BREAKING NEWS

Sali Berisha depressed by the loss of Kukës, silently accepts the defeat, "rhapsody" Agron Gjekmarkaj rebels in Bardhi's group

Sali Berisha depressed by the loss of Kukës, silently accepts the defeat,
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi reveals the two sensational blows received by Berisha-Meta and warns of "earthquakes" inside "Foltor" after the Kukës elections, the anti-USA duo heading for "Dante's Hell"

Frrok Çupi reveals the two sensational blows received by Berisha-Meta and
x
BREAKING NEWS

The lawsuit in SPAK for Edi Rama that on January 24, the FBI directorates of Los Angeles and Washington have completed the file of the Albanian prime minister on the McGonigal affair, the letters to the USA are expected

The lawsuit in SPAK for Edi Rama that on January 24, the FBI directorates of Los
x
BREAKING NEWS

The FBI shakes up politics, the Americans are expected to take over money laundering in Albania, checks on suspicious transfers and assets, here is the scheme that DASH is following

The FBI shakes up politics, the Americans are expected to take over money
x
BREAKING NEWS

US special agents in Tirana to investigate the criminal businesses of politicians and organized crime, including banks, mortgages, financial institutions, etc.

US special agents in Tirana to investigate the criminal businesses of
x
BREAKING NEWS

Kukësi crushes the anti-USA coalition, the leftist candidate only defeats Berisha, Meta, Bardhi, Dule, Ndoka and Duka, black days for the "non grata" alliance

Kukësi crushes the anti-USA coalition, the leftist candidate only defeats
x
BREAKING NEWS

This is why McGonigal was forced by the prosecutors to accept the charge that implicates Rama, the investigative report requested by Judge Kotelly before the decision will serve as an indictment file to start investigations against the Albanian Prime M...

This is why McGonigal was forced by the prosecutors to accept the charge that
x
BREAKING NEWS

The "McGonigal" affair shocks Rama, Evi Kokalari sheds light on the sensational behind-the-scenes and calls on DASH to declare the prime minister "non-women" after he bribed a former FBI agent to "annihilate" the opposition

The "McGonigal" affair shocks Rama, Evi Kokalari sheds light on the
x

Lifestyle

Tomorrow's horoscope, here's what the stars have predicted for each sign

Tomorrow's horoscope, here's what the stars have predicted for each

Dashi

In the morning, the Moon will cause all attention to be focused on finances. Money comes and goes, but the important thing is not to chase after it. The afternoon will be pleasant in the company of a friend of yours. By listening to his/her problems you will also reflect on yourself.

Demi

Concentrate all your energies in the morning, so during the afternoon you will feel relaxed and comfortable. After a relaxing coffee or lunch, you will feel full of energy. Day full of interesting meetings for singles, they can most likely find the right person. Good finances.

Gemini

In the morning you will not be in the mood at all, but haunted by old memories. During the afternoon, the situation will improve significantly, while romantic meetings are also expected. A dinner in a restaurant or a walk in the fresh air will significantly improve your mood.

The crab

You will have four eyes in matters of the heart, but when the Moon changes position, your field of interest will also change, being posted in work matters. During this day you will be organized in detail, and you will not chase after the chatter, as it usually happens.

Leo

Thursday will be divided into two, the morning filled with commitments for work, while the afternoon and dinner with the field of feelings. The Moon will increase your sensitivity and attention to a matter related to the field of feelings.

Virgo

Në mëngjes, Hëna do të jetë aleati juaj kryesor. Partneri/ja do të jetë i pari që do ju zbukurojë ditën duke bërë blerjet që ju nevojiten. Ndërkohë gjatë pasdites do të jeni të qetë dhe të relaksuar nën shoqërinë e familjarëve dhe miqve tuaj. Do të habiteni kur të kuptoni se shumë gjëra varen prej jush.

Peshorja

Më e mira për të lindurit e kësaj shenje do të vijë gjatë pasdites së të enjtes, në sajë të ndikimit të Hënës. Kjo është dita ideale për të përballuar një udhëtim të gjatë. Një kthim në vendet ku keni kaluar fëmijërinë, do ju lumturojë pa masë.

Akrepi

Kontaktet që do të keni me njerëz disi të largët nuk do t’iu zhgënjejnë, sidomos nëse jeni me pushime në një vend që ju intrigon. Por para se të përhumbeni, ka diçka në familje që duhet mbyllur, dyshime që duhen sqaruar… dhe sidomos me veten tuaj.

Shigjetari

Humori i mirë do të vijë gjatë pasdites, ku së bashku me miqtë tuaj do të kaloni momente të paharrueshme. Ngrohtësia e të tjerëve do ju rrisë vetëbesimin, duke u ndjerë mjaft të mbrojtur dhe të inkurajuar. Beqarët do realizojnë takime interesante gjatë kësaj të enjte.

Bricjapi

Mëngjesi do të jetë pozitiv, pasi do e gjeni veten mes miqve që i vlerësoni. Hëna do të ketë ndikim të favorshëm në shenjën tuaj, por gjatë pasdites do t’iu braktisë në duart e fatit. Miqësi dhe kaq, për dashurinë as që flitet gjatë kësaj të enjte. Kujdes me shëndetin, do ndjeheni disi delikat.

Ujori

Dita do të nisë shumë ngadalë, por më pas me praninë e Hënës do të jeni të mbushur me energji dhe kreativitet. Besnikëria është një virtyt i juaji, dhe kjo gjë do ju shpërblehet dhe nga partneri/ja. Financat do vinë duke u përmirësuar ndjeshëm duke shmangur problemet.

Peshqit

In the morning, the Moon in your sign will support you, but at lunch you may have some mood swings. Those on vacation will have a day of absolute relaxation enjoying everything and especially the food.