BREAKING NEWS

SP MP Bujar Çela announces the arrest of Sali Berisha, who is the close associate with 3 files in SPAK that can open "Pandora's Box" for the former prime minister

SP MP Bujar Çela announces the arrest of Sali Berisha, who is the close
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta sick, the former president prepares for the dark days in SPAK, here is the strategy he is following to escape from prison arrest

Ilir Meta sick, the former president prepares for the dark days in SPAK, here is
x
BREAKING NEWS

Berisha warns riots, resistance and protests without end until the overthrow of the government, the head of "Foltore" adds threats to SPAK

Berisha warns riots, resistance and protests without end until the overthrow of
x
BREAKING NEWS

Edi Rama collaborated with Sali Berisha for Malltez's properties, "Voice of America" ??unravels the scenario of how the prime minister gave millions of euros in wealth to the son-in-law of the head of "Foltor"

Edi Rama collaborated with Sali Berisha for Malltez's properties,
x
BREAKING NEWS

Ylli Meçe calls the National Front an organization of traitors and whitewashes the scandals of the Ballistas, here is the message for Alimadhi and the facts that show that the partisans liberated Albania from the Nazis and fascists

Ylli Meçe calls the National Front an organization of traitors and
x
BREAKING NEWS

Edi Rama celebrates November 28 as Vucic's lawyer and ruthless enemy of the Anti-Fascist National Liberation War

Edi Rama celebrates November 28 as Vucic's lawyer and ruthless enemy of the
x
BREAKING NEWS

Chaos with properties, Myrshit Vorpsi accuses the government of massacring the owners and shows what is hidden behind the indexation, the association warns of a lawsuit in the Constitutional Court

Chaos with properties, Myrshit Vorpsi accuses the government of massacring the
x
BREAKING NEWS

From salary increases for doctors to new investments, the priorities of Minister Koçiu for Health and Social Protection

From salary increases for doctors to new investments, the priorities of Minister
x

Lifestyle

Horoscope, learn the star forecast for today, here are the luckiest signs

Horoscope, learn the star forecast for today, here are the luckiest signs

Aries


Don't think about tomorrow, but focus on the present. The positivity of Venus suggests you hang out with those people who make you feel good so you can have fun and relax. take care of your health, it will be somewhat delicate.

Taurus
For those born under this sign, it will be a day full of ups and downs. However, don't be afraid, as there are several projects that you should take forward and that will all come out with positive results. You will be able to keep your finances under control thanks to your good management.

Gemini


For those born under this sign, it will be a satisfying day, while the planets will not spare their support. You will return to smile with your partner, whom you have neglected a bit recently. health somewhat delicate, but nothing to worry about.


The crab

During this Tuesday, you will want to rest and relax. A large number of planets will smile at you, helping you in the steps you will take at work and this will bring good economic benefits. Singles will prefer to keep the same status.


Leo

The generosity of Venus and the influence of the Moon in your sign will help you quite a bit. During this Tuesday there will be a perfect harmony of precious alliances, leaving aside old disagreements. Singles, if they want to stop being alone, do well to take dating invitations more seriously.


Virgo

Vendosmëria dhe kthjelltësia për të zgjidhur problemet, do t’iu çojë në një fazë të re. Planetet e bëjnë gjithçka më të lehtë, duke bërë që të çoni deri në fund diçka që keni nisur. Ditë e qetë për të dashuruarit, do kuptoheni shumë mirë me njeriun e zemrës.

Peshorja

Nuk ju mjafton më që të vini në punë fantazinë, por duhet të veproni konkretisht. Një Hënë e guximshme, do t’iu ofrojë si në një pjatë argjendi mundësi shumë të mira, të cilat ju duhet t’i kapni. Në punë bëni mirë që projektet që keni marrë përsipër t’i ndani me kolegët që suksesi të jetë më i madh.

Akrepi

Gjatë kësaj të marte do të dominoheni nga nervozizmi dhe do të jeni të tensionuar. Në punë planetët nuk do jenë shumë të qartë, kështu që duhet të bëni kujdes gjatë kësaj dite. mundohuni të shmangni çdolloj konflikti si në punë ashtu edhe në jetën tuaj private apo familjare.

Shigjetari

Ylli juaj drejtues nuk ju buzëqesh, por shpirti juaj energjik, do bëjë që t’ia dilni mbanë me çdo gjë. Euforia që ju karakterizon do ju karikojë tej mase, duke bërë që të ndiheni mirë. Shëndeti juaj do jetë disi delikat sot, kujdesuni pak më shumë për veten.

Bricjapi

Do të dëshironit që partneri/ja juaj të kuptojë ndjenjat tuaja më të thella, por nuk jeni aspak në të njëjtën gjatësi vale dhe kjo do t’iu tensionojë. Sa i takon punës, po studioni një sërë iniciativash të ndryshme, për projektet e ardhshme.

Ujori

Ndikimi i Hënës në shenjën tuaj do ju dhurojë një ditë të jashtëzakonshme. Do të planifikoni mirë lëvizjet tuaja dhe projektet që keni në plan prej disa kohësh do të marrin jetë shumë shpejtë. Dita do të kalojë në harmoni të plotë dhe pa shqetësime. Financat do jenë të mira.

Peshqit

Today you need to get organized because the time you have available is not enough to close every conceivable activity. For those born under this sign, it will be a nervous Tuesday. It is true that your fighting nature will not leave you alone, but do well to reflect and act calmly.