BREAKING NEWS

SPAK's ax begins on Berisha's family members, Shkëlzeni is called as a witness for "Gërdec", here are the facsimiles that sink him, the evidence that shows the son of the "non woman" as the shadow owner of the business of death, how he placed the minis...

SPAK's ax begins on Berisha's family members, Shkëlzeni is called
x
BREAKING NEWS

The US statement about "non-women" and the crackling of handcuffs for his family members "furious" Sali Berisha, the head of "Foltore" accusations, threats and attacks against SPAK

The US statement about "non-women" and the crackling of handcuffs for
x
BREAKING NEWS

The "hemorrhage" of the DP deserters group begins, Dash Sula, Lefter Gështenja and "Rhapsody" Gjekmarkaj distance themselves from Sali Berisha after the American ultimatum

The "hemorrhage" of the DP deserters group begins, Dash Sula, Lefter
x
BREAKING NEWS

Quarrel breaks out in the anti-American gang, Berisha cuts off Bardhi's hopes for General Secretary, declares that Noka is number 2, "Foltorja" pressures the Supreme Court for the stamp before creating a new party

Quarrel breaks out in the anti-American gang, Berisha cuts off Bardhi's
x
BREAKING NEWS

What happened in the USA between Yuri Kim and Edi Rama, why did the Albanian prime minister censor the meeting with the former American ambassador?

What happened in the USA between Yuri Kim and Edi Rama, why did the Albanian
x
BREAKING NEWS

Edi Rama's positions in the USA are getting worse, McGonigal accepts the bribery charge of 225 thousand USD for lobbying the Albanian prime minister, the former FBI agent risks 5 years in prison for the Albanian file

Edi Rama's positions in the USA are getting worse, McGonigal accepts the
x
BREAKING NEWS

Salaries 900 euros in the state, the salary increase calendar in the public sector is revealed, here's when teachers, policemen, soldiers, doctors and nurses will benefit

Salaries 900 euros in the state, the salary increase calendar in the public
x
BREAKING NEWS

McGonigal accepted the accusations of lobbying against the DP, Basha comes out with a strong reaction: Sali...

McGonigal accepted the accusations of lobbying against the DP, Basha comes out
x

Lifestyle

"Love on the horizon", here is the star forecast for today

"Love on the horizon", here is the star forecast for today

Aries

The romantic life of couples will go better during this day. It is possible that those who are married are also thinking about a child. If singles create a relationship, be sure that it will last forever. Finances will not have any major changes from a few days ago. Be careful with your expenses.

Taurus

Those who are in a relationship will have a difficult day. Some will put some distance with each other. Careful! For singles, it will be a favorable day. There will be no shortage of flirting and seduction. As far as finances are concerned, they will be neither very good nor very bad. Manage them wisely.

Gemini

Those who are in a couple will not have a good day. The atmosphere will be electrifying and there will be many debates. Singles will not want to create a relationship, since they suffered disappointments a while ago. Finances will be stable and you will be able to carry out the expenses that you have been thinking about for some time.

The crab

If you are in a couple, you will do everything to convince your partner of what you want. You will also try to strengthen your relationship more. In short, everything will be fine. Singles will turn into love-at-first-sight specialists. Pluto will positively affect finances.

Leo

The sentimental life of those who have a relationship will go better. You will talk openly with the one you have on your side and you will choose some pawns that were left. Singles will meet someone interesting, but who are actually just looking for adventure. Finances will be in the center of attention. Manage your income carefully.

Virgo

Your life as a couple will generally be protected by Jupiter. Pluto will try to destabilize him, but he will not succeed. Unlike recently, singles will give more importance to their feelings. You will be very favored today. Take advantage! A financial problem would be a little confusing, but everything will be solved.

Libra

Me Jupiterin që do ndikojë tek jeta sentimentale, çiftet do kalojnë një ditë të qetë dhe pa probleme. Dashuroni sa më shumë edhe pse pa shumë pasion. Beqarët do e kenë të vështirë të bëjnë takime dhe të takojnë atë që kanë ëndërruar. Çështjet financiare mund t’ua prishin paksa qejfin. Kujdes.

Akrepi

Jeta juaj sentimentale do jetë mjaft e qëndrueshme. Çiftet do bashkëpunojnë me njeri-tjetrin dhe pasioni do të rindizet nga mbrëmja. Për beqarët kjo dite do sjellë një surprizë të këndshme. Urani mund të shtoje edhe mundësitë për dashuri. Në planin financiar do ndërmerrni rreziqe, por fati do jetë në anën tuaj.

Shigjetari

Mos ndryshoni asgjë në jetën sentimentale sot edhe pse dëshira do jetë shumë e madhe. Është shumë e lehte të shkatërrosh gjithçka por për ta rindërtuar është shumë e vështirë. Nëse jeni vetëm situata juaj do fillojë të përmirësohet shumë shpejt. Përfitoni sa më shumë! Neptuni do ua ndërlikojë sektorin e financave.

Bricjapi

Në planin sentimental do keni më shumë se kurrë besim tek partneri/ja. Do doni të qëndroni gjithë ditën pranë tij/saj. Do kaloni çaste të këndshme. Beqarët do pëlqejnë dikë dhe do mendojnë se ai është prona e tyre. Kujdes! Për të shpenzuar aq sa doni duhet që më parë të merrni masa për të rregulluar financat.

Ujori

You who are in a couple will love even more today. You will want to improve your romantic life and you will succeed. Well done! Singles will take the initiative to make a meeting. Your seductive power will be tested and the result will be quite positive. Jupiter will affect finances. Be more vigilant with spending.

Pisces

The relationship with your partner will not be very good during this day and even a storm may appear. Be careful with everything you say. Singles will not be lucky and even today they will not be able to find the person they have been looking for for a long time. In the financial plan, good opportunities will be given to improve the situation.