BREAKING NEWS

The bullets were fired / The target of the assassination in Tirana is revealed! Shot in the direction of the well-known businessman, the administrator of this private school in our country (NAME)

The bullets were fired / The target of the assassination in Tirana is revealed!
x
BREAKING NEWS

Assassinations in Tirana / Shots fired at a car (DETAILS)

Assassinations in Tirana / Shots fired at a car (DETAILS)
x
BREAKING NEWS

"Presents high risk" / Who is the very famous character that GJKKO has taken the decision and left in isolation 41-Bis

"Presents high risk" / Who is the very famous character that GJKKO has
x
BREAKING NEWS

The appeal of GJKKO 'sinks' the former minister Koka, the announcement is clarified

The appeal of GJKKO 'sinks' the former minister Koka, the announcement
x
BREAKING NEWS

"Behind the scenes", Edi Rama reveals what happened between him and Erdogan in the Prime Minister: I did it with these hands, but your lady ... (VIDEO)

"Behind the scenes", Edi Rama reveals what happened between him and
x
BREAKING NEWS

The danger for the escalation of the conflict, the American embassy in Tirana publishes the video and shows the firm position: The position of the United States is clear

The danger for the escalation of the conflict, the American embassy in Tirana
x
BREAKING NEWS

Soreca comes out with the important message for Albania: As soon as possible ...

Soreca comes out with the important message for Albania: As soon as possible ...
x
BREAKING NEWS

"Everyone is declaring this Moorish 'non-grata'", Romeo Kara comes out with a strong statement for President Meta: Make Liken mercy for the living!

"Everyone is declaring this Moorish 'non-grata'", Romeo Kara
x

Lifestyle

Horoscope, surprises that the stars have reserved today for your sign

Horoscope, surprises that the stars have reserved today for your sign

Dashi 

Your life as a couple will shine even brighter during this day. In every moment you will feel good with what you love and you will prepare consecutive surprises. Even for single women it will be a pretty auspicious day and full of impressive encounters. Use it as much as you can. In the financial plan you have to take draconian measures because otherwise problems will occur.

Demi 

Today will be a routine day for those who are in a relationship. Occasionally you will prefer to stay alone and meditate on everything you have gone through or the future. Single women will find it very easy to do for themselves what they like and everything will change today. In the financial plan you will know how to fix the problems and the situation will remain stable.

Gemini 

There will be no small conflicts in your life as a couple today, but anyway the beautiful moments will be more numerous. You will feel quite good in every moment. Single women are in danger of falling in love with a person very different in character. Be careful before taking steps. in the financial plan you will finally solve all the problems you have had and you will be calmer.

Crab 

If you did not prove reasonable today you lovers will have big problems later. Not even big decisions need to be made today. Single women will go out all the time and will agree to meet as many people as possible. Life will take you in the right direction. Finances will be many times better, but you will also spend a lot more.

Leo 

You will have nothing to complain about during this day to you who are in a relationship and things will take you in another direction. Single women will flirt all the time with some people, but they will not be able to start the relationship they have dreamed of. The state of finances will change for the better. In this way you will be able to repay all debts taken earlier.

Virgo 

Kjo e sotmja ka për te qene një dite e mbushur me momente te lumtura për ata qe janë ne një lidhje. Shfrytëzojeni ne maksimum. Beqaret nuk do e gjejnë dot personin e duhur sot, por do ju duhet ende pak kohe. Gjithsesi mundësitë për takime nuk duhet t’i humbasin sepse kështu do kaloje edhe me mire dita. Ne planin financiar gjendja do jete delikate gjithë kohës.

Peshorja 

Shenja juaj do jete një nder me te favorizuarat e Zodiakut sot. Nëse jeni ne një lidhje përfitoni te flisni për gjithçka me partnerin sepse gjerat do zgjidhen ne mënyrën me te mire te mundshme. Beqaret do jene te paqëndrueshëm ne mendime dhe nuk do arrijnë ta gjejnë personin e duhur. Buxheti do jete gjithë kohës i mbrojtur dhe nuk do linde asnjë lloj problemi.

Akrepi 

Planetët do ua mbrojnë jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite dhe do kaloni momente te papërshkrueshme se bashku. Beqaret do jene pesimiste dhe nuk do duan te njihen me asnjë person sot. Shpesh do mbyllen ne vetvete dhe nuk do flasin me askënd. Financat do jene te paekuilibruara kështu qe do ju duhet te merreni pak me tepër me organizimin e ty.

Shigjetari 

Marrëdhënia juaj me partnerin ka për te qene e jashtëzakonshme sot. Shume gjera do ecin edhe me mire nga sa e kishit menduar. Beqaret do ndihmohen mjaft nga planetët dhe do e gjejnë me ne fund shpirtin e tyre binjak me te cilin do fillojnë një lidhje afatgjate. Ne planin financiar do jeni me shume fat dhe do ndiheni te qete kur te kryeni çdo shpenzim.

Bricjapi 

Sot do keni konflikte te njëpasnjëshme me partnerin tuaj ju te dashuruarit dhe nuk do pranoni asnjë moment ta ulni hundën. Kjo gjë do e acaroje edhe me tepër partnerin duke e bere atë te thotë gjera te pamenduara. Beqaret do kuptohen mjaft mire me disa persona dhe mund te fillojnë edhe një lidhje. Ne planin financiar fati do jete me ju, prandaj nuk duhet te shqetësoheni.

Ujori 

Kohen e lire do ja kushtoni tërësisht partnerit tuaj sot ju te dashuruarit dhe marrëdhënia me te do filloje te stabilizohet. Do jeni me te logjikshëm dhe do kërkoni falje për gabimet qe do bëni. Beqaret duhet te kujdesen pak me tepër për pamjen e tyre ne mënyrë qe te jene me tërheqës. Ne planin financiar situata do jete e trazuar. Kryejeni me maturi çdo lloj shpenzimi.

Peshqit 

Routine will invade your life as a couple today and you will often feel very bad. But you did not change it as soon as you can reach the separation. Single women will know how to act in order to do for themselves what they like. There are no impossible things for them. In the financial plan, listen to the advice of specialists because otherwise you will have serious problems.