BREAKING NEWS

Zi në kinematografinë shqiptare! Ndahet nga jeta në moshën 70-vjeçare aktori i njohur

Zi në kinematografinë shqiptare! Ndahet nga jeta në moshën
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Mbi 1000 të infektuar, regjistrohen 8 viktima në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Mbi 1000 të infektuar, regjistrohen 8
x
BREAKING NEWS

Ekzekutohet me armë zjarri në Belgjikë krahu i djathtë i Ardian dhe Florenc Çapjas

Ekzekutohet me armë zjarri në Belgjikë krahu i djathtë i
x
BREAKING NEWS

Ekzekutohet me breshëri plumbash 34-vjeçari shqiptar në Ekuador (EMRI)

Ekzekutohet me breshëri plumbash 34-vjeçari shqiptar në Ekuador
x
BREAKING NEWS

Pas mbylljes së shkollave, ministrja Evis Kushi del me njoftimin e rëndësishëm për prindërit

Pas mbylljes së shkollave, ministrja Evis Kushi del me njoftimin e
x
BREAKING NEWS

“Po ndodh tani tek...”, Kreshnik Spahiu i publikon Ilir Metës foton që po shpërndahet me shpejtësi dhe e thotë troç: Ka shku për lesh!

“Po ndodh tani tek...”, Kreshnik Spahiu i publikon Ilir Metës
x
BREAKING NEWS

Media në zi/ Ndahet nga jeta gazetari i njohur shqiptar (EMRI+FOTO)

Media në zi/ Ndahet nga jeta gazetari i njohur shqiptar (EMRI+FOTO)
x
BREAKING NEWS

Bashkia e Tiranës kërkon hetim ndërkombëtar për Armando Dukën, zbardhet çfarë kanë përgatitur prej dy javësh skuadra e juristëve shqiptarë, amerikanë e britanikë

Bashkia e Tiranës kërkon hetim ndërkombëtar për Armando
x

Lifestyle

Këto shenja do marrin një lajm të mirë! Ja çfarë parashikon horoskopi i ditës së sotme

Këto shenja do marrin një lajm të mirë! Ja çfarë

Dashi: Nuk përjashtohet mundësia e një dashurie me shikim të parë. Në punë, nga ana tjetër, keni plane të vlefshme për të ardhmen.

Demi: Në dashuri, çdo sqarim mund të adresohet të dielën. Në punë mos u përmbani dhe kërkoni të drejtat tuaja.

Binjakët: Në dashuri, takimet favorizohen falë pozicionit të mirë të hënës. Në punë keni nevojë që të dilni nga një lojë e keqe ku ju kanë futur.

Gaforja: Në dashuri është koha më e mirë për të bërë takime interesante. Në punë dëshironi të ndryshoni role.

Luani: Në dashuri do të ketë takime mjaft emocionuese, mos e lini veten të kapur të papërgatitur. Nga ana tjetër në punë, kënaqësitë janë rrugës.

Virgjëresha: Koha e mirë për dashuri me Hënën në shenjë. Në punë, megjithatë lajmet po vijnë, bëhuni gati!

Peshorja: Në dashuri në datat 29 dhe 30 Hëna do të jetë në shenjë, mund të fitoni një sfidë. Nga ana tjetër në punë do ju duhet të përballeni me disa shpenzime të shumta.

Akrepi: Në dashuri sot do të jetë e lehtë të humbni durimin, vëmendjen. Nga ana tjetër në punë gjërat do të jenë të organizuara në mënyrën më të mirë të mundshme.

Shigjetari: Nëse jeni të interesuar për një person sot përpiquni t’i afroheni. Në punë keni shumë ide në mendje, por vetëm një do të jetë e duhura.

Bricjapi: Në dashuri duhet të ndaloni dhe të reflektoni, mos u pushtoni nga furia e këtyre ditëve. Në punë jini të vendosur, kjo është koha e duhur për të bërë zgjedhje të rëndësishme.

Ujori: Në dashuri, kundërshtimi i Hënës rekomandon kujdes. Nga ana tjetër në punë përpiquni të mos e teproni.

Peshqit: Në dashuri duhet t’i kushtoni vëmendje çështjeve të pazgjidhura ekonomike. Në punë, nga ana tjetër, hezitoni para se të jepni përgjigje të rëndësishme.