BREAKING NEWS

Ambasadori gjerman i shkon në zyrë Bashës, zbardhet çfarë u diskutua

Ambasadori gjerman i shkon në zyrë Bashës, zbardhet
x
BREAKING NEWS

“Tërmet!”/ Media rumune publikon faktet dhe shkruan për ndryshimet rrënjësore që pritet të ndodhin:Harta mund të ndryshojë, Shqipëria dhe Kosova do bashkohen

“Tërmet!”/ Media rumune publikon faktet dhe shkruan për
x
BREAKING NEWS

Ditë e trishtë për kinematografinë/ Ndahet nga jeta aktori i njohur shqiptar (EMRI+FOTO)

Ditë e trishtë për kinematografinë/ Ndahet nga jeta aktori i
x
BREAKING NEWS

Thellohet përplasja mes presidencës dhe Qeverisë/ "Shkel kushtetutën dhe autonominë e pushtetit vendor", Ilir Meta del me vendimin më të fundit

Thellohet përplasja mes presidencës dhe Qeverisë/ "Shkel
x
BREAKING NEWS

“Provat për shpalljen ‘non-grata’ i siguroi FBI dhe CIA”, Spartak Ngjela plas ‘bombën’ për Sali Berishën

“Provat për shpalljen ‘non-grata’ i siguroi FBI dhe
x
BREAKING NEWS

Ulsi Manja me ‘dorë të fortë”, del me paralajmërimin e rëndësishëm

Ulsi Manja me ‘dorë të fortë”, del me
x
BREAKING NEWS

Humbje e madhe për artin shqiptar, ndahet nga jeta piktori i njohur, një nga më të mirët në zhanrin e peisazhit (EMRI+FOTO)

Humbje e madhe për artin shqiptar, ndahet nga jeta piktori i njohur,
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Metën e Berishën i ka bërë bashkë korrupsioni dhe frika e SPAK, nuk trembet SHBA me “Foltore”, 3 makina policie duhen për t’i arrestuar

Spartak Ngjela: Metën e Berishën i ka bërë bashkë
x

Lifestyle

Bëri zërin e kukullës në "Squid Game", por aktorja nuk e ka parë serialin që bëri bujë në mbar botën

Bëri zërin e kukullës në "Squid Game", por aktorja

Zëri i kukullës më të famshme pë momentin në të gjithë botën është ai i kukullës gjigante në serialin "Squid Games".

Vajza që qëndron pas zërit të kukullës është aktorja 10-vjeçare Reagan To. Vogëlushja ka treguar se nuk e ka parë serialin pasi prindërit nuk e lejojnë.

“Gjithçka filloi kur babai im i kërkoi mamasë sime të shikonte ‘Squid Game’ pasi ishte shfaqja më e njohur në botë. Ata nuk e kishin idenë se ishte zëri im, dhe kur arritën në atë skenë ata thanë, ‘prit një moment, kjo është Reagan, ky është zëri i saj’", -ka treguar ajo.

“Mamaja ime e kërkoi atë në mediat sociale dhe zbuloi se njerëzit po përdornin zërin tim në videot e YouTube dhe madje u shfaq në Saturday Night Live për një skeç. Unë nuk kam parë asnjë prej tyre. Mamaja ime më ka treguar pak, por pikërisht përpara pjesës së dhunshme ajo sapo e ndaloi atë. Dhe edhe vëllai im, ai është katërmbëdhjetë vjeç dhe prindërit e mi nuk e lejojnë as ta shikojë atë,"- ka treguar vogëlushja.