BREAKING NEWS

Kush janë 10 kandidatët që mbeten në garë për fitimin e “Topit të Artë” (Lista)

Kush janë 10 kandidatët që mbeten në garë për
x
BREAKING NEWS

U qëllua me plumb pas shpine, ndërron jetë ish-deputeti, Pashko Ujka

U qëllua me plumb pas shpine, ndërron jetë ish-deputeti, Pashko
x
BREAKING NEWS

Pashko Ujka në gjendje të rëndë, familjarët e tij kërkojnë gjak

Pashko Ujka në gjendje të rëndë, familjarët e tij
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela flet me emra, paralajmëron arrestime “bombë” në nivele shumë të larta të politikës shqiptare: Goditja që do të marrë Sali Berisha së shpejti...

Spartak Ngjela flet me emra, paralajmëron arrestime
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të pazareve, nuk kanë çfarë humbin dhe duan kreun e opozitës, pas 11 dhjetorit rrezikohet përplasje

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e papritur: Në varreza me...

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e
x
BREAKING NEWS

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40 për qind e buxhetit shkonte në xhepin e tij, paratë i transportonte me çanta

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike nga përfundimi i projektit gjigant: Do të bëhet një korridor lidhës i rëndësishëm Lindje-Perëndim

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike
x

Lifestyle

Lajme të mira/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet sot për shenjën tuaj

Lajme të mira/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni surprizat që

Dashi: Në dashuri, kini kujdes nga çdo situatë e ndërlikuar. Në punë ka ende probleme të vogla për t’u zgjidhur.

Demi: Në dashuri, nëse duhet të bëni propozime, veproni sot. Në punë, nga ana tjetër, kushtojini vëmendje financave, Mërkuri që gjendet përballë jush këshillon kujdes.

Binjakët: Situatë interesante për ndjenjat, përpara se të nddërprisni kontaktet me dikë, jini të sigurt për ndjenjat tuaja. Në punë, propozimet e reja nuk do të vonojnë të vijnë.

Gaforrja: Nëse sapo keni dalë nga një lidhje, mos ndërmerrni hapa të rrezikshëm. Në aspektin e punës më të favorizuar janë ata që janë të vetëpunësuar. Do të keni më shumë fat nga java e ardhshme.

Luani: Në dashuri shmangni komplikimet e panevojshme. Nga pikëpamja e punës ju ndiheni të lodhur dhe keni nevojë për pak relaks.

Virgjëresha: Aspekti i mirë i Venusit ndihmon ndjenjat, madje edhe ata që kanë dalë së fundmi nga një ndarje. Në punë, nga ana tjetër, Hëna e favorshme ju jep një avantazh, mos e braktisni veten në lodhje.

Akrepi: Në dashuri, nëse po largoheni nga një person, sqarimet janë të mundshme. Në punë megjithatë lajmet vijnë, bëhuni gati.

Shigjetari: Ditë interesante për ndjenjat, veçanërisht e nesërmja. Në punë, megjithatë, edhe nëse lodhja ndjehet, do të shpërbleheni me sukses.

Bricjapi: Emocione të bukura për ndjenjat falë aspektit të mirë të Hënës dhe Venusit. Në punë, nëse keni negociata ligjore në zhvillim, do të jetë e lehtë t’i zgjidhni ato.

Ujori: Rikuperim i mirë për ndjenjat, është një periudhë pozitive për zemrën. Nga ana tjetër në punë jeni plot ide, janë të favorizuar më shumë ata që merren me çështjet e komunikimit dhe reklamimit.

Peshqit: Nëse doni të rikuperoni një marrëdhënie, sot është dita më e mirë për ta bërë atë. Në punë, megjithatë, qëndroni larg polemikave të panevojshme sot.