BREAKING NEWS

Kush janë 10 kandidatët që mbeten në garë për fitimin e “Topit të Artë” (Lista)

Kush janë 10 kandidatët që mbeten në garë për
x
BREAKING NEWS

U qëllua me plumb pas shpine, ndërron jetë ish-deputeti, Pashko Ujka

U qëllua me plumb pas shpine, ndërron jetë ish-deputeti, Pashko
x
BREAKING NEWS

Pashko Ujka në gjendje të rëndë, familjarët e tij kërkojnë gjak

Pashko Ujka në gjendje të rëndë, familjarët e tij
x
BREAKING NEWS

Plas arma në Shkodër, plagoset ish-kryetari i Komunës së Velipojës

Plas arma në Shkodër, plagoset ish-kryetari i Komunës së
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela flet me emra, paralajmëron arrestime “bombë” në nivele shumë të larta të politikës shqiptare: Goditja që do të marrë Sali Berisha së shpejti...

Spartak Ngjela flet me emra, paralajmëron arrestime
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të pazareve, nuk kanë çfarë humbin dhe duan kreun e opozitës, pas 11 dhjetorit rrezikohet përplasje

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e papritur: Në varreza me...

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e
x
BREAKING NEWS

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40 për qind e buxhetit shkonte në xhepin e tij, paratë i transportonte me çanta

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40
x

Lifestyle

Meri Shehu jep lajmin e keq për këtë shenjë: Pasdite do t'ju ndodhë e papritura

Meri Shehu jep lajmin e keq për këtë shenjë: Pasdite do

Dashi
Kjo dite do ti lere punet dhe takimet qe duken te ndritshme shume shpejt pezull ose do ti shuaj krejt duke marre gjithe energjine qe keni perdorur apo keni

Demi
Nje udhetim qe ne fillim do duket shume interesant dhe premtues nga mbremja do tregoj qe nuk ishte ashtu dhe do shuhet shume shpejt nga harta e vemendjes dhe deshirave tuaja Po keshtu edhe nje njohje e re qe do keni dhe qe ne fillim do ju coj peshe

Binjaket
Harrojini pritshmerite qe keni sot sidomos ne ceshtjet ekonomike Premtimet e furishme te ketyre diteve do shuhen ne qiellin e mbremjes sikur nuk kane egzistuar kurre Ose i perngjanin nje nate romantike me yje qe bien I vetmi yll qe do bjeri do jeni ju qe do i permbushni deshirat dikujt tjeter

Gaforrja
Nje bashkepunim dhe nje premtim martese do zhduken sa hap e mbyll syte Por edhe nese keni patur debate me nje femer te rendesishme ne jeten tuaj tashme as mos e mendoni me permiresimin e situates

Luani
Do ju premtojne nje pune dhe do jeni optimist deri nga mbasditja po pastaj do kuptoni qe ky premtim ndoshta ishte sa per te ndezur nje cigare kenqesie se pas shuarjes se cigares do shuhet edhe kjo pune apo ky ndryshim qe prisnit

Virgjeresha
Eshte moementi qe me shume te vezhgoni se sa te beheni pjese e skenarit apo drames qe do luhet sot ne nje lidhje erotike ku ju thesht duhet te mesoni se si te mbijetoni ne raste te tilla

Peshorja
Per ju clirimi nga nje veshtiresi familjare dhe ndryshimi i ambjentit do behet nje lloj ngjyrimi emocional i kendshem Por shume shpejt emocionet do ti lene vend inatit dhe hakmarrjes per ate qe ju genjeu

Akrepi
Cdo fjale qe keni thene apo veprim qe keni ndermar e keni mbajtur te fhshete apo e kane mbajtur te fhshete Ju intereson me mire nje shkendij Meteorike se sa nje eresire totale Per ju sot cdo meteor do jete me mire se nje planet

Shigjetari
Nje investim qe keni ndermend te beni ne planin personal shume te rendesishem per ju do ta beni vetem nese nuk jeni larguar kaq shume nga toka sa te dukeni si nje yll i pakapshem

Bricjapi
Bosh mund ta gjeni veten ne diten e sotme pasi me njerzit qe do veni apo do shoqeroheni dhe qe do jete zgjedhja juaj nuk do keni asnje perfitim por vetem boshllek te dyanshem

Ujori
Sikur ta dinit qe keni vuajtur apo enderruar me shume se duhet per nje person qe sot as nuk do ta shikoni me para jush megjithese ju kishte ngritur mendjen me prezencen dhe ndikimin qe ju beri

Peshqit
Do kekroni ne diten e sotme per ujra qe kane mundesi tju ushqejne por do ndeshni ne shkretetire ujore e cila nuk do ju sjell asgje nga ato qe ju duhen per te ecur para