BREAKING NEWS

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte vënë në dispozicion të bandës së drogës”, Alibeaj reagon ndaj arrestimit të ish-shefit të policisë: Trafiku bëhej me bekimin e kryeministrit dhe ekzekutohej nga Saimir Tahiri

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte
x
BREAKING NEWS

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga arrestimi, ja ku ishte fshehur fshehur për 5 vite ish-shefi i policisë që u arratis nga Muriqani

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga
x
BREAKING NEWS

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve, arrestohet në Berat ish-shefi i Policisë së Dhërmiut

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve,
x
BREAKING NEWS

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do të jenë subjekt i drejtësisë”, paralajmërimi i fortë i Vangjelit: ‘Moti politik’ do të bëhet shumë më i nxehtë në shtator

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do
x
BREAKING NEWS

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe vështirësi të madhe policinë”, Klodiana Lala zbardh detaje të reja nga humbja e kontakteve me Martinajn: Ja cilat janë tre zonat që po hetohen

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe
x
BREAKING NEWS

“Shkatërrimi i ndërtesave gjatë tërmetit, erdhi si pasojë e korrupsionit”, Meta plas deklaratën e fortë dhe akuzon qeverinë: Durrësi nën presionin e mafies

“Shkatërrimi i ndërtesave gjatë tërmetit, erdhi si
x
BREAKING NEWS

Mister fati i Ervis Martinajt, Klodiana Lala zbulon mesazhin e tij të fundit

Mister fati i Ervis Martinajt, Klodiana Lala zbulon mesazhin e tij të
x
BREAKING NEWS

“Rrethi atyre që duan destabilizimin e Malit të Zi po ngushtohet!”, Dritan Abazoviç bën deklaratën e fortë dhe i bën thirrje Prokurorisë: Ata që duan të më ‘heqin kokën’, të nxitojnë, pasi...

“Rrethi atyre që duan destabilizimin e Malit të Zi po
x

Lifestyle

Hëna sot në Akrep, këto shenja të horoskopit duhet të kenë kujdes, shmangni konfliktet

Hëna sot në Akrep, këto shenja të horoskopit duhet të

Dashi – Hëna në Akrep mund t’ju gjejë të përqendruar te financat sot, dhe ndërsa hëna i kundërvihet Uranit të egër dhe Marsit të guximshëm do të ishte e mençur të mendoni për lëvizjet tuaja të ardhshme financiare në vend që të veproni sipas dëshirës!

Demi – Hëna në Akrep ndriçon sektorin e marrëdhënieve të grafikut tuaj sot, i dashur Dem! Energjia e sotme mund të jetë mjaft e paparashikueshme pasi hëna i kundërvihet Uranit, aktualisht në shenjën tuaj, por kjo mund të jetë një kohë emocionuese për të dalë nga një rutinë.

Binjakët – Hëna në Akrep mund t’ju gjejë duke riorganizuar hapësirën tuaj të punës dhe orarin tuaj, por mbajini gjërat fleksibël sepse mund të lindë një ndryshim i papritur në plane pasi hëna kundërshton Uranin dhe Marsin tek Binjakët. Mos e ngarkoni veten!

Gaforrja – Hëna në shenjën e Akrepit ndriçon sektorin e romancës dhe krijimtarisë në grafikun tuaj sot! Një dramë e papritur mund të shfaqet në jetën tuaj shoqërore, por përparime krijuese mund të ndodhin gjithashtu pasi hëna kundërshton Uranin dhe Marsin.

Luani – Hëna në Akrep ndriçon sektorin e shtëpisë dhe familjes së grafikut tuaj sot, Luan! Tema si e kaluara dhe progresi janë në mendjen tuaj. Ju mund të eksperimentoni me diçka të re dhe emocionuese në karrierën tuaj pasi hëna kundërshton Uranin dhe Marsin.

Virgjëresha – Hëna në Akrep aktivizon sektorin e komunikimit të grafikut tuaj sot dhe informacioni që mësoni mund të jetë mjaft befasues pasi hëna kundërshton Uranin! Mund të ndodhë një përparim filozofik.

Peshorja – Ju mund të mendoni për tema si siguria dhe liria sot. Ndërsa hëna në Akrep kundërshton Uranin dhe Marsin në Dem, çlirohuni nga rrethanat kufizuese dhe vendosni kufij të rinj rreth kohës, energjisë dhe burimeve tuaja.

Akrepi – Hëna është në shenjën tuaj sot, Akrep, duke ju inkurajuar të lidheni me emocionet tuaja. Takimet e rastësishme mund të zhvillohen pasi hëna kundërshton planetin e befasisë, Uranin. Mund të vendosni kufij në jetën tuaj personale.

Shigjetari – Balancimi i jetës suaj të punës dhe asaj personale dhe marrja e kohës për t’u çlodhur janë një temë e madhe sot pasi hëna në Akrep kundërshton Uranin dhe Marsin në Dem. Mund të vendosni kufij të rëndësishëm në lidhje me komunikimin.

Bricjapi – Fokusi juaj mund të jetë në jetën tuaj shoqërore sot ndërsa hëna lëviz përmes Akrepit. Një dramë e papritur në grupin ose komunitetin tuaj të miqve mund të lind dhe ju mund të rimendoni sesi dhe me kë të investoni kohën dhe energjinë tuaj.

Ujori – Hëna në Akrep aktivizon sektorin e grafikut tuaj që sundon karrierën tuaj sot; shpërblimi dhe njohja mund të jenë rrugës! Ju mund të jeni duke rimenduar mënyrën se si i qaseni përgjegjësive tuaja.

Peshqit – Hëna është sot në shenjën e Akrepit, duke ju frymëzuar të eksploroni mundësi të reja. Lajme të papritura mund të vijnë pasi hëna i kundërvihet Uranit në Dem. Grindjet mund të shfaqen, por mund të ndodhë gjithashtu një përparim.