BREAKING NEWS

Serious/ A citizen is found dead in a hotel, the first details emerge

Serious/ A citizen is found dead in a hotel, the first details emerge
x
BREAKING NEWS

"Should we expect the bag of lek on the back?" The journalist discloses details about Ahmetaj's accusations: He may also follow the escape route like Adriatik Llalla

"Should we expect the bag of lek on the back?" The journalist
x
BREAKING NEWS

"The Belgrade-Pristina agreement?!"/ Rama reacts, asks for clarifications from the UN: Serious mistake or slip? Provide clarification immediately

"The Belgrade-Pristina agreement?!"/ Rama reacts, asks for
x
BREAKING NEWS

The lawyer explains what is happening behind the doors of SPAK for the arrest of Arben Ahmetaj

The lawyer explains what is happening behind the doors of SPAK for the arrest of
x
BREAKING NEWS

The accusations against Arben Ahmetaj, Kreshnik Spahiu reveals the behind the scenes: He risks 10 years behind bars, here is where he differs from Saimir Tahir

The accusations against Arben Ahmetaj, Kreshnik Spahiu reveals the behind the
x
BREAKING NEWS

"Keep your friend close, the enemy even closer"/ What is Artan Hoxha warning? Here is a coded message from Skopje

"Keep your friend close, the enemy even closer"/ What is Artan Hoxha
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu breaks the 'bombshell' statement and reveals the scheme being used: Arben Ahmetaj will be arrested when Rama is in this country, not by chance...

Kreshnik Spahiu breaks the 'bombshell' statement and reveals the
x
BREAKING NEWS

Is Ahmetaj destroying the evidence? Spahiu sheds light on the behind-the-scenes and reveals the scenario: The charges can be reduced to...

Is Ahmetaj destroying the evidence? Spahiu sheds light on the behind-the-scenes
x

Lifestyle

Paolo Fox's horoscope for tomorrow, sign-by-sign predictions

Paolo Fox's horoscope for tomorrow, sign-by-sign predictions

The week is coming to an end, but before we let ourselves go into weekend relaxation, let's see together how things will go on Friday. Here are Paolo Fox's new astral predictions included in his new daily horoscope for March 10, 2023.

A small personal problem will be solved in a few days and you will definitely feel much better. On the other hand, try to be patient with people who do not understand you. New interesting proposals will come to the work plan.

The month of March is both enlightening and reflective for you, you will be able to reflect and understand what you want from life. Evaluate whether your relationship is really bringing you something good or not. You are very productive at work.

Paolo Fox Horoscope, Gemini

The tension is high, try to control your state of anxiety. Some old issues will resurface and you will have to deal with them. Work makes you very nervous because you don't feel appreciated, you can try to come out and express your needs, but with extreme caution.

Paolo Fox Horoscope, Cancer

Stress makes your days very difficult and the fatigue accumulated in the last months prevents you from resting well. At work all your efforts are not rewarded and this generates frustration. You must learn to stop walking on fumes!

This last day on the eve of the weekend will be a bit unstable and some conflicts will arise. However, friends who love you will always be there to support you. You need support, avoid disputes even if you feel unhappy. In May, something will change at work.

Paolo Fox Horoscope, Virgo

Kjo fundjavë do ju sjellë qetësi, sepse konfliktet me partnerin/en do të zgjidhen. Në planin profesional ju pret një periudhë mjaft intensive, të cilën do të mund ta përballoni në sajë të këmbënguljes suaj. Nga ana tjetër mos e neglizhoni shëndetin tuaj fizik.

Horoskopi i Paolo Fox, Peshorja

Afërdita në shenjën tuaj ju bën shumë nervozë, por nga data 16 mars gjërat do ndryshojnë dhe do të mund të rifitoni ekuilibrin në jetën tuaj. Një person i rëndësishëm ju kërkon të angazhoheni për projektet e ardhshme, por duhet të kuptoni nëse ju pëlqen të përfshiheni.

Diçka e veçantë në jetën tuaj mund të vijë këtë të premte ose këto ditë në vijim. Favorizohen takime të reja në dashuri dhe miqësi. Përsa i përket punës ju kërkohen përpjekje maksimale, por në fund do të merrni shpërblimin që doni.

Horoskopi i Paolo Fox, Shigjetari

Marsi në shenjën tuaj krijon një shqetësim të vogël që reflekton edhe në takimet tuaja të dashurisë. Së shpejti ndjesi të veçanta dhe për disa prej jush, një dashuri e re. Puna ju streson shumë dhe keni arritur deri aty sa të dëshironi të hiqni dorë nga gjithçka, por përpiquni të rezistoni. Mendoni dhe organizoni udhëtimin tuaj të ardhshëm, kështu që do të ndiheni më mirë.

Horoskopi i Paolo Fox, Bricjapi

Afërdita mbetet konfliktuale, nuk është koha më e mirë për të debatuar apo për të nxitur polemika me dikë. Ndiheni të lodhur, por nuk mund ta zbrazni zhgënjimin tek ata që ju duan. Në nivelin e punës, idetë tuaja vlerësohen dhe madje shumë, ndaj vazhdoni kështu.

Dita e premte 10, ju sjell energji të reja dhe Hëna ju ndihmon në vendimet tuaja. Vështirësitë që ju shqetësojnë më shumë janë ato ekonomike, por së shpejti do të vijë një kthesë.

This Friday and further this weekend will be very important for feelings: important new friendships will be born and a love may flow. Saturn in your sign makes you feel very entrepreneurial, why not revamp your work a bit?