BREAKING NEWS

"Are you serious?" The debate between the guests on the live show flares up badly: Rest, don't be the loudmouth

"Are you serious?" The debate between the guests on the live show
x
BREAKING NEWS

Tensions escalate, Serbs provoke KFOR troops and detonate Molotov cocktails at the border

Tensions escalate, Serbs provoke KFOR troops and detonate Molotov cocktails at
x
BREAKING NEWS

"The people who shoot are..."/ The security expert comes out with a strong statement: Serbia's main objective is the undoing of Kosovo

"The people who shoot are..."/ The security expert comes out with a
x
BREAKING NEWS

"Kurti plays with 5 goals", Kreshnik Spahiu reacts with harsh tones to the Prime Minister of Kosovo, this is the scheme he is using in the tense situation in the North

"Kurti plays with 5 goals", Kreshnik Spahiu reacts with harsh tones to
x
BREAKING NEWS

He accidentally fell from the building where he worked, the 62-year-old man who lost his life in Saranda is identified (photo)

He accidentally fell from the building where he worked, the 62-year-old man who
x
BREAKING NEWS

The expert on security issues reveals the main reason: This is why the US was forced to take strong measures against Kosovo

The expert on security issues reveals the main reason: This is why the US was
x
BREAKING NEWS

What happened? The Director of Water and Sewerage is accompanied to the police (name)

What happened? The Director of Water and Sewerage is accompanied to the police
x
BREAKING NEWS

Storms, strong winds and hail, the weather forecast for the week, here's what will happen to the temperatures

Storms, strong winds and hail, the weather forecast for the week, here's
x

Lifestyle

Daily horoscope for tomorrow, you will be surprised what the stars have predicted for you

Daily horoscope for tomorrow, you will be surprised what the stars have

Dashi 

Together with your partner, you will build strong walls today in order to protect the relationship you have created from any external enemies. You will both agree on everything. Singles will have interesting acquaintances, but will be reluctant to create relationships. Pluto will negatively affect the finance sector and may bring problems.

Demi 

Couple life will be very beautiful during this day. You will feel good next to the one by your side and you will start making plans for the future together. Singles will experience something strange with a person they have known for years. Feelings for him will be very strong today. Fortunately, there will be no difficulties in the financial plan.

Gemini

You will dream more than you should in your life as a couple during this day and the reality will be quite disappointing. Nothing will go as you thought. Singles will continue to look for the prince blue, but they will not find him yet. In the financial plan, you must take strict measures if you do not want to be left without any money in your pocket.

The crab

There will be many surprises during this day in your life as a couple. The partner will be ready to do everything to make you feel as good as possible and to rekindle the passion. Singles should not rush into anything. It's easy to make a connection, but it's hard to find the right person. The finance sector will have some improvements.

Leo

Finally, a warm and harmonious climate will prevail in your life as a couple. Communication between you and your partner will be good and you won't do anything without getting each other's opinions. Singles will not be able to remain indifferent in front of people who will come to them. Income will start to increase little by little.

Virgo

Do jeni shumë të nxituar gjatë kësaj dite dhe ka rrezik të bëni gabime të pafalshme në jetën në çift. Partneri/ja nuk do iu falë kollaj dhe situata mund të dalë jashtë kontrollit. Beqarët do kenë takime pa fund dhe do kenë mundësitë të bëjnë zgjedhjet e duhura. Buxhetin mund ta stabilizoni me pak me tepër maturi dhe kujdes.

Peshorja

Do kuptoheni më së miri me partnerin/en tuaj gjatë kësaj dite dhe lidhja juaj do ecë me ritme më të shpejta. Ka mundësi që ata që kanë shumë kohë bashkë të mendojnë një bashkëjetesë. Për beqarët nuk është koha e duhur për të filluar histori dashurie. Të ardhurat do fillojnë të rriten dalëngadalë. Vazhdoni t’i menaxhoni me kujdes.

Akrepi

Mundohuni të mos konkurroni gjatë gjithë kohës me atë që keni në krah sot dhe të mos e ktheni lidhjen që keni krijuar në një mjedis boksi. Do i bënit keq vetes. Beqarët do ngelen sërish vetëm dhe kjo do i vrasë paksa shpirtërisht. Në planin financiar nuk pritet as problemi më i vogël kështu që do jeni të qetë.

Shigjetari

Do jeni shumë të shqetësuar për ecurinë profesionale gjatë kësaj dite dhe nuk do i kushtoni vëmendjen e duhur personit që keni në krah. Nëse ai do jetë me humor të mirë do iu kuptojë, në të kundërt do keni goxha debate. Beqarët do kenë dashuri me shikim të parë. Financat do jenë të paqëndrueshme dhe mjaft delikate.

Bricjapi

Ditë përgjithësisht e trazuar dhe e mbushur me vështirësi të shumta kjo e sotmja. Nuk do bini në një mendje me partnerin/en dhe kjo do sjellë debate. Nëse jeni ende beqarë duhet të mendoheni mirë para se t’iu jepni përgjigje propozimeve që do iu bëhen. Sektori i financave do ketë vështirësi, kujdes me shpenzimet.

Ujori

Sektori i dashurisë do jetë shumë i privilegjuar gjatë kësaj dite dhe çdo gjë do shkojë më së miri ndërmjet jush dhe partnerit/es. Thashethemet e të tjerëve nuk do ndikojnë aspak në lidhjen që keni krijuar. Beqarët jo vetëm që do kenë takime, por mund të fillojnë edhe lidhje. Në planin financiar do jetë ditë pozitive.

Peshqit

You will be extremely bored with the obligations as a couple during this day and you will want more freedom and independence. You would do well to speak calmly with your partner without exasperating the atmosphere. Singles will only have opportunities for adventure, nothing more than that. In the financial plan, luck will be on your side.