BREAKING NEWS

Will Albanian officials be affected? Anthony Blinken warns of sensational developments, important announcement is revealed

Will Albanian officials be affected? Anthony Blinken warns of sensational
x
BREAKING NEWS

The Ministry of Health publishes the latest data: Here is the epidemiological situation in the country

The Ministry of Health publishes the latest data: Here is the epidemiological
x
BREAKING NEWS

"Corruption is cancer", what Yuri Kim is warning: US is taking additional steps

"Corruption is cancer", what Yuri Kim is warning: US is taking
x
BREAKING NEWS

DP MP detonates 'bomb': It is sad. Here is what Tom Doshi's man does for Sali Berisha (VIDEO)

DP MP detonates 'bomb': It is sad. Here is what Tom Doshi's man
x
BREAKING NEWS

"Denar Biba at the head of the Competition Authority" / Erion Braçe makes the opposition and explodes openly against the candidacy: I have reservations about the integrity of the gentleman, when I am face to face ...

"Denar Biba at the head of the Competition Authority" / Erion
x
BREAKING NEWS

Grida Duma's lawsuit against Erion Veliaj, SPAK makes the final decision. What was decided is revealed

Grida Duma's lawsuit against Erion Veliaj, SPAK makes the final decision.
x
BREAKING NEWS

"This is Berisha's scenario", Roland Bejko cracks the strong statement and predicts what will happen on December 11: The king comes out naked!

"This is Berisha's scenario", Roland Bejko cracks the strong
x
BREAKING NEWS

"Powerful cyclone of 24 hours" / Lajda Porja shows the drastic change of weather: Our country will be hit by the polar cold. Here is what is expected to happen tomorrow and how much the temperatures will go

"Powerful cyclone of 24 hours" / Lajda Porja shows the drastic change
x

Lifestyle

Important news will come to you, but beware of ...! Here is what the horoscope predicts for each sign

Important news will come to you, but beware of ...! Here is what the horoscope

Aries

Be patient about your romance, especially if you have two possible stories and do not know how to act. At work, even if it seems to you that everything is against you, do not resign.

Taurus

Be careful what you say to your partner. You will be nervous today, but do not vent your nerves to your better half. At work carefully evaluate situations before concluding a deal.

Gemini

A third person can bring tension to your love story. Clashes are also expected at work, especially with those who are not very fit.

Crab

Venus is not on your side, but you will not have a negative impact on your love story. Even at work a good answer will come, but it all depends on your past work.

Leo

Do not take everything seriously in your romance as the Moon will bring some tension. Even at work, take things in stride, listen to new proposals, and pay attention to what you say.

Virgo

Thanks to the positive influence of the Moon, you are ready to make a declaration of love. At work, the fruits of the work you have been doing for hours on end are finally coming.

Libra

By afternoon you may have some small bumps in your romance. You need to beware of betrayal and jealousy. There is a little nervousness at work but you will manage to solve everything.

Scorpio

Ruani qetësinë sot, pavarësisht se asgjë nuk do të shkojë mirë. Në punë dhe në dashuri do të keni tension, pasi do të ketë mosmarrëveshje dhe çështje ligjore për të zgjidhur.

Shigjetari

Në dashuri nuk duhet t’i merrni situatat lehtë, sqaroni se çfarë nuk shkon. Edhe në punë bëni kujdes. Do të shihni që marrin merita ata që nuk punojnë dhe kjo do ju shkaktojë zemërim. Prisni edhe pak sepse do të vijë dita juaj.

Bricjapi

Ditët në vijim janë tepër të rëndësishme për ata që duan të rinisin një histori dashurie. Kushtojini vëmendje financave: kohët e fundit ka pasur shumë shpenzime.

Ujori

Dita do të jetë e keqe për ciftet që janë në krizë, por asgjë nuk është aq serioze sa për tu shqetësuar. Edhe në punë ulni ritmin për të patur më pak lodhje.

Peshqit

In love the situation is better than you thought. Important news will come to work, but beware of Virgo and Gemini.