BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x
BREAKING NEWS

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i sherrit me dy viktima në Kavajë

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr detaje për identitetin e tyre: Viktimat kishin ndryshuar emrat

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr
x
BREAKING NEWS

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje të reja nga të shtënat në Kavajë, ku humbën jetën dy persona

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje
x
BREAKING NEWS

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një në Elbasan dhe një në Mat, ç’po ndodh në vend?

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një
x

Lifestyle

Ja shenjat e Horoskopit të meshkujve më pasionantë dhe më intensivë në dashuri

Ja shenjat e Horoskopit të meshkujve më pasionantë dhe më

Akrepi

Meshkujt Akrep njihen për pasionin dhe intensitetin e tyre në çdo aspekt të jetës së tyre, përfshirë edhe dashurinë. Këta burra duan me gjithë zemër dhe shpirt dhe nuk do të kënaqen me asgjë më pak. Ata njihen gjithashtu se janë shumë mbrojtës ndaj njerëzve për të cilët kujdesen, dhe kjo është veçanërisht e vërtetë për gratë që duan.

Luani

Burrat e Luanit janë të njohur për ndjenjën e tyre të fortë të lidershipit dhe natyrën tërheqëse. Kur bëhet fjalë për të dashuruar një grua, këta burra janë shumë intensivë dhe pasionantë. Ata dinë të bëjnë një grua të ndihet e dashur dhe e vlerësuar, dhe duan të tregojnë dashurinë e tyre përmes gjesteve romantike dhe bujare.

Dashi

Burrat e Dashit njihen si aventurierë dhe të shkathët, dhe kjo vlen edhe për dashurinë. Këta burra e duan emocionin e ndjekjes dhe gjithmonë kërkojnë të fitojnë gruan që i intereson. Ata janë gjithashtu shumë mbrojtës ndaj njerëzve për të cilët interesohen dhe nuk ngurrojnë të tregojnë anën e tyre romantike kur bëhet fjalë për ta bërë gruan e tyre të ndihet e dashur.

Shigjetari

Burrat e Shigjetarit njihen si aventurierë, eksplorues dhe gjithmonë në kërkim të eksperiencave të reja. Kjo vlen edhe për dashurinë, dhe këta burra duan të provojnë gjëra të reja dhe shpesh të pazakonta për ta bërë gruan e tyre të ndihet e veçantë. Ata janë gjithashtu shumë bujarë dhe të zhytur në mendime, dhe gjithmonë përpiqen ta mbajnë marrëdhënien e tyre interesante dhe argëtuese.