BREAKING NEWS

SPAK shocks the Meta-Kryemadhi couple, prosecutors start seizures for their "black" money laundering file, here's what's happening at GJKKO

SPAK shocks the Meta-Kryemadhi couple, prosecutors start seizures for their
x
BREAKING NEWS

Albania boils over "SKY" interceptions, the wealth of the State Police dome for 2022 is revealed, from Muhamet Rrumbullaku, Neritan Nallbati, Rebani Jaupi, to Altin Qato and Edmond Rizai, here is who is the richest and poorest leader

Albania boils over "SKY" interceptions, the wealth of the State Police
x
BREAKING NEWS

This is how the secretary betrayed Aldo Bumçi, directly implicated the former minister as Shkëlzen Berisha's soldier in the dismantling of weapons in Gërdec, SPAK is questioning him for the first time today

This is how the secretary betrayed Aldo Bumçi, directly implicated the
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha created the "Foltore" for his personal problem and sold the Democrats to the "butcher" Ilir Meta, Evi Kokalari sheds light on the sensational behind the scenes and asks the well-known MP to be careful of the attacks of Reestablishment

Sali Berisha created the "Foltore" for his personal problem and sold
x
BREAKING NEWS

There is no end to the cruelty towards citizens, in Albania the price of oil remains in the stratosphere even though the value of a barrel of "black gold" has decreased by 7 dollars in the international stock markets, experts raise the alarm

There is no end to the cruelty towards citizens, in Albania the price of oil
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: This is why SPAK is not arresting Sali Berisha, how will the former prime minister go to handcuffs and what behind the scenes are hidden behind Argita's appearance on the stage

Frrok Çupi: This is why SPAK is not arresting Sali Berisha, how will the
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi sheds light on the "black file" of Sali Berisha: Here's how he has escaped arrest so far, his crimes in '97-'98, the secrets behind the murder of Azem Hajdari, the planning of the execution of 4 protesters on January 21 and why will not lea...

Fatos Klosi sheds light on the "black file" of Sali Berisha:
x
BREAKING NEWS

The well-known analyst Kastriot Aliaj unmasks Sali Berisha, from the meetings with the Serbian murderer Arkan, to the intrigues, bargains, insults, frauds, crimes and his family corruption, how he stole 1.6 million dollars from the state coffers in coo...

The well-known analyst Kastriot Aliaj unmasks Sali Berisha, from the meetings
x

Lifestyle

Horoscope for tomorrow, here's what the stars predict

Horoscope for tomorrow, here's what the stars predict

ARIES
Maybe you have a lot of unresolved issues, to devote yourself properly to your partner. I advise you to find a middle ground. Otherwise, you will be left alone, your partner is a great boost in your career. Don't lose it.

TAURUS
Fate is a spinning wheel, today this wheel will stop at you. Accept every opportunity that comes your way without thinking too much, because something big is coming your way. You have been very pessimistic lately, as you see golden opportunities come when you least expect them.

GEMINI
You will have mood swings today, you will not like anything from what they say to you or from the environment that surrounds you, so to avoid conflicts, maybe it is better to take a trip to get away from everyone and everything. Although people who value you will be against this trip, I advise you to leave for a few days, solitude will make you reflect on everything and you will return full of new ideas.

CANCER
Maybe you manage to keep your obligations under control, but what worries you is the money, which runs away as soon as you get it. You have to give up for a while "Shopping" and dinners out with your friends. Save because at some point later you will need "money"

LEO
You must leave your pretensions today, otherwise you will lose a very important contract for you, or use your charm to convince others that what you suggest is the right one. You will be given many opportunities, calmly choose the right one, the present is important for you. Because it is not known what will happen in the future.

VIRGO
Not every time you have a problem you have to turn it into a tragedy, the people around you don't have to listen to your complaints, even about the most trivial situations. Face the problems, with strength and determination you will succeed. After that they will appreciate you even more.

PESHORJA
Përpiquni ta marrni më seriozisht anen tuaj profesionale, dhe më pak seriozisht atë personale. Nuk është zgjidhja e duhur ti anashkaloni detyrimet tuaja, përkundrazi balanconi gjithcka dhe do ja dilni më së miri. Vendimet e rëndësishme duhet ti merrni vetë, dhe jo tua lini në dorë të tjerëve. Është momenti ti jepin drejtim jetës suaj duke vendosur “pikat” mbi “I”.

AKREPI
Dita do të nisë më së miri, pjesa tjetër se si do perfundojë varet totalisht nga ju. Mos prisni që zgjidhjet e problemeve të vijnë nga qielli, cdo gjë varet nga ju dhe nga njerzit rrotull jush. Mos jepni këshilla, të cilat as vetë nuk i ndiqni.

SHIGJETARI
Keni para një det me zgjidhje që duhet ti merrni në konsideratë, por krenaria ju le që të vazhdoni para. Duhet të hapeni me njerzit që keni pranë, dhe jo me ata të cilët ju doni ti keni pranë, pasi bota nuk rrotullohet rreth jush. Mësohuni me idenë që shumë gjëra varen nga fati.

BRICJAPI
Partneri juaj nuk e kupton gjëndjen tuaj shpirtërore, mbase sepse nuk keni qënë shumë të qartë ose nuk keni gjetur mënyrën e duhur për të folur më të. Përpiquni të shpreheni saktë, pasi vetëm kështu do arrini të komunikoni, duke filluar nga sot, sqaroni gjithcka.

UJORI
Nëse keni dikë të vecantë që ju jep këshilla të vlefshme, atëherë sot është momenti i duhur për të vrapuar tek ai dhe ti tregoni gjithcka që ju shqetëson. Mos u shqetëso se cfarë do mendojë për ju, përkundrazi do ju ndihmojë jo vetëm me këshillat e tij. Prandaj mos humb më kohë.

PISCES
Today will be a quiet day, the warmth of the family will give you the impetus to talk with them about a conversation that has been bothering you for a long time. You are on the right path, as the family will not only never abandon you, but will give you very valuable advice, which you will immediately implement.