BREAKING NEWS

Here are the 2 postmen who launder Ilir Meta's money in England, their frequent and unjustified trips to London, details of his assets hidden in banks in Switzerland, Congo, Cyprus and San Marino are revealed, two more appear on the scene singers, SPAK...

Here are the 2 postmen who launder Ilir Meta's money in England, their
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta is preparing the ground to escape from the clutches of SPAK, here is his "ace up his sleeve", Evi Kokalari makes a strong statement

Ilir Meta is preparing the ground to escape from the clutches of SPAK, here is
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani accuses Edi Rama of having blocked the work of SPAK, does not provide funds for additional personnel of BKH and legal advisers who will assist prosecutors in the fight against corruption

Altin Dumani accuses Edi Rama of having blocked the work of SPAK, does not
x
BREAKING NEWS

SHELL explodes the "bomb" of Edi Rama, Shpiragu is the "black pit" of the company, they withdraw from 600 million euro investments without a single drop of oil, the propaganda of the 500 million euro pension fund of the prime minister falls

SHELL explodes the "bomb" of Edi Rama, Shpiragu is the "black
x
BREAKING NEWS

Here are the families that control the media and make bargains with the government in Albania, "Freedom House" gives the alarm, the presence of corruption, Berisha's continuous attempts to destabilize the country and sabotage the disturbing SPAK, the r...

Here are the families that control the media and make bargains with the
x
BREAKING NEWS

Bardhyl Reso's "bombshell": Edi Rama has a file in the USA, in 2025 he will no longer be prime minister and the socialists won with votes, this is the danger that awaits him

Bardhyl Reso's "bombshell": Edi Rama has a file in the USA, in
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi explodes against Ilir Meta, hints that she is becoming his "victim", the couple is in deep crisis after sinking from SPAK

Monika Kryemadhi explodes against Ilir Meta, hints that she is becoming his
x
BREAKING NEWS

Here is the suspicious movement of money between Monika Kryemadhi and her mother who set SPAK in motion, the entire source of the fabulous wealth of the "Meta" family lies in the donation of 500 m2 of land and the saving of 5 million lek, their palace ...

Here is the suspicious movement of money between Monika Kryemadhi and her mother
x

Lifestyle

Horoscope for tomorrow, here are the surprises the zodiac signs have predicted for you

Horoscope for tomorrow, here are the surprises the zodiac signs have predicted

ARIES


During this day, your smile will return because it will be the finances that will have great improvements. If you have a relationship, you will have very clear thoughts and you will know how to keep your partner always behind you. Both parties will be in the mood and you will fall in love without gloves. Even for you singles, the flame of love can be lit. An unexpected joy and happiness will overtake you. You will have some difficulties at work. An important client may slip away, but you shouldn't let yourself down. Finances will be great and better than ever.

Homehoroscope
DAILY horoscope, for tomorrow THURSDAY March 28, 2024
Horoscope interesting27 March0
INTERESTING

This method causes weight loss of 10 kg every 2 weeks

Slim Fit
ARIES


During this day, your smile will return because it will be the finances that will have great improvements. If you have a relationship, you will have very clear thoughts and you will know how to keep your partner always behind you. Both parties will be in the mood and you will fall in love without gloves. Even for you singles, the flame of love can be lit. An unexpected joy and happiness will overtake you. You will have some difficulties at work. An important client may slip away, but you shouldn't let yourself down. Finances will be great and better than ever.

 


shop.shpresa.al - BUY ONLINE
Recommended by boost.al
Dyson Airwarp is your perfect partner to have beautiful hair, at any time.


Taurus


Today you will not be very objective when you have to make a choice and you may make a mistake. In some moments you will have to let yourself be freer and live in the moment. If you are in a relationship, you will think more about making every moment as beautiful as possible, but not everything will be easy. The partner will be disobedient in some moments. According to the Horoscope, If you are single, you may attract the attention of someone who appreciates you for your sweetness and loyalty, but who may also challenge you with their restlessness or independence. You are a hard worker and reliable, but also stubborn and conservative. You like to do things your way, but you have to be willing to accept changes or new things that come your way. Mercury stimulates you to be more creative and communicative, while Venus in Pisces favors you in relationships with colleagues or clients. You may receive recognition or rewards for your efforts. Finances will not be bad.


Gemini


With good communication, patience and persistence you will achieve everything during this day. If you are in love, you will spend only beautiful moments filled with emotions. Your partner will hold you in the palm of his hand and express his feelings endlessly. You singles, if you don't express your feelings today, you will never be able to do it again. At work, you will need more patience if you want to achieve your goals. The art of communication will help you to reach even higher. The budget will be many times better so you can afford to spend more than before.


THE CRAB


Do jeni shumë të duruar sot dhe të gatshëm të dëgjoni çdo këshillë që do iu jepet. Nëse keni një lidhje mund të pranoni edhe disa gabime që nuk i keni bërë vetëm që marrëdhënia juaj të ndryshojë për mirë. Partneri nuk do jetë shumë në humor dhe pa menduar gjatë mund t'iu thotë gjëra të gabuara. Mos ja vini veshin e mos u mërzitni. Ju beqarët duhet të hapni zemrën, veshët dhe sytë sepse para do ju dalin mundësi të shkëlqyera. Në punë do jeni praktikë dhe shumë të kujdesshëm me çdo hap.  Buxheti do jetë i mirë dhe mund të përfitoni për të hequr disa para mënjanë.

LUANI


Dinamizmi dhe kur-ajoja do ju shoqërojë gjate gjithë kohës sot. Ju të dashuruarit do jeni shumë të dashur me atë që keni në krah dhe do mendoni të bëni dhe surpriza për ta mbajtur zgjuar pasionin. Premtimet e bëra do i mbani të dyja palët. Ju beqarët do zgjoheni nga gjumi letargjik ku kishit rënë dhe do ndiheni gati të provoni edhe aventura afatshkurtra. Në punë Jeni një shenjë ambicioze dhe kreative, që pëlqeni të tregohet dhe të arrijë rezultate. Ju keni shumë aftësi dhe talent, dhe mund të mbështeteni në mbështetjen e Jupiterit tek Demi, gjë që ju bën me fat dhe iniciativë. Mund të keni mundësi të rëndësishme ose prestigjioze pune, ose të vendosni të ndryshoni fusha ose të ndiqni pasionet tuaja. Pika juaj e dobët është krenaria: duhet të shmangni të qenit arrogant ose mendjemadh. Gjendja e financave nuk do jetë e keqe dhe nuk duhet të ankoheni.


VIRGJËRESHA


Urani do ju bëjë më të arsyeshëm gjatë kësaj dite dhe do reflektoni gjerë e gjatë para se të veproni. Në tërësi nuk do ketë të papritura të pakëndshme. Nëse jeni në një lidhje do i zgjidhni që në mëngjes mosmarrëveshjet e vogla dhe me pas do dashuroheni qetësisht me partnerin. Nëse jeni beqar, mund të tërhiqni vëmendjen e dikujt që ju vlerëson për inteligjencën dhe besnikërinë tuaj, por që mund t'ju sfidojë edhe me shqetësimin ose pavarësinë e tyre. Në punë në disa momente mund të irritoheni me disa kolegë dhe do shpërqendroheni, megjithatë kjo do zgjasë vetëm pak minuta. Paratë janë një mjet për ju për të garantuar sigurinë dhe mirëqenien tuaj, por edhe për të shprehur dashurinë dhe bujarinë tuaj ndaj njerëzve që doni. Ju jeni të mirë në menaxhimin e financave tuaja me maturi dhe mençuri, por duhet të jeni të kujdesshëm që të mos ndikoheni shumë nga emocionet apo frika. Saturni tek peshqit ju fton të jeni më racionalë dhe objektivë dhe të bëni zgjedhje të menduara dhe largpamëse.


PESHORJA


By being humble and calm you have to achieve greater victories during this day. If you are in a relationship, you will leave everything in the hands of your partner and he will like this fact. In the evening, you will think of surprising him with gifts and something else that he can't even think of. If you are single, you may feel the need to find someone who appreciates you for who you are and helps you improve. According to Horoskopi.vip, the morning will be a bit boring at work, but then Mars will encourage you to change your strategy and achieve what you want. Your financial situation is good and you can afford some extra expenses for your tastes or for the people you like. You may also receive gifts or offers from kind people.