BREAKING NEWS

Here is the new file that endangers Edi Rama, the relationship with the Chinese Patric HO who opened an exhibition and the Ducka-McGonigal negotiations with the businessman hit by the USA

Here is the new file that endangers Edi Rama, the relationship with the Chinese
x
BREAKING NEWS

SP "Senators" come out against Edi Rama for betraying Kosovo and playing games with the Serbs, the movement against Albin Kurti is suspicious, they ask for support for the Kosovar Prime Minister

SP "Senators" come out against Edi Rama for betraying Kosovo and
x
BREAKING NEWS

Here are the behind the scenes that Edi Rama is playing with the Serbian districts to introduce KFOR in the North of Kosovo and to take the Kosovar state out of the game, a scenario for changing territories

Here are the behind the scenes that Edi Rama is playing with the Serbian
x
BREAKING NEWS

A new witness may land in SPAK to sink Shkëlzen, here is the "scorching" information he has about Berisha's son that implicates him in the "Gërdec" affair, from the office meeting with a mobster, to the big mistake that cost him the life of Kosta Trebi...

A new witness may land in SPAK to sink Shkëlzen, here is the
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho's "bomb": SPAK will sink another minister, this is why Sali Berisha attacks the Special Prosecutor's Office and who is the politician who is expected to replace Edi Rama at the head of the SP

Spartak Braho's "bomb": SPAK will sink another minister, this is
x
BREAKING NEWS

The German journalist mocks Rama: the best prime minister that Serbia has had since the time of Nikola Paši?

The German journalist mocks Rama: the best prime minister that Serbia has had
x
BREAKING NEWS

The University of Tirana in the top list of the 30 best universities in Albania

The University of Tirana in the top list of the 30 best universities in Albania
x
BREAKING NEWS

The British show handcuffs to Sali Berisha, Ambassador King Smith wants to start a criminal investigation against the corrupt, calls on the authorities to act on London's decisions

The British show handcuffs to Sali Berisha, Ambassador King Smith wants to start
x

Lifestyle

Daily horoscope for tomorrow, here is what the stars have predicted for you

Daily horoscope for tomorrow, here is what the stars have predicted for you

Aries

You will be more romantic during this day in your life as a couple and the atmosphere that will be created will be much warmer than before. Single women will feel good even in the presence of close friends and will not feel the need of another person by their side at all. You should manage the budget with great care and discretion.

Taurus

You who are in a relationship may face strong disappointments. You have made a grave mistake by blindly trusting the one on your side. Singles will have only fleeting adventures and nothing more than that. Do what you feel. The sun will have a positive impact on the financial sector.

Gemini

Today is a very turbulent and problematic day for lovers. You will argue with him all the time and you will not be able to speak calmly for a moment. Singles will feel good as they are and won't look for someone to be by their side. Financially, you will have an immediate increase in income.

The crab

Do not take hasty steps in your life as a couple because you will have serious problems later. Get things straight. Singles will be helped by Mercury to find their prince blue and they will finally find him. Financially, you will be more organized and know how much to spend.

Leo

Cooperation will prevail throughout this day in your life as a couple. You will feel very good next to the one you love and you will express your feelings more. Singles will begin an exciting love story that will change their lives forever. In the financial plan, balance will prevail.

Virgo

The couple's relationship will be generally stable today. Communication will be good and arguments will be few. There will be something more important than love for you. Singles will be lucky and will find a person for whom their heart will beat fast. In the financial plan, you should be very prudent even though the income will be sufficient.

Libra

Ata që janë në një lidhje do kalojnë një ditë shumë të bukur dhe të mbushur me emocione. Partneri/ja do i surprizojë në çdo moment. Beqareët do fillojnë një histori dashurie serioze dhe mjaft emocionuese. Në planin financiar do duhet shumë maturi dhe kujdes. Gabimi më i vogël mund t’iu sjellë probleme serioze.

Akrepi

Pasioni do rindizet gjatë kësaj dite në jetën tuaj në çift dhe emocionet do jenë më të fuqishme se kurrë më parë. Shfrytëzojeni ditën deri në sekondën e fundit. Beqarët nuk duhet të dëshpërohen edhe nëse nuk do e gjejnë sot shpirtin e tyre binjak. Gjithçka ndodh për një arsye. Në planin material gjithçka do vazhdojë të jetë siç ka qenë.

Shigjetari

Ditë e mrekullueshme kjo e sotmja për të dashuruarit. Do përjetoni emocione pa fund në çdo moment. Beqarët do jenë të bindur se do e gjejnë princin e tyre të kaltër sot dhe nuk do ndalen së kërkuari për asnjë çast. Në fakt do jetë ditë me fat. Në planin financiar duhet të tregoheni të matur sepse të ardhurat do jenë shumë të paqëndrueshme.

Bricjapi

Do jeni shumë xhelozë për partnerin/en tuaj gjatë kësaj dite dhe kjo do sjellë probleme të mëdha në çift. Mundohuni ta përmbani veten nëse nuk doni që lidhja juaj të marrë fund. Beqarët ka shumë gjasa të hedhin hapat e para drejt një lidhjeje të bukur, por që do e mbajnë sekret. Në planin financiar priten përmirësime.

Ujori

Komunikimi në çift nuk do jetë i mirë gjatë kësaj dite. Nuk do bini aspak dakord me partnerin/en për disa tema delikate dhe kjo do e ndërlikojë situatën. Kujdes! Beqarët do joshen nga një person i turpshëm në dukje, por që në të vërtetë është një thesar i çmuar. Mos e humbni mundësinë për ta njohur. Të ardhurat nuk do jenë të mira.

Peshqit

Jeta juaj në çift nuk do jetë aq e mirë sa ju e kishit menduar megjithatë as probleme serioze nuk do ketë. Yjet këshillojnë të tregoheni më pak agresivë se zakonisht. Beqarët do kenë një ditë më të bukur dhe të mbushur me emocione. Shfrytëzojeni deri në maksimum. Perspektivat financiare do jenë të mira.