BREAKING NEWS

Here is who is the "VIP" prisoner who discovered all the crimes of Sali Berisha and Ilir Meta in 2018, SPAK should give him the status of repentant of justice, Idajet Beqiri uncovers the sensational behind the scenes and shows how the investigation of ...

Here is who is the "VIP" prisoner who discovered all the crimes of
x
BREAKING NEWS

Flamur Noka under property investigation, here are the suspicious properties of the "kamikaze" of Reestablishment, the deputy starts attacks on SPAK from the panic of the cell

Flamur Noka under property investigation, here are the suspicious properties of
x
BREAKING NEWS

Here's who replaces Sali Berisha after June 20, how will "non-women" be kicked out of politics after a 6-month absence from the Assembly

Here's who replaces Sali Berisha after June 20, how will
x
BREAKING NEWS

KLSH lists the violations of Belinda Balluku, how she gave permits for wind farms in Protected Areas, here are the companies that will lead the deputy prime minister to prison

KLSH lists the violations of Belinda Balluku, how she gave permits for wind
x
BREAKING NEWS

Four senior police directors are expected to vacate their offices after the "Metamorfoza 4" operation, SPAK and BKH are preparing procedures for raiding offices and apartments

Four senior police directors are expected to vacate their offices after the
x
BREAKING NEWS

Concessions in health consume 5.3 billion ALL in 2023 alone, Klodian Allajbeu's Hemodialysis, Check Up, Sterilization and Laboratories zero transparency and investment in improving services, the report reveals

Concessions in health consume 5.3 billion ALL in 2023 alone, Klodian
x
BREAKING NEWS

Here is the file with documents that you must submit to the ISS from former soldiers, miners, oil workers, and all categories of pensioners if you do not agree with the calculation of seniority, another new scheme for pensioners who are heads of househ...

Here is the file with documents that you must submit to the ISS from former
x
BREAKING NEWS

The USA warns of the "non-women" declaration of the Democratic Party, the Democrats risk sanctions, the American Embassy declares a "bombshell", people who associate with Sali Berisha and his family should be careful

The USA warns of the "non-women" declaration of the Democratic Party,
x

Lifestyle

HOROSCOPE/ February 20, 2023, what the stars have predicted for each sign

HOROSCOPE/ February 20, 2023, what the stars have predicted for each sign

Aries

Total calm will be in your life as a couple today. There will be neither strong debates nor great passion as you might have imagined. The life of singles will be beautiful even without the dream meetings. The stars will know how to please them at any moment. In the financial plan, try not to be influenced by those around you and be as careful as possible with your expenses.

Taurus

Those who are in a relationship will have the opportunity to talk more openly with their partner today. They will also clarify the disagreements, but they will also take some decisions for the future. Single women less than 30 years old will be the most privileged in love. Many things have to change for them. In the financial plan, you will hardly immediately solve the problems you had.

Gemini

Today is going to be a day full of successive surprises for you who are in a relationship. You will often be surprised and experience really strong emotions. Singles will not yet feel ready to make changes in their lives, so they will continue to remain with the same status. Finances will not be great, so be careful with any kind of spending.

The crab

Today will be a prosperous day for those who are in a relationship. Both parties will be the freest, you will do anything that comes to your mind. Madness will not be absent for everyone. Singles will have the opportunity to start a pleasant relationship which, if they know how to manage it properly, could go on for a long time. The budget may weaken a little due to the expenses that you will have to carry out.

Leo

Your life as a couple will not be as spectacular as you thought. From time to time you will be nervous and may say wrong things that you will soon regret. Singles will not be able to get close to the people they like and this will cause you a lot of worry. In the financial plan, you will know how to keep the situation stabilized all the time. Avoid lending at all costs.

Virgo

Do ndiheni aq mire sot juve qe jeni ne një lidhje saqë shpesh do e pyesni partnerin nëse këto qe po përjetoni janë reale apo jeni duke ëndërruar. Beqaret kane për te pasur një dite te mbushur me mundësi për njohje te reja. Po e shfrytëzuan sa duhet gjithçka ka për t’iu ecur mire. Ne planin financiar duhet te veproni gjithmonë me strategji dhe duke menduar për te ardhmen.

Peshorja

Partneri do ju provokoje sot me mënyra nga me te ndryshmet kështu qe bëni kujdes mos gaboni. Nga ana tjetër mos u mërzisni për ndonjë gjest te gabuar te tij sepse nuk do e beje me dashakeqësi. Beqaret as nuk do kenë kohe te trishtohen për jetën sentimentale pasi dita e sotme do jete e mbushur me mundësi te shkëlqyera. Saturni do i favorizoje gjithë kohës financat.

Akrepi

Marrëdhënia me partnerin tuaj ka për te qene shume e veçante gjate kësaj dite dhe do ju mburreni te gjithëve për këtë gjë. Edhe beqaret do kenë një dite goxha interesante, te mbushur me takime e flirtime. Ne çdo moment ata do ndihen mire. Buxhetin do e keni me tepër ne vëmendje dhe madje do kërkoni edhe ndonjë këshillë nga specialistet e fushës.

Shigjetari

Për çdo dyshim apo ide qe te keni mbi jetën tuaj ne çift duhet te flisni hapur me partnerin tuaj gjate kësaj dite. Vetëm ne këtë mënyrë do shmangi problemet dhe mosmarrëveshjet me te. Beqaret nga ana tjetër sado qe ta kërkojnë princin e kaltër nuk do arrijnë dot ta gjejnë. Ne planin financiar disa te afërm do ju ndihmojnë tej mase dhe gjendja ka për te qene e jashtëzakonshme.

Bricjapi

Do veproni me shume takt dhe diplomaci gjate kësaj dite dhe gjendja ne planin sentimental ka për te qene e jashtëzakonshme. Nuk do keni me as debate për gjera elementare. Beqaret do e takojnë me ne fund shpirtin e tyre binjak dhe e gjithë jeta do ju ndryshoje përgjithmonë. Sektori i financave do jete disi me i qëndrueshëm dhe do mund te kryeni edhe investime te konsiderueshme.

Ujori

Ka rrezik te jeni shume agresive me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe kjo ka rrezik ta prishe harmoninë dhe gjendjen e mire qe mbizotëronte prej kohesh. Beqaret nëse nuk reflektojnë me kujdes para se te hedhin hapa ka rrezik te përballen shpejt me zhgënjime te mëdha. Financat do jene te shkëlqyera dhe kjo do ju beje te jeni gjate gjithë kohës euforike.

Peshqit

Your life as a couple will have great improvements today. You will be understandable, logical and quite tolerant with what you have on your side. Single women will not be in the mood to make decisions and so they will remain in the same status today. Finances will improve at the end of the day thanks to an excellent job with high results.