BREAKING NEWS

NAME/ Serious incident in the hospital of Gramsci, the patient jumps from the fourth floor, the first details are disclosed

NAME/ Serious incident in the hospital of Gramsci, the patient jumps from the
x
BREAKING NEWS

30 minutes before the session, Berisha makes an unexpected move, this is what is happening in the blue headquarters

30 minutes before the session, Berisha makes an unexpected move, this is what is
x
BREAKING NEWS

"Criminal act"/ The former socialist mayor of this city denounces the Socialist Party: They don't allow me to...

"Criminal act"/ The former socialist mayor of this city denounces the
x
BREAKING NEWS

How the injury happened in Tirana, the police give details about the incident

How the injury happened in Tirana, the police give details about the incident
x
BREAKING NEWS

Knife wounds in Tirana, the first details emerge

Knife wounds in Tirana, the first details emerge
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati returns to Belind Kelliçi: With the last phrase you terrified me

Andi Bushati returns to Belind Kelliçi: With the last phrase you
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati has two words for Kelliçi and tells him the "scenario" of the campaign: I find it a tempting measure, because in front of a powerful mediaticish candidate...

Andi Bushati has two words for Kelliçi and tells him the
x
BREAKING NEWS

"He killed him with a knife, he with a pistol", says the witness of the fight with two victims in Kavaja

"He killed him with a knife, he with a pistol", says the witness of
x

Lifestyle

"Finally the sun will rise again", daily horoscope for tomorrow, Friday February 3, 2023

"Finally the sun will rise again", daily horoscope for tomorrow,

Aries

Those of you who are in a relationship will strengthen your relationship with your partner even more during this day. After a gloomy period, the sun will finally rise again. Single women will have endless acquaintances and flirtations, but nothing special that could go on for a long time. With the expenses, you will be extremely careful and prudent so that the situation will not have any kind of shock.

Taurus

Today will be a passionate day for all those who are in a relationship. You will experience endless pleasure with your partner and in some moments it will even seem like you are in a dream. Singles will do well to be moderate in order not to take wrong steps. You will organize the budget in the best way and you will be able to carry out the necessary expenses without fear.

Gemini

Today you will do everything alone to solve any pending problems in your life as a couple in order to have a quieter life. The difficulties will be great, but in the end you will succeed. Single women will be very attracted to people who have secrets and are intriguing. You will manage your finances more carefully and the situation will normalize.

The crab

For the singles, it will be a beautiful day full of happy moments. You will cooperate all the time with the partner. Single women will have no desire to sacrifice their freedom and will reject all invitations that will be made to them. In the financial plan, you will be given good opportunities to improve the situation and you can even put money aside.

Leo

Priten ndryshime te rëndësishme sot ne jetën tuaj ne çift. Here pas here pasioni do ju pushtoje dhe do ndiheni si neper ëndrra. Beqaret as qe do e kenë mendjen tek krijimi i një lidhjeje pasi për ta do jete gjera te tjera shume me te rëndësishme. Ne planin financiar do ndiqni strategji strikte dhe nuk do ju dalin aspak probleme. Gjendja do jete me e ekuilibruar.

Virgjeresha

Nëse jeni ne një lidhje mundohuni te qëndroni me tepër kohe me atë qe keni ne krah dhe te flisni sa me hapur me njeri-tjetrin. Vetëm ne këtë mënyrë marrëdhënia mes jush do përmirësohet. Beqaret jo vetëm qe do kenë takime, por mund te fillojnë edhe lidhje te qeta e te ekuilibruara. Ne planin financiar gjerat nuk do jene shume te qeta kështu qe bëni kujdes.

Peshorja

Dite e bukur do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do kënaqeni pa mase kur partneri t’iu beje disa surpriza dhe do ju duket sikur e doni edhe me shume nga me pare. Për beqaret gjerat mund te marrin një kthese tjetër shume me te mire nga ajo qe kishin. Nëse buxhetin e menaxhoni me kujdes dhe maturi gjendja do ketë përmirësime te jashtëzakonshme.

Akrepi

Dite shume e qete dhe e bukur do jete kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Te dy palët do jeni te logjikshëm dhe nuk do bëni asgjë qe te lëndojë tjetrin. Beqaret nuk do e kërkojnë me ngulm dashurinë, por mund te kenë një takim te papritur qe do i beje t’iu rrahe zemra fort. Financat do jene te jashtëzakonshme dhe do iu lejohet te bëni edhe investime.

Shigjetari

Nëse jeni ne një lidhje bëni gjithmonë atë qe do ndieni dhe mos dëgjoni çfarë do thotë bota. Përveç jush askush tjetër nuk e di cila është me mira. Beqaret do jene pafund idealiste dhe nuk do mund ta gjejnë dot një person qe te ketë te gjitha virtytet qe ata duan. Ne planin financiar mund te ketë disa përmirësime te vogla, por kjo nuk do te thotë qe tani ju mund te mbyllni sytë dhe te shpenzoni.

Bricjapi

Dite nor,ale dhe pa ndonjë gjë te veçante do jete kjo e sotmja. Beni gjithmonë atë qe do ndieni dhe mos mendoni për te ardhmen e largët. Beqareve do iu jepen mundësi për takime te jashtëzakonshme nga te cilat do fillojnë lidhje afatgjata. Buxheti me ne fund do filloje te normalizohet dhe do ndiheni shume me te qete kur te shpenzoni.

Ujori

Today many things will change in your life as a couple. You will make final decisions and your point of view on some things will change. Single women will be more sociable and ready to try new experiences. They will have a great time today. The finance sector will be lucky and there will only be improvements. Use the opportunity to make investments.

Pisces

Your life as a couple will be more delicate today. In some moments you may have arguments and conflicts with each other. Singles will give priority to professional and social life, not thinking much about sentimental life. It is not yet time for changes. In the financial plan, try not to make significant expenses because you may end up in trouble.