BREAKING NEWS

Fillon sëpata e SPAK mbi familjarët e Berishës, Shkëlzeni thirret si dëshmitar për “Gërdecin”, ja faksimilet që e fundosin, zbardhen provat që tregojnë djalin e “non gratës” si pronar në hije të biznesit të vdekjes, si i vendosi ministrat nën urdhrat e...

Fillon sëpata e SPAK mbi familjarët e Berishës, Shkëlzeni
x
BREAKING NEWS

Deklarata e SHBA për “non-gratën” dhe kërcitja e prangave për familjarët e tij “tërbojnë” Sali Berishën, kreu i “Foltores” akuza, kërcënime dhe sulme ndaj SPAK

Deklarata e SHBA për “non-gratën” dhe kërcitja e
x
BREAKING NEWS

Fillon “hemorragjia” te grupi i dezertorëve të PD, Dash Sula, Lefter Gështenja dhe “rapsodi” Gjekmarkaj distancohen nga Sali Berisha pas ultimatumit amerikan

Fillon “hemorragjia” te grupi i dezertorëve të PD, Dash
x
BREAKING NEWS

Plas sherri në çetën anti-amerikane, Berisha i pret shpresat Bardhit për Sekretar të Përgjithshëm, deklaron se Noka është numri 2, “Foltorja” presion Gjykatës së Lartë për vulën para se të krijojë parti të re

Plas sherri në çetën anti-amerikane, Berisha i pret shpresat
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi në SHBA midis Yuri Kim dhe Edi Ramës, pse kryeministri shqiptar censuroi takimin me ish-ambasadoren amerikane?

Çfarë ndodhi në SHBA midis Yuri Kim dhe Edi Ramës, pse
x
BREAKING NEWS

Rëndohen pozitat e Edi Ramës në SHBA, McGonigal pranon akuzën e ryshfetit 225 mijë USD për lobimin e kryeministrit shqiptar, ish-agjenti i FBI rrezikon 5 vite burg për dosjen shqiptare

Rëndohen pozitat e Edi Ramës në SHBA, McGonigal pranon
x
BREAKING NEWS

Pagat 900 euro në shtet, zbardhet kalendari i rritjes së rrogave në sektorin publik, ja kur do ta përfitojnë shtesat mësuesit, policët, ushtarakët, mjekët dhe infermierët

Pagat 900 euro në shtet, zbardhet kalendari i rritjes së rrogave
x
BREAKING NEWS

McGonigal pranoi akuzat për lobim kundër PD-së, Basha del me reagimin e fortë: Sali...

McGonigal pranoi akuzat për lobim kundër PD-së, Basha del me
x

Lifestyle

Ndryshime drastike këtë vjeshtë, ja cilat shenjat do të marrin një "shkundje" të fortë

Ndryshime drastike këtë vjeshtë, ja cilat shenjat do të

Nëse u përkisni një prej shenjave të mëposhtme, ka shumë gjasa që të përjetoni ndryshime të mëdha në jetën tuaj gjatë stinës së vjeshtës.

Dashi

Marrëdhëniet marrin goditjen më të madhe. Pavarësisht nëse po flasim për partneritete profesionale apo marrëdhënie ndërpersonale, dijeni se situatat mund të përkeqësohen dhe ndryshime janë të pashmangshme.

Edhe pse jeni një nga shenjat më me fat të muajit shtator, këto ndryshime ju i perceptoni si diçka negative. Por në planin afatgjatë do të kuptoni se gjithçka ka ndodhur për mirë.

Demi

Gjërat bëhen më të vështira për ju nga fundi i tetorit, në momentin kur në shenjën tuaj ndodh eklipsi hënor dhe Hëna e Plotë. Konfliktet me partnerët dhe të dashurit janë të mundshme, të cilat do ndikojnë në vendime shumë të rëndësishme në jetën tuaj.

Akrepi

Presionit që keni përjetuar së fundmi po i vjen fundi dalëngadalë. Në biznes do ketë sqarime, pasi pretendoni diçka më të mirë.

E njëjta gjë do të ndodhë edhe në jetën tuaj personale, pasi tani duhet të vendosni për të ardhmen e marrëdhënies suaj. Do të bëni një hap përpara apo do t’i jepni fund një herë e mirë situatës që mendoni se po ju lodh?