mohojne ekzistencen por jo faktin qe ndryshimin e keni ju ne dore ne cdo situate qe prek realitetin!

Bricjapi
Ne dashuri ju pret nje surprize qe une s'do ta quaja te kendshme me shume se sa te devotshme!

Ujori
Nje ndryshim i bukur ju pret ne familje. Nje bashkejetese e qendrueshme dhe e begatshme ju pret. Mund te shpernguleni ne vende te largta!

Peshqit
Miq te paftuar por shume real ne kerkesat e tyre do ju vijne sot dhe nuk dihet kur ju ikin. Perpiquni te kaloni mire. Kjo eshte e vetmja mundesi!