BREAKING NEWS

Elections / 'War' in PD and CEC, Ilirjan Celibashi 'sinks' Sali Berisha, the last details are revealed

Elections / 'War' in PD and CEC, Ilirjan Celibashi 'sinks'
x
BREAKING NEWS

The former football player of the National Team, Armand Duka, is passing away. I give the TRAGIC news: A personality with many values ??that we will all miss!

The former football player of the National Team, Armand Duka, is passing away. I
x
BREAKING NEWS

"They left the brain of the head", Kreshnik Spahiu publishes to Ilir Meta the video that is breaking the network

"They left the brain of the head", Kreshnik Spahiu publishes to Ilir
x
BREAKING NEWS

This is the city in our country that wakes up all frozen! Temperatures drop to -18 degrees Celsius

This is the city in our country that wakes up all frozen! Temperatures drop to
x
BREAKING NEWS

PD MP Luciano Boci in mourning, shares the sad news: Shine in paradise my friend, my good friend and colleague!

PD MP Luciano Boci in mourning, shares the sad news: Shine in paradise my
x
BREAKING NEWS

Temperatures below zero and are expected to go -17 degrees accompanied by heavy snowfall, Rama in the early hours of the morning makes the important announcement and brings out images of what is happening in the country

Temperatures below zero and are expected to go -17 degrees accompanied by heavy
x
BREAKING NEWS

The event that shocked Albania / Artan Hoxha publishes the photos and comes out with the strong statement: The real martyrs are you, tomorrow I will ...

The event that shocked Albania / Artan Hoxha publishes the photos and comes out
x
BREAKING NEWS

Shkëlqim Hajdari reveals the details of the investigation for "January 21": The FBI found out that the Guard shot to kill, how the file and the police-prosecutor conflict were blocked

Shkëlqim Hajdari reveals the details of the investigation for "January
x

Lifestyle

Have a fantastic day / Horoscope prediction for today, discover the surprises that the stars have reserved for each sign

Have a fantastic day / Horoscope prediction for today, discover the surprises

Aries

Do not be afraid to hope for the realization of desires: your desire, power and obedience are more than enough. A seemingly inappropriate solution will actually be the best one for your relationship as a couple. Singles for fear of being disappointed may hesitate to be invited. You may have some problems with finances.

Taurus

Do whatever you want to do, but remember to consider your partner's reaction to an issue. From the moment you will not reason, things will not go well for you. Singles will flirt all the time, but will not be able to make for themselves the person they like. In the financial plan you will be persistent.

Gemini

This Sunday will be a very nice day, which will actually improve over the days. Wear something that the person of your heart likes very much and dedicate time to it. Singles will dream a lot, but in reality they will not be able to reach even half of those who think. Finances will be stabilizing.

Crab

A small transfer awaits you. Try to relax and do not waste time on that decision. Mercury can make you irritated today, keep calm in communication with your partner. Singles better not to listen to others around, but to listen to their instinct. The budget will be good.

Leo

You will have clear ideas, bright minds. You can get great results at work. Today in love you will feel almost sad all the time. Singles will attract the attention of some extremely interesting people, from whom they should take advantage. In the financial plan you will fix the problems.

Virgo

Mos e hidhni poshtë mundësinë e fundit që ju ka dhënë partneri/ja. Mund të pendoheni përgjithmonë. Bëni shumë kujdes, një person xheloz mund t’ju japë një këshillë të gabuar. Beqarët do hallakaten me gjëra të kota dhe nuk do i kushtojnë rëndësinë e duhur personave të duhur. Financat nuk do jenë aspak të kënaqshme.

Peshorja

Pak rëndësi ka nëse metoda juaj është e mërzitshme për të tjerët: për ju dhe partnerin/en funksionon, ndaj mos u kushtëzoni nga askush. Ndërkohë, disa gjëra ende nuk janë maturuar ndaj bëni mirë që të mos nxitoheni. Beqarët nuk do tundohen aspak nga personat që do i propozojnë. Financat do kenë disa probleme.

Akrepi

Do të zbuloni diçka të re për sa i përket marrëdhënies suaj. Në mbrëmje do të jeni paksa melankolik. Përpara se të merrni vendime të rëndësishme, analizoni mirë situatat me partnerin/en. Beqarët do kenë një periudhë të paqëndrueshme, por nuk do i mungojnë as takimet. Në planin financiar do gjeni zgjidhje për problemet.

Shigjetari

Duhet të jeni më të vendosur në përballimin e problemeve tuaja në çift, sepse në të vërtetë ju ndjeni mosbesim dhe mungesë kuraje për t’i pranuar gjërat ashtu siç ato janë. Beqarët do kenë disa takime dhe njohje, por nuk do fillojnë ndonjë lidhje afatgjatë. Gjendja financiare do të jetë goxha e mirë.

Bricjapi

Vërini në përdorim aftësitë tuaja dhe përpiquni që të filloni një rrugëtim alternativ në marrëdhënien tuaj në çift. Nëse ndiheni të vetmuar dhe të keqkuptuar, mundohuni t’i kapërceni pengesat. Beqarët do e kenë të vështirë të gjejnë personin e duhur, kështu që kot sa do mundohen. Buxheti do të jetë i kënaqshëm.

Ujori

Të reja të bukura për këdo që po kalon një dashuri të komplikuar ose ekstra. Ndërsa ata që po përjetojnë një lidhje të fshehtë duhet të bëjnë kujdes ndaj fjalëve që po përhapen. Beqarët do mundohen të joshin një person, por do e kenë mjaft të vështirë. Për financat do jetë një periudhë mjaft delikate.

Peshqit

Trust only the man of your heart and try to keep the curious about everything away. Today, your partner needs you to give him or her advice on an issue that has been bothering him or her for a long time. Singles after so many vicissitudes will find the person they have been looking for. Pluto will take care of your financial situation.