BREAKING NEWS

Fillon sëpata e SPAK mbi familjarët e Berishës, Shkëlzeni thirret si dëshmitar për “Gërdecin”, ja faksimilet që e fundosin, zbardhen provat që tregojnë djalin e “non gratës” si pronar në hije të biznesit të vdekjes, si i vendosi ministrat nën urdhrat e...

Fillon sëpata e SPAK mbi familjarët e Berishës, Shkëlzeni
x
BREAKING NEWS

Deklarata e SHBA për “non-gratën” dhe kërcitja e prangave për familjarët e tij “tërbojnë” Sali Berishën, kreu i “Foltores” akuza, kërcënime dhe sulme ndaj SPAK

Deklarata e SHBA për “non-gratën” dhe kërcitja e
x
BREAKING NEWS

Fillon “hemorragjia” te grupi i dezertorëve të PD, Dash Sula, Lefter Gështenja dhe “rapsodi” Gjekmarkaj distancohen nga Sali Berisha pas ultimatumit amerikan

Fillon “hemorragjia” te grupi i dezertorëve të PD, Dash
x
BREAKING NEWS

Plas sherri në çetën anti-amerikane, Berisha i pret shpresat Bardhit për Sekretar të Përgjithshëm, deklaron se Noka është numri 2, “Foltorja” presion Gjykatës së Lartë për vulën para se të krijojë parti të re

Plas sherri në çetën anti-amerikane, Berisha i pret shpresat
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi në SHBA midis Yuri Kim dhe Edi Ramës, pse kryeministri shqiptar censuroi takimin me ish-ambasadoren amerikane?

Çfarë ndodhi në SHBA midis Yuri Kim dhe Edi Ramës, pse
x
BREAKING NEWS

Rëndohen pozitat e Edi Ramës në SHBA, McGonigal pranon akuzën e ryshfetit 225 mijë USD për lobimin e kryeministrit shqiptar, ish-agjenti i FBI rrezikon 5 vite burg për dosjen shqiptare

Rëndohen pozitat e Edi Ramës në SHBA, McGonigal pranon
x
BREAKING NEWS

Pagat 900 euro në shtet, zbardhet kalendari i rritjes së rrogave në sektorin publik, ja kur do ta përfitojnë shtesat mësuesit, policët, ushtarakët, mjekët dhe infermierët

Pagat 900 euro në shtet, zbardhet kalendari i rritjes së rrogave
x
BREAKING NEWS

McGonigal pranoi akuzat për lobim kundër PD-së, Basha del me reagimin e fortë: Sali...

McGonigal pranoi akuzat për lobim kundër PD-së, Basha del me
x

Lifestyle

Horoskopi për nesër nga Paolo Fox/ Ja çfarë parashikojnë yjet

Horoskopi për nesër nga Paolo Fox/ Ja çfarë

Dashi:

E nesërmja fillon me kalimin e Diellit në shenjën tuaj duke jua bërë ditën shumë interesante. Për më tepër, aspekti i shkëlqyer i Marsit do t’ju ndihmojë gjithashtu të përjetoni ndjenjat në një mënyrë më tërheqëse dhe më aktive.

Demi:

Mund të përjetoni një rënie të lehtë fizike, e shkaktuar nga fakti se keni punuar shumë kohët e fundit. Përdoreni nesër ditën si një mundësi për të rimbushur bateritë tuaja.

Binjakët:

Këto janë ditë më të mira, mund të merrni një konfirmim që prisnit dhe përgjigje të mira. Ka një rënie të lehtë nga pikëpamja fizike. E nesërmja mund të jetë e dobishme për të pushuar dhe për të reflektuar mbi angazhimet e radhës që duhet të merreni.

Gaforrja:

Ju pret një ditë më e mirë, sidomos nga pikëpamja fizike, mund të mbështeteni në një energji më të madhe se zakonisht. Në dashuri ju pret gjithashtu një ditë shumë pozitive.

Luani:

Mund të përjetoni një rënie të lehtë, kryesisht për faktin se ka pengesa që, pavarësisht përpjekjeve, nuk mund t’i kapërceni. Mos u bëni shumë kërkues apo dhe gërricës ndaj të tjerëve dhe veproni me qetësi.

Virgjëresha:

Ditët në vijim do të jenë me fat për takime, ndërsa ata që janë bashkë prej kohësh mund të përpiqen ta shohin të ardhmen në një mënyrë më konstruktive.

Peshorja:

E nesërmja mund të jetë dita e duhur për të marrë konfirmimin që dëshironj në dashuri, ose të përballeni me demonstrime konkrete nga partneri/ja. Këto do t’ju ndihmojnë të ndiheni më të qetë.

Akrepi:

Nesër do të keni një gjendje shumë interesante astrologjike, të favorizuar edhe nga aspekti i shkëlqyer i Hënës dhe Jupiterit, ndaj është koha që të merreni dhe të angazhoheni për zgjidhjen e një problemi.

Shigjetari:

Mos i nënvlerësoni ofertat që mund t’ju vijnë gjatë kësaj periudhe. Të qenit i vendosur dhe të kesh në mend qëllime për të arritur, mund të jetë veçanërisht e dobishme në funksion të një vjeshte të rëndësishme për ata që kanë lindur në këtë shenjë.

Bricjapi:

Më në fund do të merrni konfirmimin që dëshironi dhe do të keni mundësinë të vlerësoni përpjekjet e bëra deri tani. Sepse kanë qenë përpjekje që po ju çojnë drejt objektivave të dëshiruara.

Ujori:

Një pauzë pushimi më shumë mund t’ju ndihmojë të rifitoni më lehtë energjinë dhe fokusin e nevojshëm për të arritur qëllimet tuaja.

Peshqit:

Ditët në vijim do të jenë ato të duhurat për takime të reja. Jo vetëm nga pikëpamja sentimentale, por edhe nga pikëpamja e punës, të folurit qartë dhe drejtpërdrejt mund t’ju ndihmojë të arrini më shpejt atë që dëshironi.