BREAKING NEWS

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra të njohur, ja pse drejtësia mund të hapë hetimet për aferën e tyre qindra milionëshe që po iu zhduk shqiptarëve 10 mln dollarë në vit

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e “tmerrit” për Shkëlzenin për aferën e Gërdecit, më 7 dhjetor del para SPAK sekretarja e Aldo Bumçit që mund ta çojë pas hekurave, djali i Berishës në GJKKO më 14 dhjetor

Fillojnë ditët e “tmerrit”  për Shkëlzenin
x
BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali Berishën, prokurorët gati kërkesën për t’i kërkuar Kuvendit autorizimin që çon në pranga ish-kryeministrin

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e vendosi të gjithë shtetin në shërbim të bizneseve të tij, nga përfitimi i kontratave Bunkart 1, Bunkart 2, deri tek falja me firmën e kryeministrit për 20 vite prona publike me 1 euro qira, zba...

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e
x
BREAKING NEWS

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve, më pas doli urdhëri për.."/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e sekretarit të Përgjithshëm të Ministrisë së Mbrojtjes

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve,
x
BREAKING NEWS

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e ish-ushtarakut

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit vëllezërit Haklaj pas konfliktit me Berishën, kush janë 15 zyrtarët që rrezikojnë burgun, ja provat që po heton SPAK

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit
x

Lifestyle

"Fati do të jetë në anën tuaj...", njihuni me parashikimin e yjeve për ju

"Fati do të jetë në anën tuaj...", njihuni me

Dashi

Të hënën dita do të ndahet në dy pjesë do të nisë mbarë, por gjithçka mund të “përkeqësohet” së shpejti. E enjtja dhe e premtja do të jenë të nënshtruara. Prandaj, përpiquni të kurseni pak energji për ditët e këqija që vijnë.

Demi

Të hënën përpiquni të vlerësoni mirë situatat përpara se të veproni, përpara se të bëni lëvizjen tuaj. Përkushtohuni me më shumë pasion dashurisë dhe partnerit tuaj gjatë orëve në vijim.

Binjakët

Të hënën, do të jetë shumë sfiduese për ju, por jo negative. Ajo që do ju shqetësojë do jetë puna por edhe situata sentimentale e cila duket se ka arritur në një pikë ngërçi. Mos u shqetësoni, gjatë fundjavës së ardhshme situata do të duket më e qartë dhe do të buzëqeshni sërish.

Gaforrja

Të hënën në orët e ardhshme përpiquni të planifikoni të ardhmen tuaj. Mos i lini pas dore situatat e rrezikshme. Në fakt mund të keni probleme si në dashuri ashtu edhe në punë.

Luani

Të hënën do ju pret një ditë e mrekullueshme si në punë ashtu edhe në dashuri. Kushtojini vëmendje vetëm situatave të rrezikshme që mund të lindin pak a shumë në mes të javës.

Virgjëresha

Të hënën një lajm i shkëlqyer si për punën ashtu edhe për dashurinë. Dita më e mirë sigurisht që do të jetë e mërkura, por në çdo rast çdo ditë e javës së ardhshme do të jetë e shkëlqyer. Për tu shijuar në maksimum.

Peshorja

Të hënën fati do të jetë vërtet në anën tuaj gjatë ditëve të ardhshme të kësaj jave të re. Kushtojini vëmendje vetëm ditës së martë dhe të mërkurës ku mund të keni disa probleme në dashuri. Kafshoni gjuhën nëse është e nevojshme.

Akrepi

Të hënën një javë pozitive po fillon. Gjërat do të shkojnë mirë sidomos gjatë fundjavës së ardhshme dhe veçanërisht të dielën. Më në fund buzëqeshja kthehet.

Shigjetari

Të hënën ju pret një ditë e qetë dhe e mirë. Por paqja nuk do të zgjasë shumë. Të martën dhe të mërkurën do të jenë në fakt dy ditë paksa negative si në punë ashtu edhe në dashuri. Një këshillë, shmangni nismat e panevojshme.

Bricjapi

Të hënën, po filloni një javë fantastike, ju presin shtatë ditë të jashtëzakonshme që i keni pritur prej kohësh. Për më tepër, Hëna dhe Venusi së shpejti do të hyjnë në shenjën tuaj dhe do t’ju bëjnë të fluturoni në dashuri.

Ujori

Të hënën dita do të jetë pozitive. Por mos u ndalni shumë në dafinat tuaja, qëndroni vigjilent. Megjithatë së shpejti Hëna do të hyjë në shenjën tuaj e cila do t’ju bëjë të përjetoni edhe një javë të shkëlqyer. Marrëdhëniet në çift janë të mira.

Peshqit

Të hënën në këtë ditë do të përjetoni faza pozitive dhe negative. Ditët në vijim do jenë më të mira nga pikëpamja e fatit ndërsa gjatë fundjavës mund të keni probleme. Nuk ka kuptim të humbisni kokën dhe të shkaktoni probleme.