BREAKING NEWS

Fillon sëpata e SPAK mbi familjarët e Berishës, Shkëlzeni thirret si dëshmitar për “Gërdecin”, ja faksimilet që e fundosin, zbardhen provat që tregojnë djalin e “non gratës” si pronar në hije të biznesit të vdekjes, si i vendosi ministrat nën urdhrat e...

Fillon sëpata e SPAK mbi familjarët e Berishës, Shkëlzeni
x
BREAKING NEWS

Deklarata e SHBA për “non-gratën” dhe kërcitja e prangave për familjarët e tij “tërbojnë” Sali Berishën, kreu i “Foltores” akuza, kërcënime dhe sulme ndaj SPAK

Deklarata e SHBA për “non-gratën” dhe kërcitja e
x
BREAKING NEWS

Fillon “hemorragjia” te grupi i dezertorëve të PD, Dash Sula, Lefter Gështenja dhe “rapsodi” Gjekmarkaj distancohen nga Sali Berisha pas ultimatumit amerikan

Fillon “hemorragjia” te grupi i dezertorëve të PD, Dash
x
BREAKING NEWS

Plas sherri në çetën anti-amerikane, Berisha i pret shpresat Bardhit për Sekretar të Përgjithshëm, deklaron se Noka është numri 2, “Foltorja” presion Gjykatës së Lartë për vulën para se të krijojë parti të re

Plas sherri në çetën anti-amerikane, Berisha i pret shpresat
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi në SHBA midis Yuri Kim dhe Edi Ramës, pse kryeministri shqiptar censuroi takimin me ish-ambasadoren amerikane?

Çfarë ndodhi në SHBA midis Yuri Kim dhe Edi Ramës, pse
x
BREAKING NEWS

Rëndohen pozitat e Edi Ramës në SHBA, McGonigal pranon akuzën e ryshfetit 225 mijë USD për lobimin e kryeministrit shqiptar, ish-agjenti i FBI rrezikon 5 vite burg për dosjen shqiptare

Rëndohen pozitat e Edi Ramës në SHBA, McGonigal pranon
x
BREAKING NEWS

Pagat 900 euro në shtet, zbardhet kalendari i rritjes së rrogave në sektorin publik, ja kur do ta përfitojnë shtesat mësuesit, policët, ushtarakët, mjekët dhe infermierët

Pagat 900 euro në shtet, zbardhet kalendari i rritjes së rrogave
x
BREAKING NEWS

McGonigal pranoi akuzat për lobim kundër PD-së, Basha del me reagimin e fortë: Sali...

McGonigal pranoi akuzat për lobim kundër PD-së, Basha del me
x

Lifestyle

“Kujdes me ngatërresat dhe keqkuptimet”/ Java nis me Mërkurin retrogradë, ja si do të ndikojë te shenjat e horoskopit.

“Kujdes me ngatërresat dhe keqkuptimet”/ Java nis me

Java nis me Mërkurin retrogradë dhe këto shenja horoskopi duhet të keni kujdes me ngatërresat dhe keqkuptimet:

Hëna lidhet me planetin tuaj në pushtet Marsin dhe do të keni një atmosferë pasionante. Ju mund të lidheni me dikë veçanërisht energjik dhe të gjallë.

Hëna takohet me planetin tuaj në pushtet Venusin, duke frymëzuar një atmosferë të ngrohtë dhe të ëmbël në shtëpi. Mund të eksplorohet një qasje e re ndaj një situate në jetën tuaj personale.

Hëna lidhet me Marsin, e cila mund të jetë një shenjë e mirë për komunikim. Diskutimet marrin shpejtësi, por mbani mend se Mërkuri është retrogradë, kështu që detajet mund të ripunohen në ditët në vijim.

Hëna përputhet me Jupiterin, gjë që mund të shënojë sukses financiar. Mund të ndodhin ndryshime emocionuese në jetën tuaj shoqërore.

Hëna në shenjën tuaj lidhet me Marsin, duke frymëzuar një energji produktive për komunikim. Mund të shkëmbehen ide energjike.

Sot ka të bëjë vetëm me realizimin e ëndrrave tuaja pasi Hëna lidhet me Marsin. Priten zhvillime emocionuese.

Hëna takohet me planetin tuaj në pushtet Venusin, gjë që mund të jetë një shenjë shumë e mirë për jetën tuaj shoqërore. Ju mund të lidheni me një turmë njerëzish tërheqës dhe të talentuar. Mund të rilidheni me një mik që ju intereson shumë.

Hëna lidhet me planetin tuaj në pushtet Marsin, duke ju gjetur të frymëzuar për të ndjekur një ëndërr. Ju mund të ndiheni shumë të lidhur me intuitën tuaj në këtë kohë dhe njerëzit mund të frymëzohen edhe nga krijimtaria juaj.

Mund të shfaqen mundësi emocionuese ndërsa Hëna përballet me planetin tuaj sundues Jupiterin. Mërkuri është retrogradë dhe planet mund të ngatërrohen, ndaj mbajini gjërat fleksibël.

Hëna përputhet me Jupiterin, gjë që mund të krijojë një atmosferë veçanërisht pasionante. Kjo është një kohë e fuqishme për të diskutuar ndjenjat, dëshirat dhe vlerat.

Hëna lidhet me Marsin, e cila mund t’ju gjejë ju dhe një partner duke eksploruar një diskutim emocionues. Mërkuri retrogradë do të thotë që komunikimi ecën ngadalë.

Hëna përputhet me Jupiterin, duke frymëzuar një atmosferë shumë të ngarkuar për komunikim. Mbani planet tuaja fleksibël, pasi Mërkuri retrogradë mund të nënkuptojë që planet të ngatërrohen ose të vonohen.