BREAKING NEWS

Kush janë 10 kandidatët që mbeten në garë për fitimin e “Topit të Artë” (Lista)

Kush janë 10 kandidatët që mbeten në garë për
x
BREAKING NEWS

U qëllua me plumb pas shpine, ndërron jetë ish-deputeti, Pashko Ujka

U qëllua me plumb pas shpine, ndërron jetë ish-deputeti, Pashko
x
BREAKING NEWS

Pashko Ujka në gjendje të rëndë, familjarët e tij kërkojnë gjak

Pashko Ujka në gjendje të rëndë, familjarët e tij
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela flet me emra, paralajmëron arrestime “bombë” në nivele shumë të larta të politikës shqiptare: Goditja që do të marrë Sali Berisha së shpejti...

Spartak Ngjela flet me emra, paralajmëron arrestime
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të pazareve, nuk kanë çfarë humbin dhe duan kreun e opozitës, pas 11 dhjetorit rrezikohet përplasje

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e papritur: Në varreza me...

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e
x
BREAKING NEWS

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40 për qind e buxhetit shkonte në xhepin e tij, paratë i transportonte me çanta

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike nga përfundimi i projektit gjigant: Do të bëhet një korridor lidhës i rëndësishëm Lindje-Perëndim

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike
x

Lifestyle

Ju presin lajme aspak të mira/ Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Ju presin lajme aspak të mira/ Meri Shehu paralajmëron këtë

Dashi
Duhet te shkeputeni nga varesia qe ka mbi ju nje person apo nje proces ekonomik i dhunshem .Ka rendesi kjo qe me pas te punoni dhe jetoni per veten tuaj me te qete

Demi
Ne aspektin e marrdhenieve ne cift sot eshte nje dite ku do viheni ne prove dhe nese nuk e kaloni kete prove ka ndarje Po keshtu edhe ne bashkepunime

Binjaket
Do keni takime dhe biseda pune per te sqaruar ecurine Nese nuk jeni te kenaqur sot eshte dita te ndaheni nga bashkepuntore te veshtire apo imponues ndaj jush

Gaforrja
Ju duhet shume ndjenje sot per te kuptuar se cfare po ndosh realisht ne jeten tuaj personale Nje sqarim do ju fusi ne shina ne marrdhenien tuaj ose do ju nxjerr komplet nga shinat

Luani
Ka gjera qe ju nuk i kuptoni pasi nuk duken dhe nuk beratsin por zjejne nga brenda Kujdes ne kete moment nga personat qe kane mbledhur shume inat nga ju

Virgjeresha
Nese nuk jeni ushtarake mos perdorni startegji lufte ne diten e sotme por perdorni ndjenjen dhe diskutimin me pasion per ceshtjet tuaja dhe dhimbjen tuaj ne pergjithesi

Peshorja
Sa me shume thelle te zhyteni ne llucen e gjerave te cmuara qe doni te beni tuajat aq me te veshtire do ta keni te dilni Por me asortimenete e duhura dhe psikologjine e duhur mund te zbuloni nje thesar

Akrepi
Nje inat per ato qe keni mundur te arrini dhe per ato qe meritoni te keni do ju kapi sot dhe mund te beje qe ju te mos toleroni me shume humbje kohe duke nderhyre aty ku duhet renjesisht dhe prere

Shigjetari
Nuk keni asgje ne dore per moemntin vetem mllefin dhe deshiren tuaj per te bere nje revolucion shpirteror apo ne pune Por kjo nuk mjafton se do perfundoni ne nje Zhan Dark

Bricjapi
Sot duhet ti zgjidhni mire miqet por akoma me mire edhe armiqte Madje me kundershtaert duhet te perpiqeni te ruani ekuilibrat pasi do ju duhen .

Ujori
Karriera dhe e ardhmja eshte ne nje moment kyc dhe pak te ngaterruar si nyje e cila i ka komplikuar me tej situatat Prandaj njerzit e dyshimte apo qe ju konfuzojne duhet ti selektoni

Peshqit
Kjo dite do saktesoj nje situate te veshtire ligjore per ju apo do ndaj perfundimisht rrugen tuaj ne drejtimin qe duhet te merrni Por bashkepunimet me jashte do jene ne krize dhe duhen sqaruar